(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ВИННИЙ ПОГРЕБ СІМ`Ї ЛИЧ В БУДАПЕШТІ

Винний погреб сім’ї ЛичУгорщина здавна славиться своїми величезними виноградниками і чудовими винами різноманітних сортів. Тому для багатьох туристів в списку визначних місць, які необхідно побачити в Угорщині, стоять не тільки замки, фортеці, собори, але і винні підвали. Одним з найвідоміших винних погребів у Будапешті є винний підвал сім'ї Ліч, який знаходиться в самому центрі 22-го району міста, в Будафоці, за адресою: вул. Кошута Лайоша, 44. Тут, в Будафоці, розташована відома в усьому світі мережа винних погребів, загальна довжина яких становить 100 км. Одним з найбільш вражаючих за масштабністю в цій мережі є винний підвал сім'ї Ліч.

Винний погреб сім’ї ЛичІсторія цього винного підвалу починається ще з 1790-х років. Власником цих земель у той час був відомий полководець герцог Євгеній Савойський. Після того, як з підвалів (шахт) був витягнутий весь камінь, який можна було використовувати для будівництва, герцог Савойський вирішив використати ці приміщення, як підвали для зберігання своїх вин. До речі, саме Євген Савойський є засновником місцевості Будафок, яка спочатку була названа Промонторі.

Наприкінці XIX століття цей винний підвал став власністю герцога Віндішгратца, у володінні його сім'ї підвал був протягом 40 років. Під час Другої світової війни підвал використовувався в цілях захисту жителів Будапешта під час бомбардування. Надалі, в період націоналізації, льох став власністю Державного підприємства винних підвалів. І тільки в 1992 році нинішній власник Ласло Ліч викупив в даній організації винний льох.

Винний погреб сім’ї ЛичБільше 30 років тому сім'я Ліч почала займатися виноробством. Спочатку вони висадили кілька спеціальних сортів винограду в двох найвідоміших районах виноробства Угорщини - Сексард і Етек-Буда. Доходи, які Ліч отримував з виноградників йшли на їх розширення. З часом площа виноградників сім'ї досягла розмірів, що зобов'язували власників розпочати власне виробництво вина і розширити ринки його збуту. Незважаючи на вельми плачевний стан невикористаного підвалу, що знаходився в занедбаному вигляді в Будафоці, його дані були дуже вражаючі і багатообіцяючі. Ласло Ліч придбав цей підвал і незабаром привів його у відмінний стан. Винний підвал сім'ї Ліч в Будафоці став центром їх виноробної діяльності, бо саме тут дозрівають вина і розливаються потім по пляшках. Власники цього винного льоху ручаються за якість вина, яке продають, оскільки вони контролюють виробництво своїх вин на всіх стадіях - починаючи зі збору врожаю на виноградниках і закінчуючи розливом вина по пляшках.Винний погреб сім’ї Лич

Розміри винного льоху сім'ї Ліч виглядають вельми вразливо - загальна довжина льоху становить 350 м, а площа, яку він займає, - 1738 кв.м. Обсяг можливого зберігання вина в ньому становить 13 тисяч гектолітрів. Вина зберігаються в традиційних дубових винних діжках, бочках для вина типу баррік, а також в найсучасніших ємностях, зроблених з нержавіючої сталі. Екскурсії по винному погребу проводять члени сім'ї Ліч. На сьогоднішній день відкрито два дегустаційних зали для туристів, в якому після екскурсії можна спробувати вина власного виробництва сім'ї Ліч. Туристам пропонується сім сортів вин, у тому числі і рідкісний сорт вина «Turul». Після дегустації та екскурсії практично кожен турист залишає винний льох сім'ї Ліч з пляшкою-другою вподобаного вина.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

екскурсії в будапешті, цікаві місця будапешта, угорські вина, вина угорщини, винні погреби в будапешті, винний погреб родини Лич, екскурсія в винний погреб сім’ї Лич, цікава інформація про винний погреб сім’ї Лич, визначні місця будапешта.

witch.hand