(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 


Найкращий відпочинок в Криму!!!

Відпочинок в Криму

Відпочинок в Криму Ялта Відпочинок в Криму

Готель "Миколаївка"

Селище Миколаївка, в 40 км від Сімферополя на березі Каламітської затоки.

Інфраструктура
Настільний теніс, біл’ярд. За дод. плату вся інфраструктура пансіонату "Енергетик" (600м): дитячі атракціони і гойдалки, караоке, прокат роликових ковзанів, волейбольні та баскетбольні майданчики, тенісні корти, відкриті і закриті концертні зали, сауна, перукарня, косметичний кабінет, автостоянка, що охороняється, дискотекиВідпочинок в Криму, пошта.

Послуги
пляж: в 500м піщано-гальковий, міський чи пансіонату "Енергетик" - за доп.плату.

харчування: за дод. плату: сніданок - 25 грн, обід - 40 грн, вечеря - 27 грн

Розміщення
Корпус з 5 пов. на 149 місць.
1-2-х місні
номери (12-14 м.кв.) зі зручностями (душ, туалет, умивальник). В номері: одна (дві) ліжка, тумбочки, стіл, стільці, шкаф, телевізор і холодильник - в холі на поверсі.Балкони починаються з третього поверху.

Холодна та гаряча вода постійно

Категорія номерів
1-но місн.
2-х місн.
2-х місн. 2-х кімнатний

Пансіонат "Енергетик"

Селище Миколаївка, в 40 км від Сімферополя на березі Каламітської затоки.

ІнфраструктураВідпочинок в Криму Сімферополь, Ялта, Судак
Розкішний парк 14.5 га, дитячі атракціони і гойдалки, караоке, прокат роликових ковзанів, волейбольні та баскетбольні майданчики, тенісні корти, відкриті і закриті концертні зали, сауна, перукарня, косметичний кабінет, тренажерний зал, кафе, бари, автостоянка, що охороняється, дискотеки, пошта.
Послуги на пляжі: лежаки, навіси, роздягальні, туалет, душ, дитяча гірка, прокат човнів, водних велосипедів, мотоциклів, «банан».

Послуги
пляж: 50-150 м власний піщано-гальковий.

харчування: 3-х разове. Передбачено дієтичне, дитяче харчування. У раціоні завжди свіжі ягоди та фрукти. Пансіонат має свій кондитерський цех.

лікування: фізіопроцедури, електро-кардіограма, за дод. плату: стоматолог, масаж, УЗД, соляна печера.

Розміщення
Корпус № 5 (5 пов., без ліфта)
2-х місн. (12 м.кв.) стандартний номер зі зручностями (душ, туалет, умивальник).
В номері: два ліжка, тумбочки, журнальний столик, стільці, шафа, лоджія. Телевізор у холі.
2-х місн. (12 м.кв.) поліпшений номер із зручностями (душ, туалет, умивальник).
Вномері: 2 ліжка, тумбочки, журнальний столик, стільці, шафа, телевізор, холодильник, лоджія.
2-х місн. 2-х кімнатний (2 * 12 м.кв.) номер зі зручностями (душ, туалет, умивальник).
В номері: вітальня - розкладний диван, крісло або крісло-ліжко, журнальний столик, телевізор, холодильник; в спальні - 2 ліжка, тумбочки, трюмо, стільці, шафа, лоджія.

Категорія номерів
Корпус№1
2-х місн. покращений
Корпус№1
2-х місн. 2-х кімнатний покращений
Корпус№2
2-х місн.
Корпус№3
2-х місн.
Корпус№3
1-но місн.
Корпус№4
2-х кімнатний 2-х місн. підвищенної комфортності
Корпус№5
2-х місн.
Корпус№5
2-х місн. покрений (ТВ, Х)
Корпус№5
2-х кімнатний 2-х місн. підвищенної комфорт. (ТВ, Х)
Корпус№5
1-но місн. покращений (ТВ, Х)

Туристсько-оздоровчий комплекс "Новий світ"

Зелена бухта в 7км від м. Судак, селище Новий Світ.

Інфраструктура
Телефон з міжнародним зв'язком, конференц-зал, бар. У селищі: спортивні майданчики, тенісний корт, бари, ресторани, дискотека, магазини, аптека, автостоянка.

Послуги
пляж: облаштований піщано-гальковий, селищнийВідпочинок в Криму, Новий Світ

харчування: 3-ри разове. В їдальні обслуговування офіціантами

Розміщення
Корпус (12 пов., ліфт), 550 місць.
2-х місний (17 кв.м.) номер зі зручностями (душ, туалет, умивальник). У номері: два ліжка, тумбочки, шафа, радіоточка, холодильник, балкон. Телевізор у холі на поверсі.
2-х місний покращений (17 кв.м.) номер зі зручностями (душ, туалет, умивальник, бойлер). Номери починаються з 7 поверху. У номері: два ліжка, тумбочки, шафа, радіоточка, холодильник, балкон. Телевізор у холі на поверсі.
2-х місний 2-х кімнатний люкс зі зручностями (ванна, туалет, умивальник, бойлер). Номери знаходяться на 6 поверсі. У номері: два ліжка, тумбочки, шафа, радіоточка, телевізор, холодильник, кондиціонер, лоджія.
2-х місний 2-х кімнатний покращений люкс зі зручностями (ванна, туалет, умивальник, бойлер). Номери знаходяться на 7-12 поверхах. У номері: два ліжка, тумбочки, шафа, телевізор, холодильник, кондиціонер, велика лоджія.
2-х, 3-х місні дерев'яні будиночки (14 кв.м.) з частковими зручностями (туалет і умивальник в номері, душ на території). Житлова кімната (10 кв.м.) + побутова кімната (4 кв.м.) + веранда. У будиночку: два (три) ліжка, веранда. Відстань до моря 50-200 метрів.
3-х місний 2-х кімнатний в будиночку з частковими зручностями (умивальник і туалет в номері, душ на території). У будиночку: дві кімнати-спальні, одна побутова кімната і хол. У спальні: два (три) ліжка, тумбочки, шафа.

