(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

 ЕКСКУРСІЯ В ВИЛКОВО ІЗ ОДЕСИ.
ДЕЛЬТА ДУНАЮ. УКРАЇНСЬКА ВЕНЕЦІЯ.

МАРШРУТ ТУРУ: Одеса - Вилково - Одеса.

ДАТИ ТУРУ:

13.05, 14.05, 20.05, 21.05, 27.05, 28.05, 03.06, 04.06, 10.06, 11.06, 17.06, 18.06, 24.06, 25.06, 01.07, 02.07, 08.07, 09.07, 15.07, 16.07, 22.07, 23.07, 29.07, 30.07

ХАРЧУВАННЯ:
рибацький пікнік.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:
720 грн./дор.; 695 грн./дит.

   

АНОНС ТУРУ.
Ми пропонуємо Вам провести незабутній час в дельті Дунаю. Ці місця не випадково названі "Українська Венеція". Край унікальної природи, річкових заплав повних риби, заповідних заростей і лісів. Ці місця названі останньою «живою» дельтою Європи. У вас буде можливість скуштувати дуже смачну, приготовлену на дровах рибальську юшку з вином місцевих виноробів, чай на травах з дровяного самовару зі смачним домашнім медом.

ПРОГРАМА ТУРУ:

06:45 Збір групи.

  • Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

07:00  Виїзд групи.
11:30  Приїзд в м. Вилково. Зустріч з екскурсоводом. Екскурсійна автобусно-пішохідна прогулянка по старій частині міста, після цього огляд єриків  "Українській Венеції".

У старій частині міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і впоперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як їх тут називають, - єрики. Через єрики перекинуті мальовничі горбаті містки. Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, на якому тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час.

12:30 Попереду ще одна приємна частина подорожі - посадка на плавзасіб і переїзд на острівну липованську садибу-музей «Квакенбург», де нас чекає знаменита Вилківська уха, неповторний місцевий колорит і багато іншого.
12:45 Прибуття на острівну липованську садибу-музей «Квакенбург». Зустріч групи господинею садиби Тетяною Яківною з культурною програмою (тости, обряди і традиції).

До Ваших послуг просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками і садовими лавками для відпочинку біля річки. Тільки тут Ви зможете відвідати острівний старовинний Липованський будинок, в одній з кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітної рибальської сім'ї. На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією Вилкового і острівного селища Анкудінове, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника, традиціями природокористування. До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтове виноробство, місцеве бджільництво і човнова майстерня. Оглядова вежа дозволить Вам поглянути на дельту з висоти пташиного польоту. Старий фруктовий сад, доглянуті природні газони, дерев'яні містки та очеретяні альтанки прикрасять ідилію Вашого відпочинку на нашій садибі.

14:45 Водна екскурсія по дельті і по гирлах Очаківське і Анкудінове з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями та побутом місцевого населення. Відвідування заповідного помор'я, символічного «0» км - місця впадання Дунаю в Чорне море.

  

Тут можна зустріти багато рідкісних представників птахів. Недарма орнітологи називають між собою дельту Дунаю «мотель пернатих». Ось кружляє над островом в пошуках здобичі хижак - орлан-білохвіст, ось причаїлася в очеретах сіра чапля, а високо в небі парять пелікани, здійснюючи свій таємничий танець. А навколо пишність заповідних заростей дельти і місця, «де не ступала нога людини». Але вперто несе свої води річка до Чорного моря. І ось він - довгоочікуваний «0км», де з'єднуються дві неприборкані водні стихії - річка і море. Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад, як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись, здавалося б, воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід'ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов'язково збудеться.

17:00 Повернення у Вилкове.
23:30 Прибуття до Одеси. 

ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА! Кожен дорослий турист під час поїздки повинен мати при собі паспорт,  дитина - свідоцтво про народження!

У вартість включено Можливі витрати
  • Проїзд на комфортабельному автобусі
  • Адміністративний супровід туру
  • Екскурсії по об'єктам
  • Рибацький пікнік на острові
  • Власні витрати
  • Страхування


ЗАМОВИТИ ТУР
044383 32 78 (або онлайн заявка)

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область
 

 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

тур по украине, туры по украине, тур в украине, туры в украине, тур в украину, туры в украину, украина тур, туроператор по украине, туркомпания в украине, украинские туры, украина экскурсии, многодневный тур по украине, тур по украине на выходные, поездка в украину, поездка в киев, куда поехать в украину, что посмотреть в украине, интерестные туры по украине, тур по киеву, обзорный тур по украине, тур по украине для иностранцев, отдых в украине, где отдохнуть в украине, тур віходного дня, турі по украине.

witch.hand