(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Дитячий відпочинок в таборі "Смерічка"

 

"Краще гір,  можуть бути тільки гори!"


Інфраструктура

На території є дитячий майданчик, медпункт, їдальня, футбольне і баскетбольне поля, концертний зал. Під час відпочинку з дітьми постійно займаються професійні педагоги. Постійно проводяться вікторини, конкурси, різні змагання. Пропонуються екскурсії по Карпатам.

Піші походи в гори (сходження на гору Хом’як, Синяк), відвідування Яремчанських водоспадів.

Розміщення

Дитячий табір "Смерічка" пропонує проживання в 3-х поверхових стаціонарних дерев’яних корпусах в "гуцульському" стилі (два корпуси: для хлопчиків і для дівчаток). Номери 6-8-ми місні, умивальники та туалети на першому поверсі, душ на території. Санвузли переобладнані в 2007 році. В корпусі для дівчаток є душ і біде. Холодна, гаряча вода - постійно.

Розташування

с. Микуличин (Яремче), Івано-Франківска область.

Заїзди в цьому році закінчилися!

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

witch.hand