(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Тури до Шрі Ланки

Екскурсійні программи Шрі Ланки.

               Отримайте велике задоволення і масу вражень від сафарі на джипах по національному заповіднику Мінерія або Кандалама, розташованих на території 8889 гектарів. В степу і заболочених місцях мешкає велика кількість тварин: диких слонів, амфібії, рептилії, птахів майже 160 різновидів, деякі з них прилітають на зимівлю з усіх куточків світу і більше ніж 78 різновидів метеликів. Крім цього можна буде побачити різні види рослин в тому числі бамбукові дерева, які є рідкісними в інших парках.

              Дамбулла - величезна ізольована скеля заввишки більше 110 м., на якій знаходиться збудований в I столітті до н.е. Золотий Печерний Храм, що складається з 5 печер. Тут зберігається найбільша колекція статуй Будди (200 зображень), З чудовими зразками храмового живопису - фресками, що прикрашають стіни і стеля загальною площею 1824 кв.м. Аюрведичний сад в Матале - ви своїми очима побачите, як ростуть кориця, кардамон, перець та інші спеції. Придбати прянощі можна тут же, у спеціалізованому магазині. Переїзд з Матале в Канді. Канді був останньою столицею Шрі-ланкійських королів і є світовою спадщиною Культури.

         Слоновий притулок в Pinnawela, був створений в 1975, в якому знаходилось 7 сиріт слоненят. Сьогодні деякі з цих слонів сиріт мають задоволення бачити своїх внуків що народились у цьому слоновнику.
Переїзд з Піннавелла в готель 4* .

          КАНДІ - остання сингальська столиця королів, в період колонізації острова португальцями і голландцями і лише в 1815 р. втратила свій статус після захоплення англійцями. Сучасний Канді - провідний торговельний центр, широко відомий ремісничим виробництвом.

                ХРАМ Священного Зуба Будди - з 4 століття до н.е, коли найдавніша буддистська реліквія - зуб Будди - була таємно перевезена на Шрі-Ланку в волоссі принцеси Оріссан, храм є місцем паломництва буддистів з усього світу. Щороку перед повним місяцем серпня святиня виноситься на загальний огляд. З цією подією пов'язана одна з найбільш видовищних фестивальних ходів на Цейлоні - Есала Перахера, за участю танцюристів, музикантів, акробатів і слонів.

            Королівський Ботанічний сад - рай для натуралістів. Тут на площі 67 га. зібрані більш ніж 4000 видів рослин - дерев, квітів, чагарників - і 400 видів орхідей.

           Сігірія - Скала Льва висотою 370 мм, на якій розташована овіяна легендами «фортеця в небесах». На вершину, до руїн палацу та королівському басейну й «найбільшою картинної галереї» наскельних фресок із зображенням напівоголених танцівниць,  відвідувачів підносять ступені, що вирізанні  між лапами, горла і щелепами неймовірних розмірів лева. На поверхні скелі збереглися дивовижні віршовані написи, залишені відвідувачами Сігірія, починаючи з VIII століття.

 

Телефонуйте або надсилайте запитання до наших менеджерів!
Електронна пошта info@angatravel.com.ua

Контакти

witch.hand