(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ТУР В ГРУЗІЮ "У ПОШУКАХ ЗОЛОТОГО РУНА".
ЛЕГЕНДИ І МІФИ.

 • ТРИВАЛІСТЬ ТУРУ: 9 днів/ 8 ночей

 • ДАТИ ТУРУ: 09.06.2017 - 17.06.2017

 • ВАРТІСТЬ: 490 $

 • ПРОЖИВАННЯ: готель 3*

 • ХАРЧУВАННЯ: сніданок + вечеря

 • ТРАНСПОРТ: авіа + автобус

 • ФІШКИ:

  Увага! Можливий трансфер з будь-якого аеропорту Грузії!

  Всі екскурсії у вартості туру!

  3 дні відпочинку на узбережжі Чорного моря!


Анонс туру!
З міфів Стародавньої Греції всі ми знаємо, як Ясон з аргонавтами, долаючи перешкоди, плив в багате царство Колхіда за золотим руном... Пропонуємо Вам зануритись в казку, подорожуючи по Колхіді - стародавній державі, яка існувала на території сучасної Грузії.
 
МАРШРУТ:
 Аеропорт (Кутаїсі, Батумі) - Урекі - Мартвілі - Цхалтубо - Куміставі (Печера Прометея) - Сванетія (Местія) - Кутаїсі - Батумі - Гоніо - Гірська Аджарія - Аеропорт (Кутаїсі, Батумі)
   
Море, сонце, дрібний «оксамитовий» пісок з магнітними властивостями роблять Урекі чудовим місцем для активного відпочинку і лікування.

Прибережна смуга пляжу представляє собою дрібнозернистий пісок, збагачений магнетитом.


Цей диво-пісок з'явився на узбережжі завдяки столітнім зусиллям двох річок, які несли пісок з гір.
   
Програма відпочинку:
   
 • 1 день. 09.06. Зустріч в аеропорту відповідно до розкладу рейса. Трансфер в готель на курорт Урекі. Поселення в готель. Відпочинок після перельоту. Харчування в залежності від прильоту. Ніч в готелі.
 • 2 день. 10.06. Сніданок. Екскурсія в Мартвильский каньйон. Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. Ніч в готелі.
 • 3 день. 11.06. Сніданок. Екскурсія в Аджарію. Повернення в Батумі. Вільний час в місті. Повернення в готель. Вечеря. Ніч в готелі.
 • 4 день. 12.06. Сніданок. Вільний день на курорті Уреки. Відпочинок на морі. Вечеря. Ніч в готелі.
 • 5 день.13.06. Сніданок. Екскурсія в гори Сванетії. Поселення в готель в Местії. Вечеря. Ніч в готелі.
 • 6 день. 4.06. Сніданок. Виселення з готелю. Переізд в Кутаїсі. Екскурсія в карстові печери "Прометей". Повернення в готель, в Уреки. Вечеря. Ніч в готелі.
 • 7 день. 15.06. Сніданок. Вільний день, відпочинок на морі. Вечеря. Ніч в готелі.
 • 8 день. 16.06. Сніданок. Вільний день, відпочинок на морі. Вечеря. Ніч в готелі.
 • 9 день. 17.06. Сніданок. День трансферів в аеропорти Кутаїсі і Батумі до початку реєстрації на рейс.
   
Перелік екскурсій згідно програми туру (включені у вартість туру):
Екскурсія в Сванетію. Місто Местія.
   
   
Вежі зводили селами. Фундамент зміцнювали каменями. Під час нападу сім'я піднімалася в вежу, сходи забирали всередину, двері замикали. Правда, охочих заволодіти скромними пожитками сванов було небагато - дійти до їх гірських сіл було практично неможливо. Вежу розміщували поруч з будинком, який будували з тих же каменів. У деяких з таких тисячолітніх будинках досі живуть люди.
 
