(044) 383 32 78 (068) 943 49 42 (066) 054-12-16
 

Тур в Почаївськую Лавру 2017
Почаїв на вихідні з Києва
"ДЖЕРЕЛО ДУХОВНОСТІ"

 

ДАТИ ТУРУ В ПОЧАЇВ 2017:
2 дня/1 ніч

2017 рік
24.06, 01.07, 08.07, 15.07, 22.07, 29.07, 05.08, 12.08, 19.08, 26.08...

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 660 грн/особа;

Забронювати додатково можливо: міні готель в м. Почаїв, "Софія", "Рейкарц" 4****:


ПРОЖИВАННЯ:
Готель Свято-Успенскої Почаївської Лаври

Маршрут туру в Почаїв:
Київ - Корець - Почаїв - Онишківці/ джерело Св.Анни - Кременець - Київ

ТУР ДО ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ НА ВИХІДНІ 2017. ТУР В ПОЧАЇВ З КИЄВА НА 2 ДНІ.
ПОЇЗДКА В ПОЧАЇВ БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ. ДЖЕРЕЛО СВ. АННИ І ПОЧАЇВ АВТОБУСОМ З КИЄВА.

Хочете відвідати стародавні святі місця, зцілиться або просто дізнатися історію Почаївської Лаври та Православ'я в Україні. Тоді цей тур саме для Вас. Почаївську Лавру на рік відвідують близько 1 500 000 прочан, туристів, просто зацікавлених подорожуючих з усіх регіонів не тільки України, а й Росії, Молдови, Словаччини, Німеччини та інших країн.
Почаївська Лавра - унікальне місце. Тут все просякнуто молитвами людей, силою віри, кожен камінчик дихає багатовіковою історією. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на сьогодення...

День 1 (субота)
7:15 - зустріч поруч з танком, біля станції метро «Шулявська» (2-5 хвилин пішки від ст. метро). Кожен підходить до супроводжуючого для реєстрації.
7:30 - відправлення за маршрутом туру в Почаївську Лавру на вихідні. По дорозі будуть відбуватися санітарні зупинки.
11:45-12:30 - переїзд з Києва до міста Корець (Рівненська обл.). Відвідання жіночого Свято-Троїцького монастиря XII-XIX ст., Чудотворна ікона "Споручниця грішних". За деякими джерелами древня обитель веде свою історію ще з XI ст. Монастир двічі руйнували монголо-татари. У середині XVIII ст. обитель майже 50 років перебувала під владою католиків. Сучасний архітектурний комплекс Свято-Троїцького монастиря сформувався у XVII-XVIII ст. На території монастиря також знаходиться могила Анни Андро - нареченої поета Олександра Пушкіна. В радянські часи Корецька обитель була одним з 9 монастирів України, які не закривалися владою. Славиться Корецька свята обитель майстринями золотого шитва, які зберігають древні традиції церковного вишивання.
15:00-15:20 - орієнтовний час прибуття в місто Почаїв (Кременецький р-н., Тернопільська обл.).
15:20-15:45 - проводиться поселення в готель в монастирі Почаївської Лаври;
15:45-16:20 - пішохідна екскурсія по території Почаївської Лаври. Відвідування печери преподобного Іова Почаївського.
Свято-Успенська Почаївська лавра, за переказами, заснували як монастир (тепер тут лаврський Свято-Духівський скит) на межі XII-XIII ст. преподобний Мефодій (помер у 1228р.) та грецький чернець з Афону. Ансамбль Почаївської лаври (XV-XIX ст.) складають печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор (1771-1783 рр., архітектор І.Гофман), корпуси келій, трапезна (XVII-XVIIIст.), дзвінниця (1861-1871 рр.), Троїцький собор (1906 р., архітектор А.В. Щусев, південне панно виконано за ескізом М.К. Реріха).
17:00 - для бажаючих буде можливість відвідати вечірнє богослужіння у Почаївській Лаврі (до 22:00);
Ночівля в готелі на території Почаївської Лаври (або в раніше заброньованому готелі м. Почаїв).