Категорія номерів
2-х, 3-х місний в будиночку з ч/з
3-х місний
2-х кімнатний в будиночку-готелі
2-х місний
2-х місний покращенийй
Люкс
Люкс покращений

Санаторій "Геліос"

м.Євпаторія. Санаторій знаходиться на території 6,03 га (паркова зона становить 2,6 га). Відстань до моря 400 м. Приблизно на такій же відстані цілюще озеро Мойнаки з чудодійними цілющими грязями і ропой. Сучасна здравниця, що потопає у власній привабливій парковій зоні, власна бальнеолікарня.

Інфраструктура
Кінозал на 234 місць, клуб, бібліотека, танцювальний зал, всілякі спортивні майданчики, фізкультурний зал, дитяча кімната, настільний теніс, бадмінтон, більярд, камера схову, екскурсійне бюро, таксофон. Поруч із санаторієм пошта, кафе, бари, ресторани, переговорний пункт, пункт обміну валют, фотопослуги, магазини.

Послуги
пляж: власний піщаний, тіньові навіси і лежаки. Є медичний пункт, питний фонтанчик, туалети.

харчування: 3-х разове на замовлення у власній їдальні. Можливе харчування і за спеціальними дієтами за програмами: № 5 (легка), № 8 (для схуднення), № 9 (діабетична).

лікування: опорно-руховий апарат: ревматоїдний, інфекційно-алергічний, обВідпочинок в Криму, Санаторії Кримумінний, доброякісний та інші артрити; спондилоартроз, остеохондроз, поліартрити, первинний деформуючий артроз, поліостеоартроз, вторинні артрози, захворювання хребта спондильоз, хвороба Бехтерева.
Хвороби периферичної нервової системи, хронічний бронхіт, захворювання верхніх дихальних шляхів: придаткових порожнин носа, бронхолегеневої системи.
Шкірні захворювання: нейродерміт, псоріаз, екзема.
Гінекологічні захворювання і безпліддя: хронічні запальні, спайкові процеси органів малого тазу, патологічний клімакс, початкові форми ендометріозу, безпліддя запальної та ендокринної етіології, хронічний простатит у чоловіків, міоми матки.
Лікувальна база: лікувально-діагностична апаратура, галокамера, грязьові та бальнеопроцедури. Інгаляторій, ванни, зрошення при хворобах органів опори та руху, гінекологічних та урологічних захворювань, відпускаються на базі власної свердловини мінеральної води. Кабінети масажу, стоматологічний, лазеротерапії, ЛФК, кардіологічний, гінекологічний.

Розміщення
Корпус (12 поверхів з ліфтом).
2-х місний (17 кв.м.) номер зі зручностями (душ, туалет, умивальник). У номері: два ліжка, холодильник, тумбочки, шафа, холодильник, балкон, радіоточка, холодильник. Телевізор у холі на поверсі.
2-х місний покращений
(17 кв.м.) номер зі зручностями (бойлер, душ, туалет, умивальник). Номери починаються з 7 поверху. У номері: два ліжка, тумбочки, шафа, радіоточка, холодильник, балкон. Телевізор у холі на поверсі.
2-х місний 2-х кімнатний люкс зі зручностями
(бойлер, ванна, туалет, умивальник). Номери знаходяться на 6 поверсі. У номері: два ліжка, телевізор, холодильник, тумбочки, шафа, кондиціонер, лоджія, радіоточка.
2-х місний 2-х кімнатний покращений люкс зі зручностями
(бойлер, ванна, туалет, умивальник). Номери знаходяться на 7-12 поверхах. У номері: кондиціонер, два ліжка, телевізор, холодильник, тумбочки, шафа, велика лоджія.
2-х, 3-х місцеві дерев'яні будиночки
(14 кв.м.) з частковими зручностями (туалет і умивальник в номері, душ на території). Житлова кімната (10 кв.м.) + побутова кімната (4 кв.м.) + веранда. У будиночку: дві (три) ліжка, веранда. Відстань до моря 50-200 метрів.
3-х місний 2-х кімнатний в будиночку-готелі з частковими зручностями
(умивальник і туалет в номері, душ на території). У будиночку: дві кімнати-спальні, одна побутова кімната і хол. У спальні: два (три) ліжка, тумбочки, шафа.

Категорія номерів
2-х, 3-х місний в будиночку з ч/з
3-х місний
2-х кімнатний в будиночку-готелі
2-х місний
2-х місний покращений
Люкс
Люкс покращений

А також, до Вашої уваги пропонується широкий вибір санаторіїв, пансіонатів, готелів та баз відпочинку в будь-якому куточку Крима: Евпаторії, Миколаївки, Пісчаного, Учкуєвки, Севастополя, Фороса, Алупки, Місхору, Ялти, Партеніту, Алушти, Нового Світу, Судаку, Коктебелю, Феодосії, Саків!

Звертайтеся за телефоном!!

witch.hand