Сванетія - регіон на північному заході Грузії, знаменитий багатовіковими Сванськими вежами, горами, озерами і безпосередньо місцевими жителями - сванами.
Історія Сванетії губиться в глибині тисячоліть. Є відомості, що в III столітті до нашої ери грузинський цар Саурмаг виселяв в ці землі, названі їм "країною тиші і спокою", своїх найнепокірніших підданих.
Можливо, свій "крутий" характер свани зберегли від тих перших переселенців, загартувавши його суворими умовами життя.
   
Екскурсія в Аджарію. Фортеця Гоніо.
   

Це одне з найкрасивіших місць на Землі.

Найдовша річка Аджарії - Аджарісцкалі оточує гірським півкільцем всю південно-західну частину Грузії.

По дорозі ми побачимо чудові гірські ліси і, звичайно, відвідаємо арочний міст в Махунцеті.
   
Гірської свіжості поїздці додасть Водоспад Mахунцеті - найкрасивіший і найвищий водоспад у всій Аджарії. Температура води близько +16 градусів, так що, бажаючі можуть «освіжитися» в цьому мальовничому місці!
   
Екскурсія в Кутаїсі.
   
   
У західній Грузії, на березі річки Ріоні розкинулось спокійне, вражаюче своєю красою, одне з найдавніших міст світу - місто Кутаїсі, адміністративний центр Імеретії. Сьогодні Кутаїсі займає друге місце за чисельністю населення і третє - по економічній значимості серед усіх міст Грузіі. В місті дивним чином прекрасно уживаються сучасні архітектурні споруди, класичні сталінські п'ятиповерхівки і найдавніші архітектурні пам'ятки світової величини.Через все місто простяглася річка Ріоні, яка поділила місто на дві частини. Правий берег - це стара частина Кутаїсі, де знаходяться історичні та культурні пам'ятки міста, на лівому березі розташувалися численні новобудови. Обидві частини з'єднуються між собою рядом мальовничих мостів і містків, що підкреслюють величну красу міста і надають йому неповторного колориту.
   
Екскурсія в Каньйон Мартвілі і древнє місто Нокалакеві Археополіс (руїни, V століття).
   
Це просто приголомшливе своєю красою і незвичністю місце знаходиться поблизу містечка Мартвілі на річці Абаша.
За багато мільйонів років вода промила в скелях з вапняку запаморочливу ущелину, що глибиною досягає 40 метрів, на дні якої, власне, і протікає річка.
Рівно посередині каньйон перетворюється у невелику заплаву. А ось далі починається диво: земля розступається, і з висоти води річки падають в безодню!

   
Нокалакеві - покинуте місто в північній частині сенакского району. Припинило існування в 736 році, під час навали арабського полководця Мервана. Є версія, що поселення тут існувало ще близько XIII століття до н.е. і саме воно в розумінні греків було столицею Колхіди, в яку аргонавти їздили за золотим руном. Для Грузії Археополіс - щось на зразок Трої, тільки поем про місто не складено.
   
Екскурсія в Печеру Прометея.
   
   
Потрапивши в печеру здається, що опинився в іншому вимірі: в темряві світяться тільки скелі, підсвічені різними кольорами. З глибини доноситься звук мелодії, до якої додається звук капаючої води...
У печері виявлено 17 залів. Туристична стежка закінчується красивим озером. Подорож можлива як пішки, так і на човні. Довжина пішохідного шляху становить 1060 м, а довжина прогулянки на човні по підземному озеру становить 280 м.

Включено у вартість
Не включено у вартість
 • Трансфер аеропорт - готель - аеропорт.
 • Транспортне обслуговування за  програмою.
 • Проживання в готелі 3 * (2, 3-місні номери)
 • Харчування: сніданок + вечеря.
 • Супровід російськомовного гіда і екскурсовода.
 • Авіапереліт.
 • Страхування.
 • Особисті витрати.
 • Додаткове харчування.

 

Грузія
від 420.00 грн/місце
Харчування:
Готель
Грузія
від 670.00 грн/місце
Харчування: Сніданок та Вечеря

witch.hand