(044) 383-32-78 (068) 943-49-42 (093) 503-33-01 Срочная линия (044) 287 33 22
 

ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ НА ЗАКАРПАТТЯ 2015
"ЗАМКИ ТА ЧУДЕСА ЗАКАРПАТТЯ" 3 дні / 2 ночі

Цвітіння Сакури на Закарпатті|Тур на цвітіння сакури


ДНІВ ТУРУ: 3 дні / 2 ночі (повних три екскурсійних дні)

ДАТИ ТУРУ 2015:
* - Вартість туру на святкові дати

09-11.05.15*;
30.05-01.06.15*; 12-14.06.15;
27-29.06.15*; 10-12.07.15;
31.07-02.08.15; 14-16.08.15;
22-24.08.15*; 04-06.09.15;
25-27.09.15; 09-11.10.15;
30.10-01.11.15; 13-15.11.15;

ПРОЖИВАННЯ: Готель 3* (курорт Поляна)

МАРШРУТ: Ужгород - Лумшори - Поляна - с. Карпати - Берегово - Чинадієво - Мукачеве

 ВАРТІСТЬ ТУРУ

ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ ТУРУ ВАРТІСТЬ
Регулярні дати 2015
1350 грн. / за дорослого
1050 грн / дитина 6-12 років
900 грн / дитина 2-6 років
650 грн / доплата за одномістне розміщення
* Святкові дати (помічені зірочкою)
1550 грн / за дорослого
1300 грн / дитина 6-12 років
1000 грн / дитина 2-6 років
800 грн / доплата за одномістне розміщення

 

День відправлення
Залізничний вокзал м. Київ, відправлення потягом Київ - Ужгород:
18:35 - виїзд з Києва потягом № 81.

День 1

10:30 - прибуття у м. Ужгород потягом № 81.
Екскурсійна програма:
Оглядова екскурсія по Ужгороду - прогулянка по найдовшій липовій алеї у Європі, будівля філармонії, театральна площа, Кафедральна церква...
Ужгородський замок - «замок на річці». Зовні має вигляд могутньої оборонного споруди у формі неправильного чотирикутника (трапеції), у кожному куті якого розміщені бастіони староіталійського типу. До XVIII століття замок був оточений п'ятиярусним садом, засадженим рідкісними квітами, кущами і деревами. Сад прикрашали статуї і фонтани. Краєзнавчий музей - унікальна колекція бронзових виробів (XIII-XII ст. До н.е.); холодна і вогнепальна зброя XIV-XIX ст. Закарпатський музей архітектури та побуту - музей під відкритим небом. 
Вільний час на прогулянку містом та на обід. Рекомендуємо відвідати на вибір (факультативно / за додаткову плату):
- Дегустаційний виний зал "Шардоне" (45 грн./особа)
- село Лумшори. Купання в Лумшорських чанах. «Лумшори - зелений рай Закарпаття». Унікальні природно-кліматичні умови, аромат хвойних дерев, дзижчання гірських потічків, багатюща рослинність. Ви забудете про клопоти та проблеми і поринете в казкову атмосферу божественного дару природи. Купання в чанах з сірководнем та контрастне омивання в гірському струмку - допоможе оздоровити не тільки душу але й тіло.
Переїзд у курортну зону Поляна - оаза здоров'я, чистого повітря та мінеральних вод. Розміщення у готелі 3* (зручності у номерах). Вечеря комплексна у готелі. Вільний час та ночівля.

День 2

Сніданок в готелі (порційний).
Екскурсійна програма:
Переїзд у с. Карпати. Мисливський замок графа Шенборна - літня і мисливська резиденція родини Шенборнів - Бухгаймів . П'ятикутна будівля з двома кутовими вежами, за яким можна вивчати календар - у замку 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів. У палаці легко може розміститися батальйон мисливців з танковою ротою підтримки. Палац Шенборнів був побудований у 1890 році у французькому ретроспективному стилі. У цьому замку знімали багато фільмів, у тому числі казку «Снігова Королева». Палац оточує чудовий ботанічний парк з декоративним озером та "Джерелом молодості".
Переїзд у м. Берегово. Оглядова пішохідна екскурсія містом.
Берегівщина - край виноробства і термальних джерел, вважається по праву найбільш «угорським» містом в Україні, адже південний захід межує з Угорщиною. Основну частину населення складають етнічні угорці (75%). «Найфестивальніший» регіон Закарпаття. Щорічно у Берегівському районі проводитися більше 10-ти тематичних фестивалів, серед яких найпопулярніші винні та гастрономічні (з можливістю долучиться до дегустації національних страв). 
Вільна година та час на обід. Рекомендуємо відвідати на вибір факультативно (за додаткову плату):
- Дегустацію закарпатських вин у "Старому підвалі" (м. Берегово)
- Термальний басейн "Жайворонок" (м. Берегово) 
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 

