(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

СУПЕР АВТОБУСНИЙ ТУР:
"В ЧОРНОГОРІЮ! НА МОРЕ" 
ЧЕРЕЗ ЗАКОПАНЕ, ВІДЕНЬ ТА БУДАПЕШТ!

Дати виїзду в 2014: 
Червень 06.06.14; 20.06.2014; 27.06.2014
Липень 11.07.2014; 25*.06.2014
Серпень: 1*.08.2014, 8*.08.2014, 15*.08.2014, 22*.08.2014
Дати помічені зірочкою - доплата 3%

Транспорт: автобус.

Маршрут туру в черногорію: Львів - Закопане – Відень – Будва – Будапешт – Львів

Вартість: від 388 евро
Доплата за одномістне проживання 1100 грн.


День 1.
08:30 - Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Приїзд в Закопане - візитка польських Татр, найвищий місто Польщі і один з найбільш відвідуваних курортів.
Відвідуємо водний комплекс Терма Буковина Татранська дорослі(-23 €, діти до 12 років-18 €), розташований у красивому затишному місці, з прекрасними видами на гори і навколишні ліси. Чудова інфраструктура, 12! басейнів з теплою водою, сауни, парні, масажні салони, косметичні кабінети, атракціони та гірки для дітей подарують розслабленість після переїзду і налаштують на прекрасний відпочинок. Ночівля.

День 2.
Сніданок. Виселення з номерів. Переїжджаємо до Відня і під час оглядової екскурсії по місту знайомимося з чарівною і витонченою столицею Австрії. Хофбург - резиденція імператора, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, собор святого Стефана, мальовничі вулички і затишні кафешки, знаменитий віденський ліс, віденська опера, величний Дунай. Місто творчості, мистецтва ароматної кави і найніжнішого яблучного штруделя - насолоджуйтеся!

У вільний час можлива екскурсія «Імператриця Елізабет - правда і вигадка» (дорослі-30 €, діти до 12 років-18 €). Легендарна особистість свого часу, красива з жінок епохи, дружина імператора Франца Йосипа життя якої до цих пір викликає постійний інтерес. Зможемо побачити імператорські покої, музей самої імператриці (музей Сісі) і проникнути в таємниці, які огортають династію Габсбургів.
Далі нас зустрічає Чорногорія - країна гір, шикарних пляжів і ласкавого сонця (нічний переїзд).

День 3.
Приїзд в Будву. Найстаріше місто Адріатичного узбережжя, де давнина плавно перетікає в сучасність. За середньовічними вуличками, мостові які пам'ятають піратські сутички, виходимо до шикарних готелів, ресторанів, кафе, а далі опиняємося на одному з кращих пляжів Адріатики.
Поселення в готель після 14:00 - 15:00. Вільний час. Ночівля.
 

День 4. Сніданок. Вільний час на морі ...

Рекомендовані екскурсії за бажанням:
Цетіньє - Ловчен - Негуши (36 €). Цетіньє - колишня столиця, духовний центр країни. Побачимо Цетіньській монастир, де зберігаються мощі Св. Петра Цетінського та унікальні реліквії християн - десниця Св. Іоана Хрестителя, і частина хреста, на якому був розп'ятий Спаситель.
Далі по мальовничих місцях їдемо милуватися долиною Цетіньє, прекрасний вид на яку відкривається з гори Ловчен. У невеликій гірській селі Негуши (коротка зупинка), роблять кращий в Чорногорії пршут (особливим способом копчена свинина), знаменитий негуський сир і медовуху.

Острозький монастир (30 €). Храм «висить» на висоті 900м, де радо зустрічають паломників всіх віросповідань, куди з однаковим повагою приходять мусульман, що католики і православні. Мощі св. Василя Острозького - чудотворця і цілителя і кристально чиста вода з джерела донині творять справжні дива.
Ночівля на території Чорногорії.


День 5.
Сніданок. Відпочинок на пляжі.
Екскурсія по Боко-Которській затоці (38 €). До
неї входять чотири протоки, сім островів, а по берегам бухти розкидані середньовічні міста, найцікавіший з них - Котор. Товстелезні стіни міста протягом століть оберігають унікальні архітектурні пам'ятки - годинна вежа 17 століття, собор Святого Трифона - покровителя і захисника міста, церква Св. Луки, церква Св. Анни, церква Св. Марії, палац герцога і театр Наполеона ...
З кам'яних мостових спускаємося на воду і на катері вирушаємо до міста мореплавців - Пе
раст і ботсаду Чорногорії - Герцег-Нові. В кінці шляху відпочиваємо на чудовому пляжі Жаниця.
Переправа в Тіват. Повернення в Будву. Ночівля.


День 6.
Сніданок. Вільний час.
Екскурсія по Скадарському озері (38 €) - найбільшого на Балканах. Територія навколо озера є національним парком, тут мешкають 270 рідкісних видів птахів (включаючи рожевих пеліканів), а в озері - 35 видів риб. На мальовничих берегах озера розташовані рибальські поселення, побут, культура і рід діяльності в яких не змінюється протягом століть. Саме тут можна познайомитися з істинною, справжньою Чорногорією. Ночівля в Будві.День 7.
Сніданок. Відпочинок на пляжі.
Екскурсія по каньйонах річок Тара та Морача (38 €). Дві річки народжуються в горах з одного в
итоку і «розбігаються» в протилежні сторони. Мальовнича дорога вздовж каньйону, з багатьма печерами, то спускаючись до самої річки, то піднімаючись на висоту майже 100 метрів, виведе нас до монастиря Морача, після огляду якого вирушимо до гори Дурмітор, відомої своїми льодовиковими озерами, крижаний печерою, густими хвойними лісами і кавалькадою озер на вершині. Каньйон річки Тара, однією з найчистіших річок Європи, своїми масштабами і величчю поступається тільки каньйону річки Колорадо, його глибина досягає 1300 метрів.День 8.
Сніданок. Море.
Рафтинг по річці Тара (68 €) - суміш адреналіну при проходженні порогів і захоплення від пишноти навколишньої природи. Спокійна тераса ресторану з смачними національними стравами стане завершенням річкового пригоди.
Риболовля у відкритому морі (38 €) - половити рибу, позасмагати на палубі, помилуватися мальовничою береговою лінією, а потім пригоститься уловом справжніх рибалок, приготованим чорногорськими кухарями.
Маса емоцій і вражень гарантована! Переїзд в Будапешт (нічний).


