(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Зимовий відпочинок в Болгарії

Зимовий відпочинок в Болгарії, зимовий відпочинок в Банско, Боровець і Пампорово

Зимовий відпочинок в Болгарії Зимовий відпочинок в Болгарії Зимовий відпочинок в Болгарії

         Болгарія чудова в будь-яку пору року! Але взимку вона відкривається з іншого, нового, і ще більш привабливого боку. Чому, запитаєте ви?

         В силу своїх географічних особливостей Болгарія просто заворожує в зимову пору року! Гори займають третю частину території цієї чудової країни, тому зимові види відпочинку тут особливо популярні, що не може не радувати любителів гірськолижних курортів.

        Банско, Боровець і Пампорово є курортами-лідерами по зимовому відпочинку в Болгарії.

Зимовий відпочинок в Болгарії         Банско воістину захопить тих, хто цінує не тільки гірськолижний відпочинок, але й історичну спадщину. Цей курорт розташовується біля підніжжя Пірінськіх гір, що вважається одним з найкрасивіших гірських масивів, є національним заповідником і оголошений ЮНЕСКО об'єктом світової природної спадщини. Збережені старі традиції і довга тривалість зими тут створили умови для прекрасної зимової казки, справжнього дива, яке порадує своєю старовиною і комфортабельними умовами для гірськолижного відпочинку.

Зимовий відпочинок в Болгарії, зимовий відпочинок в Банско, Боровець і Пампорово         Лижників і бордерів, як початківців, так і завзятих любителів, незмінно приверне мережа трас оснащених висококласними підйомниками. Увечері ж осередком свята стануть місцеві таверни, з дуже смачною кухнею і доброзичливим місцевим населенням. Тут можливо відчути перетин нового і старого, традицій і нововведень. Складно встояти перед таким різним, і так гармонійно доповнюючим одне одного, відпочинком!

        Боровець є найбільшим і найавторитетнішим з курортів Болгарії. Він дуже жвавий, і щороку приваблює безліч туристів, багато з яких повертаються сюди знову і знову. Колись тут були царські мисливські угіддя, і це не дивно, бо Боровець розташований серед величного соснового лісу. Це перший гірськолижний курорт Болгарії, починаючи з 19-го століття. Історія Боровця, як курорту, починається з 1896 року. Найвища його траса 2600 метрів. З середини грудня по квітень тут потужний сніговий покрив, а середня температура в найхолоднішому місяці - січні, тут становить 4,8 º C.

Зимовий відпочинок в Болгарії, зимовий відпочинок в Банско, Боровець і Пампорово

        Інфраструктура тут вище всяких похвал, і дійсно царська. Швидкий доступ туристів до безлічі трас, школи для початківців-лижників, гостинна атмосфера, професіоналізм обслуговування, безліч готелів на будь-який смак залишать у вас прекрасні враження про відпочинок в Боровці.

        Пампорово є яскравим сучасним гірськолижним курортом, який знаходиться в самому серці Родопських гір, що являються батьківщиною божественного Орфея. Не менш 270 сонячних днів у році (120 з яких випадають на зиму) вигідно підкреслюють тутешні сніжні покриви. Що може бути прекрасніше сліпучо білого снігу і сяючого на ньому ігристого сонця? Це казково і гідно бути побаченим!

         Пампорово носить звання самого південного з Європейських гірськолижних курортів, і це так.

         Тут неймовірний простір для відпочинку як початківцям лижникам, так і експертам-екстремалам. Школи для дітей дають всі можливості для сімейного відпочинку, а гігантська слаломна траса захопить любителів незабутніх адреналінових вражень. Місцева школа сноубордингу вважається найкращою в Болгарії, тому захоплююче навчання гарантовано стане приводом для вашої гордості.

Зимовий відпочинок в Болгарії, зимовий відпочинок в Банско, Боровець і Пампорово

          Турфірма «Анга Тревел» із задоволенням стане вашим провідником по казковому відпочинку в зимовій Болгарії. Пориньте разом з нами в захоплюючі подорожі, що прикрасять ваші свята яскравими враженнями повними радості!

Автор Хоростовська Наталія (Aranrut)

 

Запитайте в наших менеджерів, як найкраще відпочити в Болгарії взимку -  Контакти

 
&

witch.hand