(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Одноденний тур до Кривого Рогу
"КРИВБАС ІНДАСТРІАЛ"

 • ДНІВ ТУРУ: 1 день
 • ДАТИ ТУРУ: 16:04; 09.05; 28.06; 24.08; 14.10

 • ПРОЖИВАННЯ: без проживання
 • ХАРЧУВАННЯ: 1 сніданок, 1 обід, 1 вечеря

 • ВАРТІСТЬ: 690 грн./дорослий,
  620 грн./дитина до 12 років
 • МАРШРУТ: Київ- Кривий Ріг -Київ
 • ТРАНСПОРТ: Потяг + автобус по місцю

Анонс до туру!

Ми побуваємо в залізорудному кар`єрі глибиною 404 м, побачимо відвал висотою в 10-ти поверховий будинок, оглянемо місто з висоти пташиного польоту, відвідаємо музей гірничої техніки, дізнаємось, чому Кривий Ріг порівнюють з Червоною планетою, спустимся до штолень та заскочимо до криворізького "ГУЛАГу".

Тури на 8 Березня по Україні, тур 8 березня Кам’янець, куди поїхати на 8 Березня

Одне з найдовших міст Європи. «Залізне серце» України. Це Кривий Ріг. Місто шахтарів і металургів. Червона планета. Місто зі сталевим характером. Кар'єри та шахти, глибокі провалля і величні відвали - це вона, сувора криворізька краса :)

Рекомендовані потяги:

 • туди: №076 К Відправлення з Києва 21:25, прибуття до Кривого Рогу о 06:05.
  * фактично це єдиний прийнятний варіант
 • назад: №076 П Відправлення від ст. "Рокувата" о 21:01, прибуття до столиці о 05:18.
  * також можливо виїхати потягами № 072 П о 22:20 та № 102 Ш о 23:06.

   
  1 ДЕНЬ
 

07:00
Зустріч групи на залізничній станції "Кривий Ріг - Головний". Починаємо знайомитись з містом з пам`ятника козаку Рогу та огляду найбільшого в Європі квіткового годинника.

Після сніданку рушаємо на екскурсію до залізнорудного кар`єру ПАТ Південний гірничо-збагачувальний комбінат (ПГЗК).

Екскурсія до залізорудного кар’єру ПАТ Південний гірничо-збагачувальний комбінат зі спуском на діючий горизонт.

Read more at: https://ua.igotoworld.com/ru/tour/2028_vrazhayuchiy-kriviy-rig.htm
Екскурсія до залізорудного кар’єру ПАТ Південний гірничо-збагачувальний комбінат зі спуском на діючий горизонт.

Read more at: https://ua.igotoworld.com/ru/tour/2028_vrazhayuchiy-kriviy-rig.htm

Наступна екскурсія - до Бурщицького відвалу. Сходження на відвал дасть можливість оглянути промислове місто з висоти пташиного польоту. 

  
Кар'єр Південного гірничо-збагачувального комбінату - найбільш відома пам'ятка промислового туризму в Кривому Розі. ПГЗК - на сьогоднішній день є одним з основних виробників залізної руди в Україні. Кар'єр підприємства - один з найбільших в світі. Його глибина становить 404 м, довжина - 3000 м, ширина - 2500 м, кількість горизонтів - 25, загальна протяжність автодоріг в кар'єрі - 37 км. Виробнича потужність - 22,5 млн.т./рік. Доступ до оглядового майданчика - виключно за перепустками.  
 
Бурщицький відвал - це одна з трьох оглядових точок міста Кривого Рогу. Відвал - високий насипаний велетень біля підніжжя якого розкинулася центральна і південна частини міста. Що можна побачити в цьому занедбаному куточку міста?
З найвищої точки Бурщицького відвалу повертаючись на одному місці по колу можна побачити шахти, стару частину міста  труби  металургійного комбінату ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», кар'єр №2-біс цього ж підприємства, ,старий міст Белелюбського.
Відкривається панорама міста і масштаби простору просто приголомшують!Після обіду вирушим до залізнорудного кар`єру та штолень Кочубеївського рудника (поч.ХХ ст.).

Залізорудний кар'єр є об'єктом індустріальної спадщини. Закладений в 1904 році і належав родині місцевих землегосподарів – панам Кочубеям. Видобувалася залізна руда з одного вузького пласту. Потужність покладу складала 1,5-3,0 м. Кар'єр був основою невеликого рудника. Працював з перебоями і недовго. Рудник не працює з 1915 року. Кар'єр має довжину 185 м, глибина 35 м. Має вузьку щелеподібну форму з крутими, місцями скельними і обривистими схилами. Поруч старовинний відвал, на днищі у відкритому вигляді високі підземні виробки та 5 штолень, западина на місці старої шахти.

 

Наступною нашою зупинкою стане криворізька зона відчуження (гігантські провалля) шахти "Гвардійська". Після збору колекції криворізьких мінералів та гірських порід ми відвідаємо "криворізький ГУЛАГ" - знімальний майданчик українського блокбастеру "Червоний". Ближче до вечора - час промислового геотуризму. Відвідування цеху виробництва сувенірної продукції з криворізького каміння. Ознайомлення з технологіями виготовлення поробок з каміння, придбання сувенірів.

Вечеря в кафе. Прогулянка Шахтарським парком з відвідуванням світло-динамічного фонтану буде логічним завершенням нашого туру.

21:50 виїзд в Київ потягом від станції "Рокувата"

   
Тури на 8 Березня по Україні, тур 8 березня Кам’янець, куди поїхати на 8 Березня
 
Входить у вартість: Сплачується окремо:
 • Транспортний супровід
 • Адміністративний супровід
 • Екскурсійний супровід за програмою
 • 1 обід, 1 сніданок, 1 вечеря
 • Екскурсії по програмі
 • Медичне страхування
 • Залізничні квитки Київ - Кривий Ріг - Київ (плацкарт - прибл. 380грн/пакет в обидві сторони, купе - 550грн/пакет)
 • Сувеніри та подарунки

 • Додаткове харчування
 • Особисті витрати

 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних групwitch.hand