(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ВЕЛИЧНИЙ ЛЬВІВ І ЙОГО "РОДЗИНКИ"

 Львів – як місто кави

Львів Головна асоціація зі Львовом виринає в уяві з шумом кавоварки, відчуттям терпкуватого аромату щойно перемелених зерен кави та її неповторного смаку, оповитим загадковим містом Лева. Львів заслужено признаний містом-батьком кавових феєрій.  Ще за далеких часів австрійської доби (кінець 18 століття) бере свій початок історія львівської кави, адже в цей час в місті почали з’являтися кав’ярні та цукерні. Посмакувати шоколадом та насолодитися незрівнянно смачним чорним напоєм під назвою кава, було доступно лише для заможних мешканців міста. З моменту своєї появи, кава набрала величезних обертів своєї популярності серед багатьох верств населення, а згодом і весь Львів потонув у пристрасті до кави. Господарі кав’ярень влаштовували для своїх гостей різноманітні розваги - танці, концерти і саме тут можна було дізнатися про самі найсвіжіші й найпікантніші плітки…Львів Кав’ярні були місцем збору творчої молоді Львову, тому й не дивно що безліч пісень, віршів, легенд присвячені каві, які додають чудесному напою ще більшої загадковості і містичності.

З року в рік Львів тішить любителів кави фестивалем «На каву до Львова», де бажаючі можуть скуштувати різноманітні сорти кави, яка приготована виключно за львівськими рецептами. Фестиваль супроводжується виставками та ярмарками на кавову тематику. Філіжаночка ароматної львівської кави уособлює в собі гордість, душу та віковічні традиції древнього міста.

Львів У Львові безліч кав’ярень запрошують до себе на гостину. Найпопулярнішими з них є: «Світ кави», де до кави вам запропонують «легуміни» (ласощі); «Галка» - кав’ярня, яка є брендом української кави; «Віденська кав’ярня» - найстаріша кав’ярня міста, адже існує з далекого 1829 року; «Кентавр», ця кав’ярня зручно розташувалась в самому серці міста на площі «Ринок» і має власний купаж кави й львівську та авторську кухні; Книгарня-кав’ярня «Львівська копальня кави» місце де ви можете скуштувати унікальні сорти кави у супроводі справжньої української літератури; Кав’ярня «Спіжарка» розташована на вул. Вірменській, вона відображує справжню затишну львівську оселю.

Відомо що Львів це не лише кава, а й смачнюча кухня. Особливостями галицької кухні є максимальне використання у приготуванні страв круп. Основою харчування галича були каші: пшенична, гречана, ячмінна, кукурудзяна. Каші готували як з грибами, шкварками, солониною так і з фруктами, молоком та медом. Подібних рецептів безліч незалежно від того як називається кухня чи «Галицька», чи «Лемківська», чи «Львівська». Другою особливістю львівської кухні є використання свинячого жиру. Ще одним особливим продуктом львівської кухні є пастернак.Львів

На сьогоднішній день популяризацією та розвитком Галицької Кухні у величному Львові займається «Клуб Галицької Кухні». Дана організація притримується головної своєї мети об’єднати всіх зацікавлених у відродженні та розвитку галицької гастрономії. Справжню Галицьку кухню у Львові можна скуштувати у таких закладах, як: «Трапезна Ідей», що представляє собою ресторан галицької кухні та діючий на постійній основі гастрономічно-культурний Музей Ідей; Ресторація «Перша Клякса» про яку говорять – «Панська їжа за людські гроші»; «Вероніка», «Цукерня» - заклади зі смачною свіжою випічкою та солодощами.

Одним із знаменитих тематичних закладів багатогранного Львову є «Криївка». Можна сміливо сказати, що «Криївка» це заклад-візитка Львову. Заклад є одним з найбільш популярних у Європі. В середньому кількість його гостей в рік складає 1 000 000!!! Розташований заклад в кутку одного з темних під’їздів, що поряд з площею «Ринок». Для того щоб потрапити до закладу потрібно пройти процедуру-діалог, так званий «фейс-контроль»:

  • Слава Україні!
  • Героям Слава!
  • Чи є між вами москалі?
  • Немає!

Лише після цього офіціант котрий стоїть на вході наповнює чарку горілкою і пропонує випити та зайти на гостину.

Львів Львів

Інтер’єр «Криївки» віддзеркалює справжню упівську криївку – зали з дуже креативним інтер’єром. Грубо тесані дерев’яні колоди утворюють стелю, стіни, підпори та столи. Шатрова стеля прикрашена величезними фото, на котрих зображені вояки УПА в лісі. Стіни увінчані ватниками, гасовими лампами, копіями упівських та німецьких плакатів та листівок. Посуд надто незвичний – бляшаний. Столик резервують за допомогою німецької гранати на котрій написано « Чекаємо гостей». Меню оригінальне починаючи з його оформлення – надруковане на зістареному папері, назви страв просто геніальні! Вибір – широчезній!Смак – бездоганний! Для постійних клієнтів «Криївки» передбачено особистий ключ, щоб можна було потрапити будь-коли до улюбленого закладу.

Ще у  Львові є не менш цікавий, перший у світі ресторан-музей – «Сало».

Заклад представляє собою лаунж водка-бар. Тут можна скуштувати та придбати будь яке із 35 видів сала ще й запити однією з 40 сортів горілки. Львів Ресторан «Сало» - унікальний арт-проект,  в якому зібрані твори сучасних художників, що висвітлюють тему сала. Також тут знаходиться найбільше у всьому світі серце з сала, котре відзначене у книзі рекордів України. Погостювати у цьому закладі буде дійсно цікаво і незабутньо, адже окрім концертів відомих музикантів та колективів різних країн світу тут можна придбати сувенір на згадку авторської роботи.

Просто не можливо пропустити той факт, що Львів це ще й місто справжнього пива звареного по стародавнім рецептам зі справжнього солоду. Навіть існує приказка – «Хто львівське пиво п’є, сто років проживе!» Пивоваріння у Львові бере свій початок ще з ХVстоліття.  В монастирях монахи варили дивовижний напій з солоду, відбірного хмелю й артезіанської чистої води. До тематичних пабів Львову відносять: паб «Білий Лев», котрий знаходиться у старовинній частині міста; Знаменита «Криївка»; «Гасова лямпа» - перший український музей-ресторація; MonsPius: Пиво і М’ясо; «Старгород», тут варять чеське пиво з використанням тільки чеської сировини.

Неодмінно відвідайте «Львівський музей пивоваріння». Даний музей було відкрито 14 жовтня в 2005 році. Він є першим в Україні музеєм пива.   

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тури у львів, тури по україні, тури до львова, львів, львівські музеї, цікаві місця в львові, розважальні місця у Львові, де відпочити у львові, що побачити у львові, екскурсії у львові, відпочинок у львові, кав'ярні львові, тематичні місця львова.

witch.hand