(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ЗИМОВИЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР КАЙЛАС.
ДИТЯЧИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ТАБІР КАЙЛАС - ОГОЛОШУЄ НАБІР ЗМІНИ НА ЗИМОВІ КАНІКУЛИ 03.01.2016 - 09.01.2016

Осінній дитячий табір
 • ЗАЇЗД:
  03.01 - 09.01.2016


 • ВАРТІСТЬ:
  4950 грн
  Трансфер (додатково)
   
 • ПРОЖИВАННЯ:  готель "Гранд Резорт" 15 км. до центру Львову.
  Львівська обл. Пустомитівський р-н
  с. Басівка.
 • Діти живуть по 3 особи в кімнаті з усіма зручностями!!!
   
 • ХАРЧУВАННЯ: 
  4х-разове
   
 • ВІКОВИЙ ЦЕНЗ: 
  08 -16 років
   
 • ЗМІНИ: 
  по 7 днів /6 ночей

ЗИМОВА ЗМІНА В КАЙЛАСІ – «КАЗКОВИЙ КАЙЛАС»

Перед Різдвом трапляються таємні, незвичайні та чарівні речі. Даруємо незвичайну подорож в зимову казку, де діти побувають в ролі казкових героїв. Поринуть в казкові події. Ми розкриємо різдвяну таємницю, в ніч перед Різдвом, адже це незвичайна ніч!
Крім казкових подій на кайласівців чекає активний відпочинок. Пошук незвичайних  скарбів -це трошки доброти, мішечок щастя, жменька здоров'я, шматочок везіння, глечик радості чи чашечка, наповнена доброю вдачею. Квести та пейнтбол. Як же без сніговика, та пограти в сніжки. Поринемо в світ театру та власноруч виготовимо масоки Dell'arte XVI-XVIII. Побуваємо на майстер класах по виготовленню ловців снів, ляльки мотанки. Та незабудимо виготовити традиційний атрибут Різдва - дідуха. Виготовимо іграшки із соленого тіста. Незабудемо і про день економіки,де кожен зможе створити власний бізнес, заробити кошти та потратити їх на вечірньому аукціоні! Погуляємо різдвяними вулицями Львову та дізнатись багато легенд якими оповите чарівне місто. Завітаємо на традиційне свято Пампуха з численою кількостю різних вертепів.

Розташування: Табір розташований на території готельно-розважального комплексу «Гранд Резорт», в 15 кілометрах від Львова, серед лісу. Територія закрита та  цілодобово охороняється. На території комплексу багато альтанок та шатри з видом на озеро.

Проживання: Діти проживають в 3-х місних комфортабельних номерах зі зручностями (душова кабіна, умивальник, туалет). Комплекс має власну систему опалення та наргівання води.

Харчування
: Порційне 4-х разове ресторанне харчування (сніданок, обід, підвечірок та вечеря) відбувається в ресторані комплексу оздобленим деревом та янтарем.

 

Орієнтовний план зимової зміни:

02.01.16 – виїзд групи з Києва до Львова (орієнтовний час 20:10).

1 день (03.01.2016) – День Знайомств
Раннє прибуття. Організований переїзд до табору Кайлас. Поселення в номерах. Сніданок. Урочисте відкриття табору. Тренінги (в ігровій формі) по моделюванню командного духу для спільного активного відпочинку. Обід. Тиха година. Підвечірок. Гра «Давай знайомитись». Майстер клас з акторського мистецтва. Вечеря. Розпреділення по загонах. Вечірня програма. Дискотека.

2 день (04.01.2016) – Світ навколо нас
Підйом. Ганкова гімнастика. Сніданок. Лінійка. Вирушаємо до зоопарку «Лімпопо». Обід. Тиха година. Підвечірок. Розпочинається «Пошта друзів». Створюємо командну атрибутику та командного танцю. Вечеря. Вечірня програма "Наша команда".Дискотека.3 день (05.01.2016)  – Народи світу

Підйом. Ранкова гімнастика. Сніданок. Лінійка. Квест «Народи світу». В кожного народу є свій танець, познайомимся з деякими. Майстер клас з виготовлення театральних масок італійської комедії Dell'arte XVI-XVIII. Обід. Тиха година. Підвечірок. Гра «Подорож по країнах». Виготовлення костюмів. Вечеря. Вечірня програма «Легенди світу». Дискотека або перегляд фільму.

4 день (06.01.2016)  – Святвечір
Підйом. Ранкова гімнастика. Сніданок. Лінійка. Майстер клас з виготовлення ляльок мотанок. Дружньо виготовимо дідуха! Обід. Тиха година. Підвечірок.Знайомимся з українськими традиціями Святвечора, згадуємо колядки. Підготовка костюмів. Вечеря. Вечірня програма «Святвечір». Вертеп. Перегляд фільму або різдвяної казки.

5 день (07.01.2016) – Казковий Кайлас
Підйом. Ранкова гімнастика. Сніданок. Лінійка. Квест «Дорога до Вефлиєму». Обід. Тиха година. Підвечірок. Насолоджуємось атмосферою свята! Вечеря. Вечірня програма «Різдвяна зірка». Дискотека або перегляд фільму.

6 день (08.01.2016)  – Кайлас має талант
Підйом. Ранкова гімнастика. Сніданок. Лінійка. Різдвяна прогулянка по Львову. Обідаэмо. Відвідаємо державний природознавчий музей та завітаємо на свято Пампуха. Вечеря. Вечірня програма шоу «Таланти Кайласу!». Якщо ще не стомились то влаштовуємо дискотеку!

7 день (09.01.2016)  – Країна грошей
Підйом. Ранкова гімнастика. Сніданок. Лінійка. Квест «В пошуках козацьких скарбів». На майстер класі виготовимоноворічні іграшки з сольного тіста. Обід. Тиха година. Підвечірок. Створемо власну країну грошей. Вече
ря. Вечірня програма «Аукціон». Пізній виїзд до Києва.

10.01.16 – прибуття до Києва (07:43).

У вартість включено
За додаткову вартість
 • проживання в таборі
 • 4-х разове харчування
 • відвідування зоопарку "Лімпопо"
 • екскурсія по Львову
 • відвідування державного
 • природознавчого музею
 • квести, майстер-класи та всі розважальні програми
 • пейнтбол
 • страхування від нещасного випадку та медичне страхування на період заїзду
 • трасфер (Київ-Львів-Київ), в залежності від набору групи виїзд автобусом або поїздом
  - 650 грн. (залізничний пакет)
  - 550 грн. (автобусом)

 

зимовий відпочинок для дітей, табір зимою, табір 2016, відпочинок на зимових канікулах для дітей, дитячий табір на зимові канікули, табір у Львові, Кайлас, ДИТЯЧИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ТАБІР КАЙЛАС, Зимові канікули 2016, Дитячі табори в Україні на зимові канікули, Відпочинок для дітей, Дитячі табори зимою, Відпочинок на зимових канікулах для дітей.

witch.hand