(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ЦАРСЬКА РОТОНДА У ВОЗНЕСЕНСЬКУ

На півдні України, а точніше в Миколаївській області розташоване місто Вознесенськ, який є адміністративним центром однойменного району, одним з найбільших історичних, культурних і промислових центрів цієї області.

Царська ротонда у ВознесенськуУ стародавні часи через територію нинішнього Вознесенська проходили Великий шовковий шлях і «шлях із варяг у греки». Історія Вознесенська почалася приблизно з XV століття, коли на високій горі з південного боку сучасного міста була побудована турецька фортеця Чічаклі. Через три століття тут розташувався зимівник козаків «Соколи». Саме на місці останнього в 1795 році за наказом імператриці Катерини II було засновано місто Вознесенськ. Він був названий і побудований на честь великого церковного свята Вознесіння Господнього. Починаючи з 1817 року це місто стало центром військових поселень. У 1837 році Вознесенськ отримав особливий статус і привілеї для розвитку, оскільки сюди переїхав весь царський двір на чолі з імператором Миколою І.

До приїзду імператора Миколи І місто підготували грунтовно. На в'їзді в Вознесенськ спорудили тріумфальні ворота, в центрі міста побудували театр і насадили величезний парк, а за містом - красивий гай. У міському парку спорудили два палаци для дипломатичного корпусу та царської свити, мініатюрний замок в стилі епохи Середньовіччя, басейн, штучні водоспади. На сьогоднішній день у Вознесенську збереглася літня резиденція царської сім'ї поряд з Мар’їним  гаєм і царська ротонда в міському парку.

Протягом уже багатьох років царська ротонда (її також називають ще альтанкою, альтанкою) є візитною карткою Вознесенська, його найвідомішим архітектурним пам'ятником.Царська ротонда у Вознесенську

Як вже згадувалося вище, царська ротонда була побудована в міському парку на честь приїзду імператора Миколи І у 1837 році. Вона має вигляд альтанки в 8 колонами, які підтримують сферичний купол. Ротонда встановлена ??на високому штучному пагорбі і оточена трьома кільцями терас і прекраснимдоглянутимпаркомз лавками та брукованими доріжками.

Нинішняадресацарської ротонди у Вознесенську: вул. Кибрика, парк імені М. Островського. Парк названий на честь відомого письменника Миколи Островського, автора роману «Як гартувалася сталь».

Царська ротонда у Вознесенську вельми популярна не тільки серед жителів цього міста, а й серед багатьох мешканців сусідніх областей, туристів, які приїжджають сюди відпочити. Існує також традиція: біля альтанки всі молодята проводять весільні фотосесії. На терасах, які оточують царську ротонду, часто організовуються концерти, різні офіційні заходи Вознесенська, пов'язані з великими державними та іншими святами, мітинги , а також інші громадські заходи.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по україні, відпочинок в україні, відпочинок на морі в україні, тури на море, курорти україни, вознесенськ, курорт вознесенськ, що побачити в вознесенську, визначні місця вознесенська, царська ротонда у вознесенську, ротонда в вознесенську, цікава стаття про царську ротонду у вознесенську.

witch.hand