(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Травневий тур в Чернівці
"Буковинські смаколики"

 

 • ДНІВ ТУРУ: 3 дні / 2 ночі
 • ДАТИ ТУРУ: 06-08.05.2017
 • ТРАНСПОРТ: поїзд + автобус
 • МАРШРУТ: Чернівці - Вижниця - Банчени
 • ПРОЖИВАННЯ: готель "Буковина" м. Чернівці
 • ХАРЧУВАННЯ: 3 сніданки, святкова вечеря
 • ВАРТІСТЬ: 2390 грн/особа
  Діти знижка - 10%
  Доплата за одномісне розміщення 800 грн

         ФІШКИ:
              колоритна буковинська вечеря з                                     розважальною програмою, 

ПРОГРАМА

5 травня о 20:05 - виїзд групи з Києва поїздом №117 Київ - Чернівці за день до початку туру.
УВАГА! Основним документом по будь-якому туру є ІНФОЛИСТ, який викладається на сайті за 2 дні до виїзду у рубриці "Інфолисти". Усі контактні телефони, точний час зустрічі, місце зустрічі тощо зазначається в інфолисті, який Ви самостійно вантажите з сайту. На електронну пошту інформація не надсилається.

  День 1 (6.05.2017)

07:10 - прибуття у Чернівці - одне з найкрасивіших та унікальних міст України. Посадка в автобус та переїзд в центр міста. Запашний сніданок у одній із кав'ярень міста (включено у вартість).

08:30 – 11:30 – Оглядова екскурсія по Чернівцях.

За час свого існування місто входило до складу різних держав, але найбільш визначальним для розквіту та формування його як європейського міста став час перебування у складі Австро-Угорщини. Цей період розвитку відбразився у архітектурі Чернівців, залишивши на його вулицях та площах унікальні памятки архітектури, які відзеркалюють усі художньо-естетичні тенденції європейської архітектури того часу.

 

Під час екскурсії Ви: прогуляєтесь по вулиці Панській, побуваєте на Центральній площі, на якій розташована міська ратуша. Прогуляєтесь вулицею О.Кобилянської - духовною та найулюбленішою артерією міста. Побуваєте на Театральній площі, Турецькій площі, площі Філармонії, побачите храми міста, серед яких унікальна «п’яна церква», дім корабель «Шифа», почуєте міські легенди, послухаєте сурмача, який виграватиме о 12:00 на ратуші гімн Буковини – мелодію «Марічка». І звичайно ж Чернівецький національний університет - шедевр старих Чернівців (колишня резиденція православних митрополитів Буковини - найкраще творіння відомого архітектора Йозефа Главки). Вільний час на обід (самостійно).

13.00 - Екскурсія в Чернівецький національний університет.

Вільний час на обід. Трансфер до готелю. Поселення в готель. Вільний час.

ФАКУЛЬТАТИВНО пропонуємо відвідати музей видаткого композитора Володимира Івасюка, автора таких безсмертних хітів як "Червона рута", "Я піду в далекі гори", "Два перстені".

 

  День 2 (7.05.2017)

8.00 – сніданок в готелі та виїзд за екскурсійною програмою.

РОДЗИНКА ТУРУ колоритна святкова вечеря з розважальною програмою у ресторані м. Вижниця.

 

У програмі дня:

- село Чортория - Батьківщина видатного українського актора Івана Миколайчука.
 
- Вашківці. Жіночий православний монастир на Анниній горі. Переїзд до м. Вижниця "ворота у буковинські Карпати". Курортне село Виженка. Дерев'яна церква Івана Сучавського 1792 р. Прогулянка на перевал Німчич (540 м.).

 

  День 3 (8.05.2017)

9:00 – сніданок в готелі. Звільнення номерів та виїзд за екскурсійною програмою.

У програмі дня:
Свято-Вознесенський православний монастир у с. Банчени. Знайомство з румунським колоритом. Переїзд в с. Біла Криниця. Це село у 19 ст. стало резиденцією митрополитів росіян-старообрядців (липованів). Унікальний Успенський Собор жіночого монастиря.

15:00 орієнтовний час повернення до Чернівців. Вільний час.

19:00 – трансфер на залізничний вокзал.

19:55 - відправлення потягом №118 Чернівці - Київ.

9 травня о 08:06 - прибуття до Києва.

Включено у вартість Додатково оплачується
 • Транспортне обслуговування по Буковині;
 • Послуги гіда впродовж всього туру;
 • Проживання 2 ночі;
 • Харчування: 3 сніданки, святкова вечеря;
 • Розважальна програма;
 • Екскурсії по програмі;
 • Страхування на період туру.
 • Залізничні квитки;
 • Вхідні квитки;
 • Факультативні заходи;
 • Додаткове харчування;
 • Особисті витрати

Готель
Чернівці
від 0.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Чернівці
від 350.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість

ЗАМОВИТИ ТУР можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

&

 

 

тур по украине, туры по украине, тур в украине, туры в украине, тур в украину, туры в украину, украина тур, туроператор по украине, туркомпания в украине, украинские туры, украина экскурсии, многодневный тур по украине, тур по украине на выходные, поездка в украину, поездка в киев, куда поехать в украину, что посмотреть в украине, интерестные туры по украине, тур по киеву, обзорный тур по украине, тур по украине для иностранцев, отдых в украине, где отдохнуть в украине, тур віходного дня, турі по украине.

witch.hand