(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР ПО ЗАКАРПАТТЮ
НА ВОСЬМЕ БЕРЕЗНЯ 2015
"ЗАКАРПАТСЬКА ЗАБАВА" 07-09.03.2015 (№ 1083)

ТУР ДО ЗАКАРПАТТЯ НА 8 Березня

ДНІВ ТУРУ: 3 дні / 2 ночі

ДАТИ ТУРУ: 07.03.15 - 09.03.15

ПРОЖИВАННЯ (м. Мукачеве):
Готель "New Retro" 3*

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

 • 1395 грндорослий
 • 1245 грн -  дитина 6-12 років
 • 650 грн -  дитина 2-6 років
 • 400 грн  - одномісне розміщення
МАРШРУТ  ТУРУ:
м. Мукачеве - Косино - м. Ужгород - с. Невицьке - Берегово - Санаторій Карпати - м. Мукачеве

ХАРЧУВАННЯ: 2 сніданки / 2 вечері

ТРАНСПОРТ: залізниця + автобус

День виїзду з Києва (06.03.2015)

18:35 - Виїзд з Києва потягом №81 Київ - Ужгород.

День 1 (07.03.2015)

10:30 - Зустріч з представником туроператора на залізничній станції м. Мукачеве. Посадка в автобус та початок екскурсійної програми.
Екскурсійна програма:
Оглядова пішохідна екскурсія «Мукачеве - місто з тисячолітньою історією»: Готична каплиця Св. Мартіна XIV ст .- пам'ятник класичної готики середньовіччя; Міська Ратуша - візитна картка м. Мукачево; пам'ятник Кирилу і Мефодію; огляд унікального пам'ятнику Сажотрусу, доторкнувшись до ґудзика якого, Вас буде супроводжувати вдача; Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці.
Замок Паланок - середньовічна фортеця, побудована для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. За сказанням гора (188 м н. р. м.), на якій стоїть замок, насипана руками народу, який терпів на важкій роботі тяжкі муки. Фортеця виглядає як каскад терас з різноманітними спорудами: стінами, баштами, будинками - і складається з трьох частин. Кожна частина замку була автономною і могла оборонятися самостійно. Навколо Замкової гори ще у XVI ст. був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом - паланком. Від нього і походить сучасна назва замку.
Вільний час у центрі міста Мукачеве. Чудова нагода пообідати у національному ресторанчику або випити запашну закарпатську каву у кондитерській "Бондаренко".

Переїзд у с. Косино до термального комплексу "Косино. Термальні води" - (за дод. плату: 150 грн. / 2 год. / дорослий; 75 грн. / 2 год. / дитячий). На Вас чекають: три термальних басейни (+ 41º С), один прісний з "Аква-баром" (+25°С) та один дитячий басейн (+32°); "Ванна Кнайпа" для ніг, що стимулює кровообіг за рахунок чергування гарячої та холодної води; "Королівські сауни" - поєднання 7 різноманітних саун (евкаліптова, соляна, трав'яна, римська баня, хамам, угорська сауна, "крижана печера"). На території комплексу безкоштовний Wi-Fi, ресторан "Чарда" та угорський мобільний роумінг:)! НОВИНКА: найбільший термальний фонтан-джакузі "Золотий кран здоровя "Косино" з додатковими 4-ма басейнами у вигляді пляшки вина, кухля пива, чашки кави та посудини з паленкою.

Повернення у м. Мукачеве. Поселення у готелі 3* (10 хв. пішки до центру міста). Відпочинок. Ночівля.

День 2 (08.03.2015)

Сніданок у готелі (порційний). Виїзд на екскурсію.
Екскурсійна программа:
Переїзд у м. Ужгород. Оглядова пішохідна екскурсія по м. Ужгород - прогулянка по найдовшій липовій алеї у Європі, будівля філармонії, театральна площа, Ужгородський Хрестовоздвиженський кафедральний греко-католицький собор, Михайлівська церква, університетська бібліотека та багато іншого.
Ужгородський замок - «замок на річці». Зовні має вигляд могутньої оборонного споруди у формі неправильного чотирикутника (трапеції), у кожному куті якого розміщені бастіони староіталійського типу. До XVIII століття замок був оточений п'ятиярусним садом, засадженим рідкісними квітами, кущами і деревами. Сад прикрашали статуї і фонтани. Краєзнавчий музей - унікальна колекція бронзових виробів (XIII-XII ст. До н.е.); холодна і вогнепальна зброя XIV-XIX ст.

