(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Регулярний автобусний тур в Полтаву
«Полтавські витребеньки».
Творчість Катерини Білокур, єдиний в Україні Музей весілля, Диканька, Опішня, Миргород, Полтава.

Тур в Полтаву
Туры по Полтавской области
 • ТРИВАЛІСТЬ: 2 дні / 1 ніч.
 • ДАТИ ТУРУ: квітень-грудень.

 • ПРОЖИВАННЯ: готель «Палаццо».

 • ХАРЧУВАННЯ: 1 сніданок; 2 обіди.
 • ТРАНСПОРТ: автобус із Києва.

 • МАРШРУТ: Київ - Полтава - Диканька - Опішня - Великі Будища - Миргород - Київ.

 • ВАРТІСТЬ: 
  1595 грн. дорослий;
  1435  грн. діти 6-12 років;
  400 грн. доплата за одномісне розміщення.

ФІШКИ:

Суперексклюзивний майстер-клас із приготування (+ дегустація) полтавського БОРЩУ... із грушами!!!
Проживання в найкращому готелі Полтави.

Полтавщина - яскрава, самобутня і така багата. Ця земля справді варта усіх епітетів, якими щедро обдаровують її митці. Тому що вона уміє вражати. Вражати, як і пригощати, щедро, по-українськи. Полтава та її загадкові колоритні українські хутори - ось що у всі часи вабило мандрівників, звідки черпали натхнення Гоголь, Котляревський, Лисенко. 

ДАТИ ВИЇЗДІВ у 2017
      вересень
16-17.09.2017; 30.09-01.10.2017
 
  жовтень
14-15.10.2017; 28-29.10.2017
 
  листопад
11-12.11.2017
серпень
26-27.08.2017 грудень
09-10.12.2017

ПРОГРАМА ТУРУ

  1 День

07:00 Виїзд із Києва.

 •  Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

У програмі дня:
- Екскурсія
музеєм видатної української художниці Катерини Василівни Білокур.
Україна - це особистості, які формують обличчя її історії. Майстер сновидінь, ілюзій та мрій, народжена для квітів химерна художниця, чиї картини - нове язичництво, фантастична реальність, або реальна фантастика. Усі ці захоплені відгуки фахівців про творчість унікального митця, художниці-самоука Катерини Василівни Білокур. Ми розкажемо Вам про її життя, творчість та той неосяжний вклад, який вона внесла у наше мистецтво.
Переїзд до м. Полтави. Комплексний обід в кафе міста.

   

Оглядова екскурсія по місту Полтава. Під час екскурсії Ви побуваєте на Червоній площі, побачите Альтанку, відвідаєте музей Котляревського, прогуляєтесь по Круглій площі, побачите Хрестовоздвиженський монастир, відвідаєте музей Поле Полтавської битви.
На початку ХХ століття Полтава справедливо вважалась духовним центром України. Адже саме звідси походить феноменальна кількість письменників: Гоголь, Сковорода, Котляревський, Гребінка, Драгоманов, Панас Мирний, Загребельний, Олесь Гончар та Олена Пчілка. Полтава - серце української культури, колиска творчості, джерело рідної мови. Це не просто красномовність - це справжня любов до рідного краю. На вулицях міста ви почуєте неймовірну, вражаючу кількість приємних і, навіть, поетичних фраз. Ми покажемо Вам за що полтавчани так люблять свою землю. Полтава - красиве, затишне місто. Відвідайте його та переконайтесь у цьому самі.
Поселення у готель. Вечеря самостійно.

  

  2 День

Сніданок у готелі. Звільнення номерів. У програмі дня:
-
Знайомство з Диканькою.
Вже пройшли століття з того моменту, як вона, з легкої руки Миколи Гоголя, явилась світу, проте, й до сьогодні вона не розгубила своєї привабливості і продовжує гостинно приймати у себе туристів.
Під час екскурсії Ви побачите Миколаївську церкву (на честь її головної ікони було названо Миколу Гоголя), Кочубеївські дуби - вікові дерева - пам'ятка природи.
- Опішня -
відома на весь світ Мекка гончарства. Мало хто знає, що саме тут народився такий популярний в Україні хатній розпис. Тут, під Полтавою, і досі бережуть старовинні секрети і фарб і технік. Фарби робляться із глини, яка видобувається в цій місцевості споконвіку. Опішня знаходиться на величезному родовищі глини. Є сіра гончарна глина, зелена, голуба, біла й червона. Хати розписували щосезону, а саме, напередодні свят чи весілля. Обов'язково відвідаємо музей гончарства та сувенірний ринок, аби Ви змогли придбати відому на весь світ опішнянську кераміку.

   

- Єдиний в Україні «МУЗЕЙ ВЕСІЛЛЯ».
Справжнє українське весілля є одним із найдовших у світі. Триває цілий тиждень. Аби одружитися по-справжньому, по-українськи, як наші предки, ми поїдемо з вами у весільне село Великі Будища, аби відвідати єдиний в Україні «МУЗЕЙ ВЕСІЛЛЯ». На Вас чекає етноВесілля в особах. Магія етнічного весілля. Сімейний побут, роль жінки-берегині в ньому. Українська весільна народна драма – не лише барвистий, складний, зітканий з різних - часто полярних - емоцій, обряд, але й наповнений магічною символікою багатогранний ритуал, невідступне слідування якому пророчило щасливе життя новоствореного подружжя і всього роду. Відбуваючись за подібним сценарієм у різних населених пунктах України, весільний обряд все ж таки має значну кількість локальних особливостей. І нині ще майже в кожному селі можна записати унікальні відомості про цю важливу обрядодію у житті кожної родини. Весілля з давніх-давен грали пишно та гучно, дотримуючись традицій, що не одне століття складалися пращурами. Прикметно, що навіть у селах одного району, розташованих по-сусідству, весільний обряд відбувався по «сценаріях», які різнилися один від одного. Секрети щасливого подружнього життя складалися не лише на весіллі, але й задовго до нього… Сенс весільного короваю, рушника, квітки молодої… функції батьків на весіллі…  - про усе це Ви дізнаєтесь. Пропонуємо Вам стати свідками цього незабутнього дійства.