День
9.

Після нічного переїзду відпочиваємо в термальних купальнях графа Сечені (16 €) і вирушаємо на пішохідну екскурсію по Будапешту - мальовни
ча столиця Угорщини привільно розкинулася на обох берегах Дунаю, який ділить місто на рівнинну і гірську частину. Чудові мости, величні будівлі: Парламент, Королівський палац, Центральна синагога, собор Матіяша, парк Варошлігет ....
Можна відвідати містечко Сентендре, тихий і затишний відомий своїми численними галереями, художніми виставками, музеями та сувенірними крамничками. У вільний час - прогулянка на кораблику по Дунаю з шампанським (23 €). Переїзд в готель. Ночівля в Угорщині.

День 10.
Сніданок. Виселення з готелю.
Підземний грот - купальні в Мішкольц-Тапольце (10 €). Переїзд в Україну, перетин кордону.
18:00 прибуття в Чоп (орієнтовно).
23:00 прибуття до Львова (орієнтовно).

Вартість туру
при замовленні
Дорослі Діти
більше 8 тижнів 388 евро.  360 евро.
більше 6 тижнів 468 евро. 438 евро.
менше 6 тижнів 488 евро. 468 евро.

Раннє бронювання (повна оплата не пізніше, ніж за 183 дні до початку туру) Чим раніше замовили і оплатили тур , тим краще місця і тим краще умови. 
Базове бронювання (повна оплата не пізніше, ніж за 3 тижні до початку туру). Все робимо не поспішаючи, у нас на все є багато часу. 
Гаряче бронювання (повна оплата, коли до початку туру залишилося менше 3 тижнів). 
Все швидко , все терміново і все горить в руках.
 

В вартість включено Оплачується додатково
  •  транспорт за маршрутом;
  • проживання: Польща - пансіонат з сніданками; Угорщина - готель з сніданками; Чорногорія - вілла з сніданками;
  • програмні екскурсії;
  • групова страхівка;
  • супровід гіда.
  • рекомендовані екскурсії;
  •  вхідні квитки;
  •  проїзд в громадському транспорті;
  •  особисті витрати (харчування, сувеніри);
  •  консульський збір - 35 € +20 евро візовий центр Польщі.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПОДАЧІ В КОНСУЛЬСТВО.
(Документи приймаються після повної оплати туру)

ДЛЯ ДОРОСЛИХ:
1. Закордонний паспорт.
АКУРАТНИЙ закордонний паспорт (термін дії не менше 120 днів на момент повернення з туру) з наявністю вільного розвороту або двох сторінок для візи.
Якщо у туриста ДВА закордонних паспорти, потрібно передати ОБИДВА в оригіналі (навіть якщо закінчився термін дії). Разом з загран.паспорта необхідно надати копії першої сторінки загран.паспорта і всіх віз за останні три роки.

2. Анкета Консульства Польщі (Аплікаційна Форма)

3.
2 (дві) кольорові фотографії, суворо відповідні вимогам Шенгенських Консульств до фотографії на візу.

4. Копія всіх сторінок внутрішнього паспорта.

5. Копія ідентифікаційного коду.

6. Копія свідоцтва про народження.

7.
Копії сторінок закордонного паспорта (першої сторінки та всіх сторінок з відмітками).

8. Копія свідоцтва про шлюб.

9. Документи про фінансування поїздки:

10.
Консульський збір - 35 євро. люс візовий центр 20 евро.

Консульський збір оплачується при кожній подачі.
При ВІДМОВИ у візі, консульський збір НЕ повертається.
Пільгові категорії (категорія громадян звільнених від оплати):
-Діти до 18 років;
-Студенти до 21 року при наявності оригіналу довідки з місця навчання денної форми навчання;
-Інваліди (за наявності певного посвідчення).


Прийом документів закінчується за 16 днів до початку туру.

Згідно вимог Консульства та відповідно з візовим кодексом країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

 
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.

тури до Чорногорії, тури чорногорія 2014, тури в Чорногорію літо 2014, тур до Чорногорії ціни, гарячі тури до Чорногорії, автобусні тури в Чорногорію, чорногорія тури 2014 ціни, чорногорія відпочинок тури, купити тур до Чорногорії, тури київ чорногорія, тур до Чорногорії в червні, тур до Чорногорії в травні, тури до Чорногорії з києва, чорногорія тури 2014 червень, вартість туру до Чорногорії, екскурсійні тури до Чорногорії, пошук туру в Чорногорію, тур до Чорногорії в липні, тури Чорногорія Будва, підбір туру до Чорногорії, дешеві тури в Чорногорію, тур до Чорногорії у вересні, тури в Чорногорію раннє бронювання, гарячі тури чорногорія, автобусні тури в Чорногорію 2014, тури в Чорногорію від туроператора,

 

ЗАМОВИТИ АВТОБУСНІ ТУРИ В ЧОРНОГОРІЮ З УКРАЇНИ можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

witch.hand