(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Одноденна автобусна екскурсія до Вінниці
 з відвідуванням Феєричного шоу фонтанів ROSHEN

ТРИВАЛІСТЬ: 1 день

ХАРЧУВАННЯ: комплексний обід

ТРАНСПОРТ: автобусом з Києва.

МАРШРУТ: Київ-Стрижавка-Вінниця-Київ

ВАРТІСТЬ: 890 грн.

ПРИОРІТЕТИ:
Невеликі групи!
Комфортний транспорт!
Професійний екскурсійний супровід!
Харчування (обід) включене у вартість!
Усі вхідні квитки включені у вартість!
 

Анонс до туру!

Вінниця вразить Вас своєю сучасністю! В цьому не надто великому місті є безліч визначних місць: ставка Гітлера "Вервольф", музей-садиба М. Пирогова, водонапірна вежа, сучасні трамваї, безкоштовний Wi-Fi та знаменитий світло-музичний фонтан Roshen, побачити це все Ви маєте змогу відправившись з нами на захоплюючу екскурсію!


                                                     Дати виїздів у 2017 році
серпень
19.08
вересень
9.09; 23.09
жовтень
7.10; 21.10

Програма туру:
07.30-08.00 Посадка в автобус.

  • Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

12.30-13.00 Перший екскурсійний об'єкт - Виставка військової техніки та спорядження часів другої світової війни (приватна виставка на території колишнього будинку відпочинку «Ластівка»). Зокрема, представлені зразки зброї та спорядження Червоної Армії і Німецького Вермахту. Родзинкою виставки є те, що більшу частину експонатів можна помацати і сфотографуватися з ними. Власники, любителі військової техніки, постійно поповнюють свою експозицію новими артефактами.
13:40-14:40 Другий екскурсійний об'єкт - Ставка Гітлера «Вервольф» розташована біля села Стрижавка Вінницької обл. Фюрер провів практично все літо 1942 року в лісі під Вінницею.
У ході екскурсії Ви почуєте правдиву історію без міфів і легенд.
В даний час можна оглянути фундаменти підземних бункерів (бомбосховищ). І самий цілий і неушкоджений об'єкт польової ставки - протипожежний басейн.
Обід у кафе.

16.30-18.30 Третій екскурсійний об'єкт - Музей-садиба М. І. Пирогова.
Музей видатного вченого, законодавця військово-польової хірургії, до всього ще й талановитого лікаря, педагога, знаходиться в мальовничому і одному з найбільш привабливих місць Поділля, на славній Вінниччині, в його садибі Вишня. Експозиція музею Н. І. Пирогова займає площу понад 1,2 тис. кв. метрів, де розміщено 1,5 тисячі старовинних музейних предметів. Кожна частинка експозиції, що представлена тут, свідчить не тільки про життя, працю і великі звершення Миколи Пирогова, але й відображає той час, в якому жив великий вчений-лікар.
18.30-20.30 Оглядова екскурсія містом. Основні об'єкти: комплекс "Мури", що включає кілька католицьких монастирів поч. XVII - XVIIIст.; костел Святої Діви Марії Ангельської; Миколаївська церква 1746р.; парк ім. Горького; архітектурний символ та візитна картка міста - Водонапірна башта;  Соборна площа із вдало збереженим архітектурним ансамблем старої Вінниці.

21.00-23.00 Кульмінацією дня буде водно-світлове лазерне шоу  найбільшого фонтана Європи. . У вересні 2011 року у Вінниці відкрито дивовижний світломузичний фонтан. За сукупністю характеристик цей фонтан найбільший в Європі, і за оцінками різних світових експертів входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу. Висоти центральної частини фонтана і основного струменя досягають 65-70 м, розмір водного проекційного екрану - приблизно 16 м у висоту, а в ширину він досягає - 45 метрів. Для фонтанного шоу в місті Вінниці використані суперпотужні світлодіодні ліхтарі, завдяки яким Ви можете споглядати неповторне, яскраве і дивовижне підсвічування, що з легкістю демонструє глядачам колосальні зорові ефекти.
23.20 Виїзд на Київ.
02.30 Орієнтовний час прибуття до столиці.

Входить у вартість Можливі витрати:
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • адміністративний супровід туру;
  • екскурсії по об'єктам;
  • вхідні квитки по програмі;
  • комплексний обід
  • особисті витрати;
  • додаткове харчування
  • страхування.

Звертаємо Вашу увагу!
Шоу фонтанів у Вінниці набирає все більшої популярності. Відповідно, кількість глядачів на набережній не зменшується і варто враховувати, що людна атмосфера під час шоу швидше нагадуватиме святковий Хрещатик, ніж затишний Андріївський узвіз. Якщо захопите цупку торбинку чи зайву кофтину, зможете знайти місце для сидіння в центрі без особливих складнощів (якщо не на лавах, то, принаймні, поряд з ними).

Незабутніх та яскравих Вам вражень! -) Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тури у вінницю, екскурсія у вінницю, одноденний тур у вінницю, фонтан рошен, поїздка у вінницю на фонтан рошен, шоу фонтанів у вінниці, екскурсійний тур у вінницю, одноденна екскурсія у вінницю з києва, музей пирогова у вінниці, автобус у вінницю, екскурсія на фонтан

witch.hand