Вільний час у центрі міста на обід, прогулянку по центру міста.
Переїзд у с. Невицьке.
Огляд Невицького замку.

Повернення у м. Мукачеве. Вільний час. Ночівля

День 3 (09.03.2015)

Сніданок у гостиному дворі (порційний). Виселення з номерів.
Екскурсійна програма:
Переїзд у м. Берегово. Оглядова пішохідна екскурсія по м. Берегово. Берегівщина - край виноробства і термальних джерел, вважається по праву найбільш «угорським» містом в Україні, адже південний захід межує з Угорщиною. Основну частину населення складають етнічні угорці (75%). «Найфестивальніший» регіон Закарпаття. Щорічно у Берегівському районі проводитися до 10-ти тематичних фестивалів, серед яких найпопулярніші винні та гастрономічні (з можливістю долучиться до дегустації національних страв).
Вільний час у місті на обід.

Для поціновувачів вина рекомендуємо дегустацію вина у "Старому Підвалі" - (фактично: 40 грн. / особа; 20 грн. / екскурсія без дегустації вина, дегустація виноградного соку)
Замок графів Шенборнів - літня і мисливська резиденція родини Шенборнів - Бухгаймів . П'ятикутна будівля з двома кутовими вежами, за яким можна вивчати календар - у замку 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів. У палаці легко може розміститися батальйон мисливців з танковою ротою підтримки. Палац Шенборнів був побудований у 1890 році у французькому ретроспективному стилі. Замок виглядає романтично - повітряним. Так оборонятися Шенборну не було від кого, хіба що, від ведмедів з кабанами, якщо ті раптом образяться і вирішать пополювати на самого графа... У цьому замку знімали багато фільмів, у тому числі казку «Снігова Королева».

16:40 - трансфер на залізничний вокзал м. Мукачеве.

17:10 - відправлення потягом № 82 (Мукачеве - Київ).
18:17 - відправлення потягом № 100 (Мукачеве - Київ).
20:30 - відправлення потягом № 14 (Мукачеве - Київ).

День прибуття у Київ (10.03.14)
07:23 - прибуття до Києва потягом № 100.
07:43 - прибуття до Києва потягом № 82.
10:04 - прибуття до Києва потягом № 14.

Вхідні квитки:

 • Термальний басейн у Косино (дорослі - 150 грн. / 2 год., Діти до 150 см - 75 грн. / 2 год.)
 • Дегустація вина (м. Берегово) - (40 грн. / особа; 20 грн. / екскурсія без дегустації вина, дегустація виноградного соку)
   

Готель
Мукачево
від 300.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Мукачево
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Мукачево
від 0.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Мукачево
від 300.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Мукачево
від 300.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Мукачево
від 270.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Мукачево
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

Входить у вартість туру
на Закарпаття
Сплачується додатково
 • Транспортний супровід по Закарпаттю
 • Екскурсійний супровід
 • Адміністративне супроводження
 • Проживання в готелі 3*
 • Харчування: 2 сніданки / 2 вечері
 • Вхідні квитки в музеї, замки, туристичні об'єкти
 • 7 екскурсій протягом 3х днів:
    - Оглядова екскурсія містам Мукачево та Берегово,
    - Оглядова екскурсія по м. Ужгород,
   
- Екскурсія по замку та території замку Шенборна.
    
- Екскурсія по Невицькому Замку.
    - Екскурсія по ужгородському замку.
    
- Екскурсія по замку "Паланок" в Мукачево.
 • Трансфер в Косино для купання в термальному комплексі та у винний підвал на дегустацію в Берегово.
 • Страхування на час подорожі.
 • Залізничні квитки (Київ - Ужгород; Мукачеве - Київ)
 • Особисті витрати
 • Додаткове харчування
 • Обіди.
 • Дегустація вина
 • Купання у термальному комлексі "Косино. Термальні води".

Примітки!!! Програма туру та вказаний час є орієнтовними; можливі зміни та/або доповнення програми в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті тощо.
Винятковими є обставини, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до вище названих об’єктів (закриття проїздів у зв’язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об’єктів тощо).

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Тури на 8 Березня, цікаві тури на 8 березня, цікаві екскурсії на 8 березня, тур 8 березня 2015, тур на Закарпатье, 8 Березня тур, куди поїхати на 8 березня, тури 8 березня в Україні, тури в Закарпаття, програма туру на 8 березня, Закарпаття на 8 березня 2015, тури з Києва на 8 березня, восьме березня на Закарпаття, що подарувати на 8 березня, як відсвяткувати 8 березня, де провести 8 березня.

witch.hand