(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ЗЕЛЕНІ ХУТОРИ ТАВРІЇ

Зелені хутори ТавріїЗелені хутори Таврії - це надзвичайно цікавий, захоплюючий розважальний комплекс. У своєму роді він є єдиним у всій Європі. Комплекс розташований на лоні незайманої природи Таврійської лісостепової зони. Можна сміливо сказати, що це своєрідне відображення України в її культурної та історичної мініатюрі. Загальна територія хуторів становить більш ніж сто гектарів.

Для максимальної зручності відвідувачів маршрути розділені по тематиках - Вільховий, Квітковий, а також експериментально-природний маршрут під назвою «Розважайся-Розвивайся». Дані маршрути зв'язуються між собою дорогами, стежками, містками. Це дає можливість, перебуваючи на лоні природи вивчати історичне минуле України на прикладі майстер-каласів.

Зелені хутори ТавріїДивовижна подорож Квітковим маршрутом подарує незабутні враження. Любителі природи прогуляються стежинками і галявинами, усіяним польовими квітами, поринуть в аромат трав. За даним маршрутом ви ознайомитеся з різними за тематиками хуторами:

Стрілецький хутір - тут представлені списи, метальні ножі, арбалети, луки, мішені. Такі види зброї дадуть можливість побути в ролях козаків та козачок.

Гарматний двір - гуркотливі постріли, ніби грім і блискавка возз'єднуються воєдино, запах пороху все це заряджає немислимою порцією адреналіну.

Лялька-мотанка. Колись мами робили іграшки для діток своїми руками. Ляльки-мотанки належать до таких рукодільних іграшок, які пройшли до нас через століття і взяли на себе не тільки роль забави малюка, але й сімейного оберегу. Щоб створити ляльку-мотанку своїми руками, необхідно вивчити особливості виготовлення, а також дотримуватися декількох простих правил.

Цирюльня. Зачіска в усі віки займала дуже важливе місце. Адже майстри можуть змінити помахом ножниць зовнішній вигляд людини. Відповідно такі майстри були в пошані не тільки у простого народу, а звичайно ж і серед знаті. Обряди косоплетенія могли виконувати тільки спеціально навчені жінки. За оздобленням коси можна було визначати статус її господині. Відвідавши хутір у вас буде унікальна можливість навчиться великій майстерності косоплетенія, виготовляти прикраси для волосся, а найголовніше ви пізнаєте багато цікавого про цирульників.Зелені хутори Таврії

Музей українського побуту. У побуті хата займала провідне місце, будучи символом життя, приносила умиротворення душі. Адже для багатьох батьківський будинок це не тільки стіни, які давали захист, а найголовніше - це батьківське благословення і материнське тепло, що йдуть з нами по життю. Даний музей кардинально відрізняється від музеїв подібної тематики, головна відмінність в простоті і доступності.

Обереги. На хуторі ви навчитеся майструвати обереги своїми руками. Для виготовлення оберегів використовуються тільки природні матеріали, вони стануть чудовою прикрасою будинку, а також символом волі, чистоти, здоров'я, життя Вашої родини.

Хліб. В давнину і зараз доказом істинної щедрості, поваги і любові прийнято підносити в дар хлібні частування. На Хлібному хуторі проходять майстер-класи з приготування та прикрашання пряника за стародавнім рецептом. Приносити в дар такі пряники було традицією в Прощену неділю. Особливі пряники виготовляли для іменин, весільних обрядів, рідних, коханих. Тримайте курс на запах пряників і вершите благі справи!

Хутір розпису тканин. Мистецтво малювання на тканинах і згодом винаході шарфів, шалей та сарафанів доступно освоїти на хуторі ручного розпису по батисту і шовку. Подібна річ може послужити унікальним, яскравим подарунком.

Аромамасла. Мистецтво ароматерапії в усі віки має високу славу. Використання аромамасел надає організму нову порцію життєвих сил, адже їх склад не містить добавок та консервантів, завдяки чому вони сприятливо сприймаються організмом. Правильність індивідуального підбору, зберігання і змішування аромамасел, а також багато інших тем відкриють вам на хуторі аромамасла.Зелені хутори Таврії

Бісероплетіння - це багатовікова історія ремесла з виготовлення різних прикрас за допомогою намистин. На хуторі бісеру поринаєш в давні таємниці прикрас, пізнаєш секрети настільки захоплюючої і незвичайної справи.

Музичний хутір манить своєю народною творчістю, можливістю доторкнутися до історії незвичайних і стародавніх музичних інструментів. На музичному майстер-класі ви познайомитеся з багатьма таємницями музики.

Виставка дитячої творчості подарує вам незабутні моменти народної творчості й можливість побачити красу кожного творіння. Це картини виготовлені з природних матеріалів, роботи в техніках: вишивка хрестом, стрічками, квілінг, різьблення по дереву і безліч інших цікавих робіт створених дитячими ручками.

Хутір столярства- познайомить вас з древнім Столярського ремеслом. Тут ви маєте можливість пройти майстер-клас і детальніше дізнатися про деревину і роботу з нею.

