(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

  Сорочинський ЯРМАРОК 2017

 

 

 • ДАТИ: 24 серпня, 26 серпня 2017 р.
 • ТРИВАЛІСТЬ: 1 день
 • ТРАНСПОРТ: комфортабельний автобус з кондиціонером
 • ХАРЧУВАННЯ: без харчування
 • МАРШРУТ: м. Київ  - с. Великі Сорочинці -  м. Миргород -  м. Київ
 • ВАРТІСТЬ: 440 грн/люд

ПРОГРАМА ОДНОДЕННОГО ТУРУ

07:00 - Виїзд з Києва на комфортабельному автобусі. 

Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

На шляху до Сорочинців ми відвідаємо Мгарський монастир, що, свого часу, займав важливе значення в духовному житті країни, виступаючи оплотом православ'я; величний Преображенський собор в розкішному бароковому убранстві; Спасо-Преображенську церкву, зведену на замовлення гетьмана Данила Апостола. 

 Саме тут хрестили згодом  Миколу Гоголя, який став талановитим письменником і прославив на всю імперію свої рідні Сорочинці та зробив таку потужну рекламу Сорочинській ярмарці, яка в той час мало чим відрізнялася від тисяч інших ярмарок України.

  11:00 - Орієнтовне прибуття в село  В.Сорочинці  на колоритний національний Сорочинський ярмарок 2017.

11:00 - 16:00 Вільний час.

У вільний час у Вас буде можливість насолодитись усіма забавами. 

Радимо скуштувати миргородські вареникиполтавські галушкидомашню ковбаскубуженинуукраїнське сало та інші страви національної кухні. 

 
   

На ярмарку у вас буде можливість взяти участь у різноманітних конкурсах, іграх, змаганнях. Тут ви придбаєте вироби народних умільців: і опішнянські макітри і кераміку, і незвичайної краси вишиванки, і знамениті решетилівські килими та вишивку, Диканські «обереги» та багато-багато іншого... Побачите захоплююче театралізоване дійство за участю героїв творів М.В. Гоголя.

Адже це не просто ярмарок, де можна щось купити або продати, а й веселе, чудове свято, справжній спектакль під відкритим небом, коли важко розібратися, де артист, де торговець, а де глядач.

16:00 Виїзд на Київ. На зворотному шляху завітаємо до міста-курорту Миргорода, аби спробувати на смак справжню "Миргородську".

22:00 - Орієнтовний час прибуття до Києва (м. Харківська).

* До 01.08.2017 р. знижка 5% від вартості туру

У вартість включено:
Оплачується додатково
 • Транспортне забезпечення;
 • Екскурсії по об'єктам;
 • Адміністративний супровід туру
 • Харчування;
 • Розваги і різні майстер-класи на ярмарку;
 • Особисті витрати
 • Страхування


Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область
 

 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

тур на Сорочинський ярмарок, Сорочинський Ярмарок 2016, тури в сорочинці, екскурсії в сорочин, тур на ярмарок, Великі Сорочинці, великі сорочинці, екскурсії в Диканьку, тури на полтащіну, Сорочинський Ярмарок 2016 з Києва, Ярмарок в Сорочинцях, Сорочинці 20 серпня. Ціни Екскурсійний тур В Сорочинці, До Гоголя, Україна Полтава, Виїзд з Києва, Коли Національний Сорочинський, ярмарків, ярмарок в 2016, Полтава, Сорочинці, майстри, товари, товари вироби, презентація, Гоголь, народні промисли, фестиваль, автобусний тур на Полтавщину, ярмарок України.

witch.hand