(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО СЛОВАЧЧИНУ
"ВИШНІ РУЖБАХИ"

Вишні РужбахиВишні Ружбахи - це курортне місто, яке розташованена південно-східних схилах Спішської Магури посеред мальовничих пейзажів намальованих природою національних заповідників Tanap і Pienap, на висоті 623 м над рівнем моря в 390 км від Братислави.

Лікування

Вишні Ружбахі цінний не тільки як гірськолижний курорт, але і як старовинний курорт з лікувальними джерелами, які володіють винятковими цілющими властивостями, чистим гірським повітрям, чарівною природою. Курорт порадує незабутніми купелями в басейнах з м'якою термальною водою насиченою магнезією, літієм, кальцієм, температура якої понад 21°С, яка славиться своїми надзвичайними цілющими властивостями. Поруч з термальними джерелами в пішохідній зоні, а це центр курорту, розташовані санаторії. Курс лікування тут можуть пройти і дорослі і діти.

Курорт Вишні Ружбахі включає в себе 14 цілющих мінеральних джерел.

Завдяки термальній воді з цілющих джерел, і сприятливому клімату, тут лікують:

 • Захворювання дихальних шляхів: бронхіальні астми, хронічні бронхіти, алергічний нежить, гипертрофічнезапалення дихальних шляхів;
 • Захворювання системи кровообігу: кров'яний тиск, постінфарктний стан, ішемічна хвороба серця;
 • Неврози та інші психосоматичні порушення;
 • Захворювання сечових шляхів і нирок: цистит, уролітіаз, сечокам'яну хворобу;
 • Гінекологічні захворювання:клімактеричний синдром, хронічні запалення внутрішніх статевих органів, постопераційні стани;
 • Різні захворювання травної системи: післяопераційні стани, хронічні хвороби жовчних шляхів, захворювання жовчного міхура;
 • Захворювання опорно-рухового апарату;
 • Деякі професійні хвороби.

Вишні РужбахиТак само тут проходить реабілітація після протипухлинного лікування. Але це далеко не весь перелік захворювань, з якими висококваліфіковані фахівці допоможуть впоратися своїм пацієнтам або запобігти ускладненням.

Лікувальні процедури:

 • Фізіотерапія;
 • Водолікування, яке включає гіпертермальні басейн до 36°С;
 • Електротерапія;
 • ЛФК (лікувальна фізкультура);
 • Газові ін'єкції;
 • Парафінотерапія.

Тут використовують так само й такі лікувальні методи, як:

 • Музична терапія;
 • «Біофітбек»;
 • Психотерапія;
 • Гіпнотерапія (використовують при лікуванні психічних хвороб, стресу, втоми, або виснаження організму).

До специфічних протипоказань відносять: ревматичний активний процес, схильність до суїциду, ознаки астенії кровопостачання, післяінсультнийстан з істотними обмеженнями рухливості, а також розумової діяльності, ознаки застою кровотоку, розлади розумової діяльності, важка форма стенокардії, що супроводжується частими нападами, хронічна легенева емболія, варикозна виразка.

Розваги

У Вишніх Ружбахах можна поєднати корисне з приємним, а саме з активним гірськолижним відпочинком. Вишні РужбахиПоруч з територією курорту розташована зона катання (1,5 км) на гірських і рівнинних лижах. Тут є школа для новачків лижників і прокат гірськолижного обладнання, та повний лижний сервіс. За допомогою гармат, штучним засніженням, оформляються три гірськолижніспуски. У зимовий період часу від лижного центру до готелів, з інтервалом в 30 хвилин, курсує ski-bus.

Гірськолижні траси розташовані на висоті: 620-808 м.

Класифікація трас: чорні - 1; червоні - 1; сині - 2.

Класифікація підйомників: бугельні - 3; крісельні- 1.

Вишні Ружбахи

Але і це ще не родзинка цього унікального курорту, тут прекрасні умови для бігу на лижах, катання з кіньми на гужових санях і звичайно ж верхова їзда. Культурно-екскурсійна програма діяльності включає в себе туризм, а саме в будь-який час року - Високі Татри, польські міста - Літманова, Закопане і незабутній сплав по річці Дунаєць.