       

- Майстер-клас з приготування + дегустація традиційного полтавського БОРЩУ із …. грушами!!!
Справжня господиня (і вільна, і заміжня) тільки та, яка вміє варити борщ! Це на Полтавщині такий непорушний закон. Багато хто із тутешніх господинь готує його за давніми бабусиними рецептами, і тільки у печі. Використовують лише здорові продукти, без консервантів. Тільки здорова, органічна та екологічно чиста їжа!  «Борщ і каша – їжа наша» – тож запрошуємо Вас зварити і посмакувати разом з нами традиційним полтавським борщем із грушами! А також галушками! Борщик приготуємо в печі і на кабиці. Не знаєте, що таке «кабиця»? Їдьмо з нами, то й дізнаєтеся! На вас очікує суперексклюзивний майстер-клас із приготування полтавського борщу із грушами!, а також торгівля смаколиками та сувенірами.

«Не поцурайтесь хліба, солі. Борщу, галушок скуштуйте. Годуйтесь, кушайте доволі» ... уривок з «Енеїди» І. Котляревського

  

На зворотньому шляху заїдемо на курорт «Миргород», аби прогулятись курортом та скуштувати справжню «Миргородську».
23:00 Орієнтовний час повернення до Києва.

Зроблено з любов'ю!


Включено у вартість:
Можливі витрати:
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • адміністративний супровід туру;
 • проживання: 1 ніч у готелі;
 • всі екскурсії по об'єктам;
 • майстер-клас з приготування борщу;
 • харчування: 1 сніданок, 2 обіди.

 • особисті витрати;
 • вхідні квитки;
 • додаткове харчування;
 • страхування на період туру.

Вартість вхідних квитків:
- музей К. Білокур 20 грн. / дорослий; 10 грн. / дитячий;
- музей Котляревського 20 грн. / дорослий; 10 грн. / дитячий;
- музей Поле Полтавської битви 20 грн. / дорослий; 10 грн. / дитячий;
- музей весілля 5 грн. / дорослий; 3 грн. / дитячий;
- музей гончарства 60 грн. / дорослий; 45 грн. / дитячий.

Санаторій
Полтавська обл.
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Полтавська обл.
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Полтава
від 0.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Кременчук
від 565.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Полтавська обл.
від 110.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Кременчук
від 200.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

Полтава і її визначні місця > Місто Полтава :: Диканька :: Поле Полтавської битви :: Хрестовоздвиженський монастир :: Музей-садиба Котляревського :: Свято-Успенський собор в Полтаві :: Полтавський краєзнавчий музей :: Гоголеве :: Іванова гора в Полтаві :: Корпусний сад в Полтаві :: Кочубеївські дуби в Диканьці :: Музей українського весілля :: Пам’ятник галушці :: Музей українського гончарства :: Селянський банк в Полтаві :: Великі Сорочинці Сорочинська Ярмарка :: Музей-садиба Гоголя :: Храм Віри, Надії і Любові :: Піраміда-усипальниця в Комендантівці :: Бузковий гай у Диканьці

Тури в Одесу > Одеса на Травневі Одеса це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

Тури на Волинь > Регулярний автобусний тур Дорога кохання :: Цілющий Світязь :: Тур на Шацькі озера :: Стаття про Волинську область :: Озеро Світязь :: Оконські джерела :: Українська Швейцарія :: Воротнів :: Шацькі озера :: Шацький національний природний парк :: Замок Любарта :: Зимненський Святогірський монастир :: Оборонна вежа Чарторийських :: Музей Лесі Українки :: Петропавлівський костьол у Луцьку :: Олицький замок :: Збаражський замок :: Підгорецький замок :: Будинок скульптора Голованя :: Лютеранська кірха :: Дубенський замок :: Дубенський форт :: Корець :: Кременець.Фортеця на Замковій горі :: Меджибожський замок :: Козацькі могили :: Межиріцький монастир-фортеця :: Свято-Троїцький кафедральний собор :: Музей Волинської ікони :: Покровська церква в Луцьку :: Володимир-Волинський :: Успенський собор у Володимир-Волинському :: Тунель кохання :: Острог-місто-історія

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тур в Полтаву, тури по полтавської області, тур в Диканьку, тури в Диканьку, тур по гоголівських місцях, тури в полтавську область, тур з києва в Полтаву, туроператор по Сорочинцях та Диканьці, тури в гоголеве, Диканьку і Полтаву, українські тури в сорочинці, екскурсії в сорочинці, тури на два дні по полтавської області, тур вихідного дня в Диканьку, полтаская область, Диканька, гоголеве, Опішня, сорочинці, поїздка з києва на Сорочинський ярмарок, куди поїхати в Україну Диканька, що подивитися у полтавській області, цікаві тури в Диканьку, тур по гоголівських місцях і Диканька, оглядовий тур по полтавської обл., тур в сорочінці на ярмарок, відпочинок в Диканьці та Сорочинцях, де відпочити в полтавській області.

witch.hand