(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Кращі зимові курорти і Зимовий відпочинок в Карпатах

Зимовий відпочинок 2013|в Карпатах|тури в Буковель

Зимовий відпочинок 2013|в Карпатах|тури в Буковель Зимовий відпочинок 2013|в Карпатах|тури в Буковель Зимовий відпочинок 2013|в Карпатах|тури в Буковель

Зимовий відпочинок в Карпатах на зиму 2013 - 2014 - це найкраще, що тільки можна придумати!

        Природа попрацювала на славу, прикрасивши безкраї простори білосніжним сліпучим снігом, високими горами і запашною хвоєю. Але й людина не відстає від природи, і досить винахідлива у питаннях відпочинку.

           У цій статті я розповім про три гірськолижних курорти України, а саме: Драгобрат, Буковель, Славське. Зимовий відпочинок 2013|в Карпатах|тури на Драгобрат

            Драгобрат Зимовий гірськолижний курорт Драгобрат - це українська Сибір, принаймні - її так називають через кількість снігу, який не сходить тут навіть у самі теплі зими. Втім, дивовижний феномен цієї місцевості такий, що сніг лежить з листопада по травень. Тут найвисокогірніші гірськолижні траси України, розташовані на висоті 1400м над рівнем моря. Тут знайдуться траси для будь-якого рівня лижників, але найбільш привабливий курорт для сноубордистів. «Дикі» траси, висота, свіже повітря, круті спуски - все це вабить їх в Драгобрат, і вони приїжджають сюди знову і знову. Людей подивитися, себе показати - тутешні траси наче створені для цього. Більш дешеві ціни так само тішать. У курорту є чотири гірськолижні траси, три з яких червоні і одна синя. П'ять бугельних підйомників здійснюють обслуговування трас. Ратрак дозволяє  доставляти лижників і бордерів на гірські схили, а це робить довжину спусків набагато більшою від загальнодоступних спусків - до трьох кілометрів і більше.

       Гірськолижний курорт в Карпатах Буковель більш дорогий курорт, але і свої переваги там теж є. Зимовий відпочинок 2013|в Карпатах|тури в БуковельЦе не просто розпіарений курорт, він виправдовує усі очікування. Кількість і якість трас тут значно вища ніж на Драгобраті. Тут більш людно та інфрастуктура більш розвинена. Особливо приємний цей курорт в період з лютого по березень - тоді сніг менш розкатаний і його значно більше. У Буковелі на підйомники без шоломів не пускають - тут більш строгі правила безпеки, і це дійсно не зайвий захід обережності. Бордерам так само тепер необхідно встібати одну ногу при посадці. Тут відмінна школа карвінгу, яким і новачки і бувалі екстримали більш ніж задоволені, адже ніколи не зайве відточити свою майстерність.

       Перепад висот тут досягає 488 м, довжина трас становить 20 км, 95% трас оснащені снігогенеруючим обладнанням. Всі траси доглянуті і пов'язані між собою. Кількість підйомників тут така: сім канатних доріг, з яких два бугелі, один двокрісельний, три чотирикрісельних і один трьохкрісельний, п'ять мультиліфтів.

           Гірськолижний зимовий курорт в Карпатах Славське знамените полюбившоюся багатьом горою Тростян, схили якої поділяються на західний, центральний, східний, північний - таким чином, кататися з гори можна майже в будь-якому напрямку. У нижній частині західного схилу розташована так звана в народі Велика Долина «Чайників», яка служить прекрасним місцем для навчання новачків. Зимовий відпочинок 2013|в Карпатах|тури в СлавськеТак само, ще одна гора Славська - Політехнік, хороша для початківців, тому як схил її пологий і довжиною близько кілометра. Найвища точка - 1 232 м, кількість трас становить дванадцять, довжина яких варіюється від 1 500 до 2 000 метрів. Є крісельні та бугельні підйомники .

          Хочеться так само дати деякі рекомендації починаючим гірськолижникам. Як правило, спорядження можна взяти на прокат прямо на базі. Не забувайте, що в горах зазвичай холодніше на п'ять-десять градусів, ніж на рівнині, тому не завадить одягтися трохи тепліше. Якщо при інтенсивних рухах теплі водонепроникні куртки знімають, то як тільки зупинитесь - одразу одягайте їх, щоб уникнути переохолодження. Замерзлі руки, ноги і обличчя не варто розтирати снігом чи спиртом! Обігрів повинен бути рівномірним і поступовим.

         Всі три курорти не залишають байдужими і тих хто любить не активний спосіб відпочинку. Смачно, гостинно, з особливою атмосферою - так пригощають гостей на гірськолижних курортах Карпат. Найсмачніший ароматний глінтвейн, сауни - це зігріє душу і тіло як після шалених спусків зі схилу, так і після споглядання зимових просторів повних білосніжного покриву. Казка, а не відпочинок! Відпочинок на будь-який смак. Приїжджайте і не пошкодуєте, адже такий відпочинок завжди корисний і приємний, а головне - запам'ятовується як одна з кращих сторінок життя.

Автор Хоростовська Наталія (Aranrut)

Зимовий відпочинок 2013|в Карпатах|тури в Буковель|Тростян

Бронювати тур на зимовий відпочинок в Карпатах
за КОНТАКТАМИ

witch.hand