День 3

Сніданок в готелі. Виселення з номерів.
Екскурсійна програма:
Переїзд у с. Чинадієво. Замок Кохання «Сент Міклош». Художник і орендар замку Йосип Бартош розповів: «Відомо, що в 1682 році відбувалося найбільше кохання, яке змінило долю не лише двох люблячих сердець, а й цілого народу. Вся Західна Європа спостерігала за цими подіями. Історія про те, що Ілона Зріні віддала руку і серце повстанцю, і за це австрійці її сильно покарали – відібрали в неї майже все, заточили у в’язницю і потім виселили за межі Австро-Угорщини, де вона й померла. Фактично з її боку це було жертвоприношенням як задля свого кохання, так і задля свого народу. Народ це зрозумів…».
Переїзд у м. Мукачево. Оглядова пішохідна екскурсія «Мукачево - місто з тисячолітньою історією»: Готична каплиця Св. Мартіна XIV ст .- пам'ятник класичної готики середньовіччя; Міська Ратуша - візитна картка м. Мукачево; пам'ятник Кирилу і Мефодію; огляд унікального пам'ятнику Сажотрусу, доторкнувшись до ґудзика якого, Вас буде супроводжувати вдача; Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці.
Замок Паланок - середньовічна фортеця, побудована для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. За сказанням гора (188 м н. р. м.), на якій стоїть замок, насипана руками народу, який терпів на важкій роботі тяжкі муки. Фортеця виглядає як каскад терас з різноманітними спорудами: стінами, баштами, будинками - і складається з трьох частин. Кожна частина замку була автономною і могла оборонятися самостійно. Навколо Замкової гори ще у XVI ст. був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом - паланком . Від нього і походить сучасна назва замку.

Вільний час у місті.
17:10 - Відправлення від залізничного вокзалу м. Мукачева, потяг №82 (Ужгород-Київ)
18:17 - Відправлення від залізничного вокзалу м. Мукачева, потяг №100 (Ужгород-Київ)

День 4
07:41 - прибуття до Києва (82 потяг)
07:21 - прибуття до Києва (100 потяг)

ПРОЖИВАННЯ НА КУРОРТІ ПОЛЯНА

Санаторій
Поляна
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданок, Обід, Вечеря
Приватний сектор
Поляна
від 200.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Поляна
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

Входить у вартість
Оплачується додатково
 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання 2 ночі у готелі 3* (с. Поляна)
 • харчування 2 вечері і 2 сніданки в готелі,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • Екскурсії в программі:
  - Замок Шенборнів
  - Замок Сент Міклош
  - Замок Паланок
  - Оглядова екскурсія по Мукачево
  - Оглядова екскурсія по Ужгороду
  - Замок Ужгородський
 • страхування на період туру від нещасного випадку
 • Залізничні квитки Київ - Ужгород; Мукачеве - Київ
 • Дегустація закарпатських вин у «Старому підвалі»;
 • Вхідні квитки в замки, музеї, туристичні об'єкти
 • Купання в Лумшорських чанах;
 • Купання в термальному басейні;
 • Обіди;
 • Додаткове харчування;
 • Особисті витрати;

* Вартість додаткових послуг:

 • Ужгородський замок - (дорослі - 20 грн., Діти - 5 грн.)
 • Дегустація вина у залі Шардоне - 45 грн./особа
 • Лумшорські чани - 300 грн. / чан (до 6 осіб)
 • Замок Шенборна (Санаторій Карпати) - (дорослі - 10 грн., Діти - 7 грн.)
 • Дегустація вин у "Старому підвалі" - 50 грн. / дорослий; 20 грн. / екскурсія без дегустації вина, пригощають виноградним соком
 • Термальний басейн "Жайворонок-Пачірта" м. Берегово - (дорослі - 100 грн., діти до 7 років - 50 грн.)
 • Замок Сент-Міклош - вхід вільний, добровільна пожертва
 • Мукачівський замок Паланок - (дорослі - 15 грн., Діти - 5 грн.)

Основні визначні місця:
Замок Сент-Міклош , Замок Паланок , Замок Унгвар (ужгородський) , Замок Шенборнів (санаторій Карпати)

Тури на травневі свята > Тур в долину нарцисів :: Тури на травневі в Закарпаття 2014 :: Замки та чудеса Закарпаття :: Тур Смачне Закарпаття :: Тур в Карпати та Львів Карпатська трембіта :: Триденний екскурсійний тур в Чернівці з Києва :: Травневий круїз :: Регулярний автобусний тур в Одесу :: Тур в Одесу та Вилково :: Скарби Волині :: Тур на Шацькі озера :: Відпочинок на Шацьких озерах :: Регулярний автобусний тур в Полтаву :: Тур в Почаїв на вихідні з Києва :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Екскурсія у Трипілля і Каньйон Буки :: Тури у Львів :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури в Чернівці та область :: Лумшорські чани :: Термальні басейни Косонь :: Місто Одеса :: Неповторні озера України :: Тури в Полтаву

Тури по Україні > Туристична Україна :: Статті про Україну :: Екскурсії по Києву :: Екскурсії по Україні :: Тури у Львів :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури в Чернівці та область :: Тури по Закарпаттю :: Тури у Карпати :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури в Трускавець :: Дитячий відпочинок 2015 :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: 7 Чудес України :: Тури вихідного дня :: Готелі України :: Відпочинок на Чорному морі в Коблево :: Відпочинок на Чорному морі :: Тури на 8 Березня :: Тури на травневі свята :: Тури на Трійцю по Украіні :: Тури на День Конституції по Україні :: Тури на День Незалежності :: Тури на День Святого Валентина :: Екскурсії по Україні

тур по закарпаттю, туры вихідного дня по закрпаттю, тур в закарпаття з києва, туры на закарпаття, замки закарпаття, екскурсія по замкам закарпаття, тур на озеро синевір, поїздка на водоспад шипіт, тур в ужгород, тур в мукачево, екскурсії по закарпаттю, відпочинок на закарпатті, вихідні в закарпатті, подорож по закарпаттю, цікаві місця закарпаття тур, куди поїхати в закарпатті, що подивитись на закарпатті, цікаві тури по закарпаттю, тур в замок паланок, оглядова екскурсія по ужгороду, тури в закарпаття для іноземців.

witch.hand