Однією з головних визначних пам'яток в Вишніх Ружбахах є фортеця - Стара Любовня. Тут Ви можете відвідати музей у фортеці. На цьому не закінчується перелік пам'яток, адже саме екскурсійна програма дарує можливість відвідати замки: Спішський, Красива Гірка, Ксадьба Стражко і побувати в печерах: крижаних Деменівській і Добшинська, Беліанській, Красногорський і Соляний рудник.

Вишні РужбахиВишні Ружбахи

Маленьку частинку Вишніх Ружбахів, яка нагадуватиме про чудовий відпочинок та оздоровлення, можна придбати в сувенірних крамницях, вони запропонують широкий вибір ляльок у національних костюмах, різні вироби ручної роботи з дерева («фуяри» - музичні інструменти, ложки, «Валашки» топірці), національнийодяг, вишивка на виробах з тканини, подушки, різноманітні вироби зі шкіри.

Широкий вибір гастрономічних делікатесів у Вишніх Ружбахах, такі як сири та вироби з сиру, можна придбати в будь-якому продовольчому магазині, які відкриті щодня з 7:00-9:00 до 18:00-19:00, в суботу велика частина магазинів працює з 8:00 до 12:00. Мегапопулярною смакотою тут вважаються «парєніцу», «оштьепок», сирні тини і звичайно ж бринза. Ласуни зможуть поласувати неймовірно смачним словацьким шоколадом Figaro. Шанувальники вина і інших хороших напоїв, отримають можливість провести дегустацію напоїв виготовлених з винограду популярних словацьких виноградарських районів: Мало-Карматського, Нітрянского, Топольчінского, Загорського і Токайського. У всесвітній хроніці вин часто згадується ігристе Huhert і бренді Karpatske brendy special,їх шанують як шляхетні алкогольні напої. А ось скуштувати всі ці принади ви зможете в ресторані «Білий дім», який звели ще в 1931 році. Побудований ресторан у стилі бідермайер у величезній травертиновій скелі. Захоплюючі враження, маса позитивних емоцій і що найважливіше регенерація в цілому вам забезпечена. Вишні Ружбахі - чекають на Вас у гості!

Словаччина > Термальні курорти Словаччини :: Загальна інформація про Словакію :: Бардеєевскі купелі :: Бойніце :: Курортне місто-Попрад :: Вишні Ружбахи :: Пієштяни :: Аквапарк Татраландія :: Віза в Словаччину :: Шенген в Словаччину :: Печери Словаччини :: Чому Словаччина? :: Гірськолижні курорти Словаччини :: Низькі Татри :: Високі Татри :: Гірськолижний курорт Ясна :: Липтовський Микулаш :: Деменівська Долина :: Татранська Ломніца :: Гірськолижний курорт Смоковці :: Штребське Плесо :: Дитячий табір в Словаччині :: Чудеса Братислави :: Прешов :: Кошице :: Замки Словаччини :: Екскурсійний тур до Словаччини :: Автобусний гірськолижний тур до Словаччи :: Тур на Різдво до Словаччини :: Новий рік в Бардєєвських Купелях :: Новий рік в Смоковці :: Новий рік на курорті Вишні Ружбахи :: Трансфер в Словаччину

тури в словаччину, тури в вишні ружбахи, відпочинок в словаччині, гірськолижні курорти словаччини, термальні курорти словаччини, визначні місця словаччини, вишні ружбахи, аквапарки словаччини, міста словаччини, курорті словаччини, тури на курорти словаччини, зимовий відпочинок в словаччині, екскурсії в вишні ружбахи, екскурсії по словаччині, цікава стаття про вишні ружбахи, гірськолижний курорт вишні ружбахи, термальний курорт вишні ружбахи, де відпочити в словаччині, тури в словаччину з києва, тури в словаччину з україни, тури в вишні ружбахи з києва, тури в вишні ружбахи з києва.

witch.hand