(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ТУРИ ПО УКРАЇНІ
СТАТТЯ "ЦЕНТ КУЛЬТУРИ ВИНА, ШАБО"

тури в одесу

 

тури в одесу з києва

"У ПОШУКАХ КРАСИ. ШАБО"

Всього дві речі визначають велич країни: краса її жінок і смак її вина.

(з фільму "TheHour")


 

З красою жінок в Україні питань ні в кого і ніколи не виникало. З вином дещо складніше. Але і в цій сфері також є прогресивні зрушення.

Рецепт успіху простий і, разом з тим, дієвий. Найперше – необхідне місце з ідеальними умовами для вирощування винограду, з найбільш сприятливим кліматом і ґрунтами. Скажімо, таке, як на знаменитій виноградній широті кращих виноробних територій Франції. На тій же широті в нашій країні є таке місце – поряд із Чорним морем та Дністровським лиманом. Виноробством там займались ще древні греки та генуезці. Згодом цю традицію продовжили турки. А за ними – французько-швейцарські переселенці. Поряд із садами виникло поселення, назва котрого дійшла до нас у варіанті останньої французької трансформації – Шабо.

тури по одеській області

Десять років тому державне підприємство змінює форму власності. Розпочинається етап відродження та модернізації виробництва – ще один необхідний крок задля досягнення успіху. Коли підхід до справи – ґрунтовий і з душею, то й результати будуть показові. Залучення професіоналів і сучасного обладнання європейського рівня дало свої плоди: продукція завоювала цілу низку нагород і гран-прі на професійних виставках та конкурсах. А наприкінці 2012 р. вино компанії "Шабо" отримало елітний на міжнародному рівні статус вин КНП. Статус КНП отримують лише кращі вина, найменування яких контролюються за походженням.

Кількома роками раніше, ще в 2009-му, компанія подарувала всім бажаючим унікальну можливість долучитись до атмосфери сакрального процесу творення вина, відкривши перший в країні "Центр культури вина Шабо", що наразі включений комісією Ради Європи до туристичної карти європейських винних маршрутів. В центрі відвідувачі потрапляють у дивовижний світ вина від його античних витоків і до модернізованої сучасності. Просякнуті духом історії стародавні підвали та розкішні сучасні дегустаційні зали, оригінальні музейні лабіринти і тематичний мультимедійний супровід. А ще дивовижні скульптурні композиції відомого швейцарського митця Хуго Шер з авторською символічною мовою знаків, що розповідають про історію шабського виноробства.

екскурсії в одесу

Окреме й незабутнє задоволення подарує дегустація в підземній кришталевій залі, в оточенні великих дубових бочок . Ми звикли до вина під час застілля, де воно є супроводжуючим та доповнюючим компонентом. Дегустація ж – церемонія, де вину відведено чільне місце, аби вповні оцінити красу його кольору, багатство аромату і довершеність смаку.

Тут же, на території знаходиться фірмовий магазинчик з дуже демократичними цінами, де можна придбати ті шабські вина й коньяки, котрі найбільш припали до смаку на дегустації. Окрім того, там є ігристі вина та вермути, що теж виробляються компанією Шабо.

Якщо раптом від вин розіграється апетит, вас радо зустрінуть у затишному й колоритному ресторанчику "Шабський дворик", де цінова політика теж не цурається демократії, а неймовірно смачна домашня кухня прекрасно доповнить палітру вражень вашого відпочинку.

При наявності часу, варто скористатись нагодою і відвідати розташовану неподалік найбільшу фортецю в Україні – Білгород Дністровську, або ще Аккерманську.

Коли ж екскурсія у "Центр культури вина Шабо" добігатиме кінця, у вас не лишиться сумнівів з приводу того, що в Україні все гаразд не лише із красивими жінками, але й з добрим вином. А на завершення хочеться привести ще одне тематичне висловлювання: 

"Життям варто насолоджуватись, як і прекрасним вином, ковток за ковтком, із перепочинком. Бо навіть краще вино втрачає для нас свою прекрасність, ми перестаємо цінувати його, коли п'ємо як воду"  (Л. Фейербах)

Автор. Олександр Пилипчук

Тури в Одесу > Одеса - це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

винні центри україни, цікава інформація про шабо, шабо винний центр, вина шабо україна, цікаві місця одеської області, екскурсії в винний центр шабо, шабські вина, дигустація шабських вин, тури в одеську область

witch.hand