Хутір коваля. Дуже непроста і древня справа коваля. Про це ремесло існує безліч казок і легенд. На хуторі коваля, вам повідають про майстерність лиття, кування, зварки і багатьох інших цікавинках пов'язаних з цією професією.

Хутір здоров'я зібрав у собі безліч видів меду і всього що з ним пов'язано. Тут ви зможете продегустувати цінні ласощі!Зелені хутори Таврії

Лозоплетіння свою історію починає ще з первісних часів, коли люди плели і зміцнювали своє житло підручними матеріалами, а також виготовляли посуд і предмети побуту. На хуторі лозоплетіння проходять майстер-класи з виготовлення виробів з лози. Так що звідси ви не підете з порожніми руками.

На хуторі Кожум'яки майстри навчать вас виготовляти прикраси та вироби з шкіри своїми руками. Подібний виріб подарує оригінальність та індивідуальність своєму власникові!

Хутір гончарного мистецтва надасть можливість власноруч відчути піддатливість і теплоту глини, створити диво своїми руками.

Гутінічество є одним з яскравих явищ декоративно-прикладного мистецтва в стародавній Україні. На цьому хуторі ви отримаєте неповторний сувенір мистецтва скла, створений завдяки фантазії і копітким старанням.

Музей черепиці познайомить своїх відвідувачів з черепичним покриттям, яке використовувалося на території України, а також з методами його виготовлення.

Зелені хутори ТавріїВільховий маршрут - зібрав в собі всю красу вільхових лісів - дерев'яні містки-кладочки, торф'яні доріжки і все це у супроводі співу птахів. Вільховий маршрут відкриє перед вами чудовий світ Зелених хуторів Таврії. Маршрут представлений:

Хутір знахарки. Знахарство прийшло до нас ще з давніх часів, коли воно було невіддільним від медицини. Знання про рослини і їх цілющі властивості, а також мінерали і продукти тваринного походження широко використовувалося в різних ритуалах що надають досить великий психотерапевтичний вплив.

Вишивка з давніх часів служить візитною карткою України. Вона відображається в прикрасі одягу та інших подібних речах. Яскраві орнаменти та візерунки, що несуть у собі програму благополуччя, щастя, любові і самих благих почуттів і станів. Тут вам відкриють завісу до таємниць майстерності вишивки, фарбування ниток і підготовки тканин.

Петриківський розпис по дереву є одним з найдавніших декоративно-прикладних мистецтв. У наш час цінність такого розпису відроджується, а художник на хуторі Петриківського розпису повідає вам про тонкощі такої роботи.

Хутір кераміки. Людство знайоме з керамікою вже безліч століть. Створити свій власній ексклюзивний виріб вам допоможе майстер даного хутора.

 Хутір - Монетний двір. Тут ви дізнаєтеся про історію української валюти, про те як проходили перші взаєморозрахунки і звичайно ж викарбуєте свою власну монету, яка приверне в гаманець її господаря багатство!

Чумацький хутір. У житті кожної людини сіль займає провідне місце. І хоча сучасні лікарі попереджають про шкоду білих кристалів, проте при зникненні її з'являлося безліч епідемій та захворювань. На цьому унікальному хуторі ви зможете збагатити знання про сіль і про все, що з нею пов'язано.Зелені хутори Таврії

Майстерня чистого повітря тут відривається історія створення літальних апаратів і більше того ви самі зможете виготовити його і протестувати своє творіння в польоті.

На хуторі овоче-зернового мистецтва ви зможете створювати оригінальні предмети декору та інтер'єру власноруч, які можна застосувати як прикрасу будинку або використовувати в якості унікального подарунку.

Паперовий хутір. Всім відомо, що папір застосовується в наш час в більшості сферах діяльності, так як є одним з доступних матеріалів. Безліч видів рукоділля ґрунтується на папері - декупаж, квілінг, орігамі, скрапбукінг, аплікації і безліч інших.

Хутір квасу подарує вам можливість насолодитися безліччю смаків цього чудового напою - малиновий, яблучний, вишневий, м'ятний, медовий, хлібний, сливовий... всі вони приготовані за старовинними рецептами з натуральних інгредієнтів!

Хутір лицарства - тут можна приміряти справжню кольчугу і потримати металевий щит, пройти обряд посвячення в ряди лицарів, а також відвідати майстер-клас з бойового мистецтва.

Також тут є хутір свічкової справи, миловаріння, валяння вовни, художня майстерня, глиняний хутір, хутір торфу. На цих хуторах ви зможете відвідати майстер-класи з відповідних напрямків. На території хуторів розміщений контактний зоопарк. Тут і дорослі, і діти зможуть погладити, погодувати і сфотографуватися з тваринами отримавши масу емоцій!

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Статті про Зелені хутори Таврії; екскурсійні тури до Зелених хуторів Таврії; екскурсійні програми Зелених хуторів Таврії; історія Зелених хуторів Таврії; Тури до Зелених хуторів Таврії; як дістатися до Зелених хуторів Таврії; тури вихідного дня Зелених хуторів Таврії; цікава інформація про Зелені хутори Таврії; майстер-класи тематичних хуторів

witch.hand