(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 


Загальна інформація по Греції


Греція - країна посмішок, неповторної природи і неймовірних можливостей для будь-якого типу відпочинку.


Греція – екзотичний край. Місце, спеціально створене для вишуканого відпочинку. Тропічна рослинність, тепле море, розкішні готелі, нескінченні пляжі з теплим дрібним піском. Кожен куточок країни унікальний і не схожий на інший.
 
Греція розташована на стику Заходу і Сходу, двох культур, релігій. У цьому полягає ще одна унікальність країни.
Країна межує з Албанією Грецією, колишньою Югославською республікою Македонією, Болгарією та Туреччиною.
Берега Греції омиваються чотирма унікальними морями: Егейським, Іонічним, Критським і Лівійським, кожне з яких має свою неповторну легенду та історію.

Клімат в Греції середземноморський. У Греції помірна зима (сезон дощів) і тепле літо. Вітер, який дме в напрямку Егейських островів, створює ідеальні умови для любителів вітрильного спорту та віндсерфінгу.

Населення
Чисельність населення 11 млн. 1.4 з яких припадають на острови. 93%-греки, решта 7%-турки, вірмени, албанці і т.д.

Відмінна риса греків - це поєднання абсолютно суперечливих якостей, таких як запальний темперамент і сентиментальність.
Знак головою "знизу вгору" у Греції означає "ні", а "зверху вниз" - "так", тому будьте уважними;)
Грецьке "Саврио", що перекладається як "завтра", означає щось невизначене чи відмову.

Грецька кухня вразить навіть самого прискіпливого гурмана, дуже нагадує "смак дитинства".

Три правила кожного кухаря Греції:
1. свіжі продукти
2. в міру спецій і оливкової олії
3. простота

Оливкова олія Греції найбільш чиста і якісна, адже не дарма Греція посідає перше місце з експорту цього "диво продукту". Сир "Фета" також є національним надбанням Греції.
Транспортна мережа Греції після вступу в ЄС була сильно модернізована, тому взяти на прокат машину, не буде становити особливих зусиль.

Курорти Греції:

Аттика - частина Греції, де розташувалися Афіни. Відпустка в Аттиці - прекрасна можливість поєднати знайомство з афінською античністю і відпочинок на морі. На узбережжі Аттики чимало громадських і приватних пляжів, побудовані унікальні готелі. Не випадково околиці містечка Вуліагмені навіть прозвали "Афінською Рів'єрою". Крім того, в Аттиці чимало привабливих місць, наприклад, відомий храм Посейдона на мисі Суніон.

Афіни - місто назване на честь давньогрецької богині мудрості Афіни. Величезний музей античної архітектури під відкритим небом. Не побувавши тут, не можна вважати себе європейцем. Адже Афіни - батьківщина багатьох речей, без яких неможлива сучасна цивілізація, від демократії до Олімпійських ігор.

Халгіда
- це курорт з багатими екскурсійними можливостями, унікальною природою та ексклюзивною готельною базою. Півострів Халкідікі розташований у північній частині Егейського моря, формою він нагадує тризуб. Три закінчення - це три «пальця» півострова: Кассандра, Ситонія і Агіон Орос (Афон). Сьогодні це один з самих екологічно чистих центрів туризму, що потопає в яскравій зелені навіть у розпал літа.

Острів Родос - великий центр туризму, з фешенебельними готелями, затишними пляжами і розважальними закладами - найбільш відвідуваний туристами острів.

Острів Крит завжди був центром зіткнення різних цивілізацій, що породило безліч легенд, пов'язаних з цим місцем.

Острів Корфу, оспіваний давньогрецькими поетами Гомером і Аполлонієм Родоським, воістину є маленьким раєм на землі.

Острів Міконос славиться своєю кількістю пляжів. На острові близько тридцяти легкодоступних пляжів з дрібним піском, теплою водою.

Острів Санторіні - це різнокольорові пляжі червоного, білого і чорного кольору, дивно поєднуються з блакиттю моря і нікого не залишать байдужим.

Побувавши в Греції ви напевно не залишитесь байдужими до "хутряного шопінгу", для багатьох - це є головною метою поїздки. Ви зможете придбати якісний товар за вигідною ціною.

Напевно ви вже переконалися, що Греція-це відпочинок саме для Вас ;)

 Віза
 
Термін оформлення візи
Від 14 робочих днів. Візи під чартерну програму оформляються від 10 днів.

Необхідні документи:

 • анкета туриста;
 • закордонний паспорт;
 • внутрішній паспорт;
 • 2 фото (в т.ч. для дітей);
 • довідка з місця роботи, копія трудової книжки (всіх заповнених сторінок);
 • копія свідоцтва про шлюб;
 • дозвіл батьків на виїзд дитини;
 • якщо в паспорті менше двох Шенгенських віз, необхідно фінансове підтвердження (кредитна картка з випискою про стан рахунку та його рух або тревел чеки з розрахунку 80-100 $ на добу перебування).

Примітки
Перелік дійсний для Консульського відділу в Києві. З іншими Консульствами (Одеса, Маріуполь) необхідно уточнювати у менеджера. Всім клієнтам (незалежно від наявності шенгенських віз) необхідно фінансове підтвердження платоспроможності (кредитна картка з випискою з банку про залишок на рахунку і рух по банку за останні 6 місяців або дорожні чеки з розрахунку 100 $ з людини на добу перебування.

Загальна інформація

 • Офіційна мова: грецька
 • Державна релігія: православ'я
 • Територія: 131.957 км ²
 • Валюта: Євро
 • Телефонний код: +30
witch.hand