(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Автобусний СПА-тур на Закарпаття
"Три щасливих дні"

 • Тривалість: 5 днів/ 4 ночі / 2 нічних переїзди

 • Дати туру: Під Запит

 • Вартість: 1990грн./дорослі;
                    1790 грн - діти до 12 років;

  Вартість туру при одномісному розміщенні - 2690 грн.

 • Проживання:  "CLUB VISSON" - еко-готель на території Ужанського національного парку

 • Харчування: сніданки та вечері

Маршрут: Київ - Косино - Кострино - Лумшори - Ужгород - Мукачеве - Київ

Транспорт: Автобус із Києва

ПЕРЕВАГИ:
-  проживання у екологічно-чистому районі (парк входить до спадщини ЮНЕСКО);
-  майстер-клас по приготуванню традиційного бограчу;
-  купання та relax-відпочинок у двох найкращих СПА-комплексах Закарпаття (термальний басейн Косино та Лумшорські чани)


 1 День (четвер)

21:00 Виїзд з Києва автобусом туристичного класу. Нічний переїзд на Закарпаття.
     
 2 День (п'ятниця)

09:00-12:00 Релаксируйте після нічного переїзду в найкращому термальному басейні Закарпаття - Косино (факультативно).

Комплекс «Термальні води Косино»
розташований на території 200-річного дубового гаю площею у 8 гектарів. Територіальне розміщення комплексу поблизу кордону з Угорщиною суттєво вплинуло на стиль, у якому він виконаний. В основному, це австро-угорський стиль, якому відповідають біла штукатурка та коричневе дерево. На території комплексу розташовано сім басейнів, чотири з них - термальні. Термальна вода підіймається зі свердловини глибиною 1190 метрів, далі, з глибини 90 метрів під землею, мінералізована вода температурою 51 °C закачується насосом і потрапляє в басейн уже з температурою + 41 °C. За даними бальнеологічного висновку, ця вода придатна для зовнішнього застосування при захворюваннях опорно - рухового апарату, серцево - судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин і біліарної системи.
     
 
     
12:00-14:30 Переїзд до Ужанського національного парку. Це унікальна кліматична зона, яка поєднує у собі цілющі мінеральні джерела, буковий ліс, цілюще повітря, яке сприяє профілактиці лікування верхніх дихальних шляхів, серцево-судинної і нервової систем. Місцеві рослини створюють неповторний лікувальний ефект. Саме тут Ви проведете свої три щасливих дні :) Поселення до еко-готелю.
     
 
     
15:00-18:00 Знайомство з територією. Екскурсія національним парком. Ми покажемо Вам стародавню дерев'яну Покровську церкву - об'єкт поваги серед місцевго населення. Познайомимо Вас з дідо-дубом - тутешнім потужним велетнем та з доброзичливими місцевими тваринами - кіньми, адже готельний комплекс має свою власну конюшню. За бажанням, можна замовити прогулянку верхи на коні.

18:00 Комплексна вечеря у ресторані або ФАКУЛЬТАТИТВНО, по бажанню, можна взяти участь у майстер-класі по приготуванню бограчу з дегустацією (факультативно 80грн./особа).
     
  Бограч – страва, без якої важко уявити закарпатський відпочинок на природі. Без нього не обходяться ні дні народження, ні масові гуляння, ні фестивалі, тощо. Якщо "прогуглити" слово "бограч" і подивитись, наприклад у вікіпедії, що воно таке, то стає ясно, що це: «Гуляш, приготований з м'яса, солодкого перцю, меленої паприки, помідорів, картоплі, моркви та спецій; страва угорської кухні». Але закарпатці, підлаштували цю страву під свій смак, навіть у межах інших районів та сіл, його готують по-своєму – хтось якийсь інгридієнт докинув, хтось якийсь замінив, а дещо може і не використовуватись. Мало того, можна спокійно сказати, що кожен закарпатець готує бограч по-своєму.
     
  3 День (субота)

Можна лишитись у готелі і насолоджуватись відпочинком серед гір, а можна поїхати на екскурсію, де на Вас чекатимуть замки, вино, смачна дегустаційна карта закарпатської кухні та купання у Лумшорських чанах (350грн./з особи). Все включено!


 

  4 День (неділя)

09:00 Вселення з готелю. Переїзд до м. Мукачеве - серця Закарпаття.
11:00-14:00 Екскурсія містом. Огляд замку "Паланок". Вільний час на обід у місті.

Замок Паланок 
– одна з найвидатніших фортифікаційних пам’яток України. Його унікальність полягає у тому, що він поєднує у собі кілька різних архітектурних стилів. Його масштабність вражає (майже 14 тис. кв. м.), адже це була не просто королівська резиденція. Можна сказати, що це було невеличке селище, де мешкали і аристократи, і солдати, і майстри. Замок поділяється на 3 частини: Верхній, Середній та Нижній. Також на території фортеці є колодязь, який має свою містичну історію. Подейкують, що якщо прислухатися, то можна почути певні відлуння та шарудіння, які приписують нечистій силі. Але замість того, щоб читати, краще побачити замок на власні очі та дізнатися усі таємниці та історії, які приховує за своїми мурами Паланок.
     
15:30-18:00 Прогулянка розкішною територією санаторію Карпати (замок графа Шенборна).
18:30-19:30 Нічна екскурсія із смолоскипами у замку Сент-Міклош. Буде цікаво :)

Чинадіївський замок, більш відомий як замок Сент-Міклош – це не лише архітектурний витвір. Колись він став свідком однієї з найдраматичніших історій кохання, яка нітрішки не поступається повісті про Ромео та Джульєтту. Княгиня Ілона Зріні у його стінах зустрічалася зі своїм коханим- очільником повстанців. Більш того, вона була старшою за нього на 14 років! Коли про це стало відомо, їх було ув’язнено, а княгиню - вислано за межі Австро-Угорщини. І тепер, у пам'ять їх палкого кохання, у замку проводяться весільні церемонії, аби шлюб був такий самий міцний і непорушний, як почуття уславлених коханців один до одного. Відчуйте й Ви магію та романтичну чуттєвість замку Сент-Міклош та дозвольте йому розповісти Вам свої секрети, які нікого не лишать байдужими.

Нічний переїзд до Києва.
 
     
 
     
  5 День (понеділок)

07:00 Орієнтовний час прибуття додому.
    Зроблено з любов'ю!

ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ТУРУ: СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО:
 • проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту,
 • проживання: 2 ночі в еко-готелі (заповідна зона),
 • харчування: 2 вечері та 2 сніданки в готелі,
 • екскурсійний супровід по маршруту;
 • адміністративний супровід;
 • екскурсійне обслуговування в музеях,

 • факультативні заходи:
  - МК по бограчу 80грн./особа;
  - виїзна екскурсія на 2-ий день туру (350грн./особа);
  - Купання у термальному комплексі "Косино. Термальні води" - дорослі - 350 грн./ 3 год. /дорослі, діти (зростом до 150 см) - 150 грн./ 3 год.
 • вхідні квитки до музеїв.
 • Страхування

witch.hand