(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

РІЗДВЯНИЙ ТУР НА ЗАКАРПАТТЯ 2016
"РОЗКІШНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

Новый год 2013 в Каменце|Автобусный Тур на Новый Год

 • ДНІВ ТУРУ: 3 дні/2ночі
   
 • ДАТИ ТУРУ:
  05.01.-07.01.2016
   
 • ПРОЖИВАННЯ: Готель Олімп"  м. Ужгород
   
 • ВАРТІСТЬ ТУРУ:
 • МІСЦЬ НЕ МАЄ

 • МАРШРУТ ТУРУ:
  Ужгород - с. Лумшори - Мукачево - Берегово

   

ВАРТІСТЬ ТУРУ
(система раннього бронювання)

ДАТИ БРОНЮВАННЯ ВАРТІСТЬ ТУРУ
(доросла особа)
після 01.12.2016 1800 грн/дорослий
1620 грн/дитина 6-12 років
900 грн/ доплата за одномісне розміщення

 

04.01.2016:
Виїзд з Києва. Поїзд № 81 "Київ – Ужгород" Відправлення о 18:35

1 день (05.01.2016)
10:00 - прибуття на залізничну станцію м Ужгород - один з найдавніших слов'янських міст, розташованому на р. Уж на висоті 130 м над рівнем моря. Існує  теорія про те, що назва «Угорщина» (Hungary) походить від угорської назви Ужгорода - Унгвар.
Екскурсійна програма дня:
- Оглядова пішохідна екскурсія по м Ужгород. Місто разом зі своїми визначними пам'ятками вражає всіх своєю красою і неповторністю: Кам'яний пішохідний міст, що сполучає Старе і Нове місто - абсолютно різні половинки Ужгорода; пішохідна вулиця Корзо з багатьма магазинами, кафе, де можна смачно перекусити і випити чашку ароматної кави; будівля обласної філармонії, колишня синагога - вважається однією з найяскравіших архітектурних окрас міста, Хрестовоздвиженський кафедральний собор -  головний християнський храм міста та багато іншихне менш цікавих пам'яток.
- Відвідування Ужгородського замку "Унгвар" - головної визначної пам'ятки міста. Фортеця розташована на пагорбі вулканічного походження на стику гір і низовини. Зараз у приміщенні замку розміщені експозиції Обласного краєзнавчого музею: представлені експозиції  народного мистецтва, духовної культури, етнографії, вогнепальної зброї та ін.
Вільний час в центрі міста. Обід (самостійно / за доп. плату).
Переїзд в с. Лумшори - невелике, заховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори, що стало своєрідною візиткою Закарпаття, завдяки чанам - це величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом. Мало хто не чув про процедуру купання в чані з мінеральною сірководневою водою, під яким горить відкритий вогонь. І тим більше мало знайдеться тих, хто не хотів би випробувати свою відвагу, сили і витривалість, адже після розігріву в чані прийнято стрибати в холодну і кришталево чисту воду гірської річки.
- Купання в Лумшорський чанах.
Повернення в м Ужгород. Поселення в готелі. Ночівля.                 

             

                                                                                        

2 день (06.01.2016).
Екскурсійна програма:
- Екскурсія по замку Паланок, який по праву можна назвати перлиною архітектури Західної України, що розташований на висоті 68 м на недіючому вулкані. Побувавши в ньому, Ви поринете в стародавні часи і дізнаєтеся багато цікавих фактів і легенд пов'язаних  із замком.
Виїзд в м Берегово.
- Оглядова екскурсія по місту Берегово -  центр угорської культури в Закарпатті,
більшість населення якого складають угорці.
Берегівський край славиться своїми прекрасними виноградниками і чудовими винами, завдяки теплому клімату тут зростає більше 70 різних сортів винограду.
Вільнийчас .Обід (самостійно / за доп. плату). Також пропонуємо відвідати:
  - Дегустація вина (факультативно / за доп. плату).
 
- Купання в термальному комплексі м Берегово
(факультативно / за доп. Плату).
Повернення в м Ужгород. Трансфер в готель. Ночівля.