День 2 (неділя)
5:30 - відвідання православних святинь, що сотворили багато чудес: чудотворної ікони Почаївської Божої Матері, мощів преподобного Іова та Амфілохія Почаївських (Успенський Собор Почаївської Лаври). Найвідоміші святині, які шанує весь православний світ не тільки в Україні, а й далеко за кордоном.
6:00-8:45 - ранкова літургія (відвідування за бажанням);
9:00 - виїжджаємо за територію Почаївської Лаври. Всього в 5 км від Почаєва ми відвідаємо святині Нижнього Храму і криниці (збір в автобусі на стоянці Лаври);
На околиці Почаєва проводимо огляд монастирського кладовища і могили Преподобного Амфілохія Почаївського;
11:30 - комплексний обід у трапезній Лаври;
12:00 - переїзд з Почаєва до джерела Святої Праведної Анни, купання/занурення в джерелі (40 км. від Почаєва, селище Онишківці);
14:00 - переїзд в місто Кременець (Тернопільська обл.). Продовження екскурсійної програми та відвідування жіночого Свято-Богоявленського монастиря;
21:30-22:00 - орієнтовне прибуття до Києва.

ПРОЖИВАННЯ
Готель на святій території Почаївської Лаври. Загальні келії від 4 до 14 осіб в номері, зручності на поверсі. Чоловіки і жінки розміщуються окремо. Є можливість розміщення сімейних пар в 2 -х місні номери в готелі (відрізняються в ціні).

Готель Свято-Успенської Почаївської Лаври або комфортабельний готель в Почаєві.
Готель Почаївської Лаври знаходиться на території монастиря, де суворо заборонено куріння і розпивання спиртних напоїв. Подружжя, бажаючі проживати в окремому номері в готелі Почаївської Лаври, повинні пред'явити документи, що підтверджують шлюб.
Для поселення в комфортабельних міні-готелях за територією Свято-Успенської Почаївської Лаври в місті Почаєві документ, що підтверджує шлюб не потрібен. Досить повідомити прізвища та імена на рецепції.

Готель
Почаїв
від 70.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Почаїв
від 135.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Почаїв
від 248.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

У вартість туру в Почаїв включено Оплачується додатково
 • Переїзд: Київ - Почаїв - Київ, згідно маршруту
 • Екскурсії по святим місцям
 • Супровід
 • Проживання в загальних келіях, зручності на поверсі
 • Харчування 1 обід на 2-й день туру - 40 грн/особа
 • Додаткове харчування
 • Особисті витрати *
 • Факультативні екскурсії
 • Проживання в готелі (зручності в номері)

Особисті витрати *
Подача записок (2 грн.), Свічки в храмах (від 1 грн.), Сорочка для купання в джерелі Св.Анни (від 50 грн.), Просфори (2 грн.).

Примітка: через те, що всі перераховані святині є закритими релігійними установами, на їх території діють певні правила:

 • Жінкам забороняється входити на територію Свято-Успенської Почаївської Лаври в спідниці вище колін або брюках, з непокритою головою (хустки і спідниці можна взяти напрокат). Заборонено ходити по святих місцях в одязі з глибоким декольте і оголеними плечима.
 • Забороняється палити, лаятися, фотографуватися в обнімку.

З собою бажано мати:

 • порожню пляшечку для набору святої води в джерелах за маршрутом туру в Почаїв;
 • сорочку для купання;
 • зручне взуття та одяг по погоді;
 • маленьку подушечку для більш комфортного переїзду в автобусі;
 • питну воду, будерброди, фрукти в дорогу.

Примітки!!! Програма туру та вказаний час є орієнтовними; можливі зміни та/або доповнення програми в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті тощо.
Винятковими є обставини, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до вище названих об’єктів (закриття проїздів у зв’язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об’єктів тощо).

ЗАМОВИТИ ТУРИ В ПОЧАЇВ можна
Тури на 8 Березня по Україні, тур 8 березня Кам’янець, куди поїхати на 8 Березня
(онлайн заявка)

Тур на вихідні, Почаїв на 3 дні, ВОДОХРЕЩЕННЯ, тур в Почаїв на Водохреще, Водохреща в Почаївській лаврі, поїхати в Почаїв на Водохреща, тур в Почаїв на 2 дні, Тури до Почаєва на свята, Тури до Почаєва. Джерело Святої Анни Почаїв, Почаїв автобусом з Києва, Тури в Почаївську Лавру, Тури до Почаєва на свята, Джерело Св. Анни, тур до Почаєва на Хрещення, Обмивання в Святий купелі Праведної Анни, Обмивання в Святий купелі Святого Духа, набрати воду в святому джерелі Праведної Анни і Святого Духа, Святині монастиря, ікона на камені, на якому молився Преподобний Серафим Саровський, хрест- вериги Микити Стовпника, ікона Божа Матір Іверська, ікона Божа Матір Федоровська, чудотворна ікона "Споручниця грішних", екскурсія по Свято-Успенській Почаївській Лаврі, почаївські святині

witch.hand