(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Регулярні 2х денні тури в Полтаву та Полтавську область.
Екскурсії по Полтавській області.
(Полтава, Опішня, Диканька, Гоголеве, Миргород, Сороченці).

тури в полтаву


 Лікарі рекомендують один раз на місяць їздити в невеличкі тури по України - чому б не в 2х денний тур по полтавській області.
 Разом із сім'єю або друзями Ви зможете приємно провести час, взяти участь в різноманітних гастрономічних і художніх конкурсах, майстер-класах.

      

Тури на Полтавщину
Проживання Днів туру
Маршрут Дати туру
Вартість на особу
Регулярный автобусный тур в Полтаву "ПОЛТАВСЬКІ "ВИТРИБЕНЬКИ" готель
"Premier Hotel Palazzo"
2 дні/
1ніч

Миргород
Диканька
Опішня
Полтава

Автобусом з Києва
17-18.06.2017
01-02.07.2017
15-16.07.2017
29-30.07.2017
12-13.08.2017
26-27.08.2017
16-17.09.2017
30.09-01.10.2017
14-15.10.2017

28-29.10.2017
11-12.11.2017
09-10.12.2017

1595
грн
СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК 2017 без проживання 1 день

Миргород, Сорочинці

24.08.2017
26.08.2017
440 грн

Відмінним вибором в подорож по незабутнім куточках України стане тур в Полтаву. Полтава (раніше відома світу, як Лтава) - це обласний центр на північному сході України, який розташувався на Придніпровській низовині, на річці Ворсклі.

Полтава - це старовинне місто, що зберігає багату історію нашого народу, безліч культурних пам'яток. У наш час Полтава грає важливу роль для держави, як великий транспортний вузол і культурний центр. Подорож по Полтавській області та його обласного центру надовго залишить у Вашій пам'яті спогади і враження від краси її природи, безлічі природних і штучних водойм, багатої історичної спадщини, цікавих культурних подій, численних парків і зелених скверів, які створюють затишну і спокійну атмосферу в місті, і де можна чудово відпочити від щоденної суєти і шуму.

Історики стверджують, що Полтаві вже більше 1100 років. За свою багатовікову історію місто належало Сіверському племінному союзу, Хозарському каганату, Київській Русі, Великому князівству Литовському, Гетьманській державі, Російській імперії, УРСР. Сьогодні Полтава - це величезний культурний і економічний центр, насичена історія якого говорить про те, що він зможе справити враження навіть на самого вибагливого туриста. Тут Вас чекають безліч пам'ятників архітектури, культури, історії та природи, головні з них:

1) Хрестовоздвиженський монастир - єдина в Україні чотириповерхова семиголова церква, виконана в стилі бароко.

2) Музей історії Полтавської битви (В музеї, крім безлічі творів мистецтва, мундирів, зброї, нагород, прапорів, особистих речей Петра I, встановлена діорама, яка дасть можливість зануритися в події запеклої Полтавської битви).

3) Іванова Гора - історичне ядро Полтави, оглядовий майданчик на Соборній площі міста, де представлений величезний комплекс історичних пам'яток Полтави.

4) Корпусний сад або кругла площа - улюблене місце полтавчан, кільце, в центрі якого затишно розташувався сад з монументом Слави.

5) Пам'ятник Миколі Гоголю (автор відомої повісті «Вечори на хуторі біля Диканьки», тісно пов'язаної з історією Полтавської області)

6) Пам'ятник полтавській галушці - символ Полтави, оспіваний багатьма письменниками. Цей пам'ятник встановлено на великому постаменті в формі українського рушника, на якому височить тарілка з галушками, а поруч з нею величезна ложка.

7) Садиба Івана Котляревского - музей, зовнішній вигляд якого створений за малюнком Тараса Шевченка, який написав його з натури в 1845 році. Музей складається із самого будинку письменника, поряд з яким розташувалися колодязь-журавель і сарай, що потопають в буянні зелені саду.

8) Музеї (Краєзнавчий музей (Губернское земство), виконаний в стилі модерн з елементами українського народного стилю; Художній музей - полтавська галерея мистецтв, що зберігає роботи відомих художників Шишкіна, Рєпіна, Максимова, Маковського і Полєнова; Літературно-меморіальний музей).

Говорячи про Полтавську область не можна не згадати про селище Диканька, яке на весь світ прославив Микола Гоголь (тут знаходиться Троїцька церква, яку розписував коваль Вакула), про село Опішня, в якому знаходиться Національний заповідник Українського гончарства, село Василівка або Гоголеве село (Національний музей - заповідник Гоголя); про село Березова Рудка (тут розташувався палац родини Закревських, піраміда-усипальниця - фамільний склеп родини придворного юриста Олександра III).

Всесвітньо відомим став фестиваль «Сорочинський ярмарок», який щорічно проводиться в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. «Сорочинський ярмарок» - захід, який давно вже переріс з великого торгового свята, в національне свято, справжнє театралізоване дійство за участю фольклорних колективів, героїв повістей М.Гоголя, ярмарок, на який провідні підприємства України та багато інших країн представляють свою продукцію. І все це супроводжується протягом чотирьох днів цікавою і великої концертною та розважальною програмою.

Все це - лише маленька частина того, що можна побачити в Полтаві і її області.

ВАРІАНТИ ПРОЖИВАННЯ В ПОЛТАВІ І ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Санаторій
Полтавська обл.
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Полтавська обл.
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Полтава
від 0.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Кременчук
від 565.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Полтавська обл.
від 110.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Кременчук
від 200.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

туры в полтаву, экскурсии в полтаву, отдых в полтавской области, поездки в полтаву и полтавскую область, туры и екскурсии по полтаве и полтавской области, гостиницы полтавы, экскурсионные программы с киева, туры виходного дня в полтаву с киева, туры для детей в полтаву с киева, 

witch.hand