3 день (07.01.2016):
Екскурсійна програма:
- «Деца у Нотаря» - найвідоміша гумористична ресторація регіону.
- Замок Тамплієрів - Середнянський замок. Саме тут самотня вежа зберігає таємниці своїх перших господарів - лицарів ордена тамплієрів. Кажуть, десь тут ще в 12-му столітті вони заховали свої багатства.
- Замок графа Шенборна - найяскравіший  замок Закарпаття, нинішній санаторій "Карпати". Замок оточують 19 га території, на якій ще в середині XIX ст. був розбитий чудовий сад-дендрарій з озером посередині. В саду були зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу. Тут можна побачити такі рідкісні породи, як: катальпа, самшит, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня-сакура, рожевий бук. В саду також знаходиться «Джерело молодості і краси» з цілющою водою.
Переїзд в с. Чинадієво.
- Оглядова екскурсія по замку Сент-Міклош.
Художник і орендар замку Йосип Бартош розповів: «Відомо, що в 1682 році відбувалося більше любові, змінило долю не лише двох люблячих сердець, а й цілого народу. Вся Західна Європа спостерігала за цими подіями. Історія про те, що Ілона Зріні віддала руку і серце повстанцеві, і за це австрійці її сильно покарали - відібрали у неї майже все, заточили у в'язницю і потім виселили за межі Австро-Угорщини, де вона і померла. Фактично з її боку це було жертвоприношенням як для своєї любові, так і для свого народу. Народ це зрозумів ... ».
Переїзд у м.Мукачево.
- Оглядова екскурсія по місту Мукачево. Місто дуже красиве і цікаве в історичному і культурному відношенні: парки і алеї, маленькі будиночки і прекрасні пам'ятники архітектури все це приваблює своєю таємничістю і красою. Ви побачите міську Ратушу, пам'ятник Кирилу і Мефодію, пам'ятник Сажотрусу та інші.
Вільний час. Обід.
Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва.

4 день (08.01.2016)
Прибуття в Київ

ХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ТУРУ ЗА ДОДАТКОВУ ВАРТІСТЬ
 • Транспортний супровід за маршрутом
 • Проживання 2 ночі у готелі
 • Харчування: 2 сніданки
 • Екскурсії по програмі
 • Супроводження адміністратора
 • Екскурсійне супроводження
 • Трансфер до с. Лумшори
 • Страхування на період туру
 • Залізничні квитки
 • Додаткове харчування
 • Вхідні квитки в замки та музеї
 • Дегустація марочних вин
 • Купання в термальному комплексі м. Берегово.
 • Купання у Лумшорських чанах
 • Різдвяна програма
 • Особисті витрати

Вартість вхідних квитків:
Замок «Шенборна» (дорослі - 12 грн., Діти - 8 грн.)
Мукачівський замок (дорослі, студенти - 15грн., Діти - 5 грн.)
-  Замок "Унгвар" (дорослі - 25 грн, діти - 10 грн)
Дегустація вин (50 грн./особа, екскурсія без дегустації вина 25 грн./особа)
Купання у чанах Лумшори (350 грн/чан до 5 осіб)

Готель
Ужгород
від 500.00 грн/місце
Харчування:
Готель
Ужгород
від 430.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Ужгород
від 0.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Ужгород
від 300.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Ужгород
від 380.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість

Примітки!!! Програма туру та вказаний час є орієнтовними; можливі зміни та/або доповнення програми в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті тощо.
Винятковими є обставини, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до вище названих об’єктів (закриття проїздів у зв’язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об’єктів тощо).

новорічний тур на закарпатті 2016, тури на новий рік та різдво по закарпаттю 2016, новорічні тури вихідного дня у західній україні 2016, святкові тури у закарпатті 2016, тур у лумшори на новий рік, новорічні екскурсії 2016, екскурсія в ужгороді на новий рік, замки закарпаття, святкування нового року у закарпатській області, найкращі новорічні тури по закарпатській області,

witch.hand