(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Дводенний тур до Києва для школярів 2 дні/1 ніч

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
екскурсія по Києву
Регіон або місто:
м. Київ
Транспорт:
Автобус
Заїзд:
з 10-9-2016 по 11-9-2016
Регулярність:
на замовлення
Вартість (на одну особу):
під запит

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Київ - с.Бузова - Київ

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

08:00 – орієнтовний час зустрічі групи на залізничному вокзалі м.Київ

   День 1 (опис програми):

Субота (10.09.2016)
08:00 – зустріч групи на залізничному вокзалі
08:30 – 09:00 – сніданок в Пузатій хаті або МакДональдс (за бажанням!)
09:00 – 12:00 – оглядова автобусна екскурсія по місту
Ласкаво просимо до Києва! Київ місто, яке захоплює своїми пейзажами і багатющою історією. У столиці Україні величезна кількість пам'яток, тут кожен будинок і камінь має свою дивовижну історію. Оглядова екскурсія по Києву, це прекрасна можливість за короткий час познайомить Вас зі столицею України. Київ - місто каштанів, але не тільки цим славиться столиця України. Оглядова екскурсія по Києву, познайомить Вас ближче з знаменитим Володимирським собором, Майдан незалежності, відомим університетом ім. Т.Г.Шевченка, історичними Золотими воротами, Софіївською площею, Європейською площею, Маріїнським парком. Ви відвідаєте парк Вічної Слави, закінчимо нашу екскурсію по Києву на Подолі.
12:30 – 13:30 – комплексний обід
14:00 – на вибір відвідування музею чи то розважального комплексу для дітей:
- Музей води: Один з найпопулярніших київських музеїв. Старовинна водонапірна башта лифтом опускає нас під землю - і потрапляєш у казковий атракціон, де головна героїня - вода у всіх можливих проявах і видах. Величезні акваріуми, гігантський унітаз, моделі артезіанської свердловини та каналізаційного колектора – й як це все вміщається тут?
У музеї стаєш... співтворцем світу. Саме так. Ну де ще можна самому прокласти річкове русло? Ми потрапляємо в самий початок творіння: над нами гримить доісторичний грім, ллється дощ і шумлять перші гейзери, тають льодовики та ревуть водоспади: ми бачимо, як вода змінює природу, несе життя, формує нашу планету, у кінцевому рахунку, наповнюючи нас з вами - адже ми на 70% складаємось з води.
Агропарк розваг «Кукулабія»: Найбільша споруда і предмет гордості «Кукулабії» — величезний лабіринт, вирізаний просто неба у кукурудзяному полі у вигляді зображення на національну тематику. Крім нього, в «Кукулабії» є величезний спільний город, на якому можна практикуватися в городництві, безліч дитячих майданчиків та атракціонів, зона відпочинку з гамаками в лісопосадці, зона для пікніка, фуд-корт.Тут проводитимуться практичні й освітні майстер-класи для школярів і студентів, різноманітні фестивалі,. Приїжджайте до нас, з нами весело!
18:00 – трансфер в місто на вечерю (якщо відпочивають в Кукулабії, то там є Фудзона) самостійно.
18:30-19:30 – трансфер до хостелу, поселення, відпочинок.

   День 2 (опис програми):

Неділя (11.09.2016)
08:00 – сніданок, виселення з хостелу
09:30 – 10:00 – трансфер до Етно-села
10:00 – 12:30 – Етно-село (Українське село, 15 км від Києва): Школярі – це та найактивніша аудиторія, перед ким постійно постає задача відвідати новий музей, історичну пам’ятку або ж заповідник. Якщо ви ще не побували на екскурсії в етнографічному комплексі «Українське село», то ви маєте це зробити і запропонувати друзям. Наші переваги: діти перебувають на свіжому повітрі – музей розташований під відкритим небом у зоні лісового парку у затінку хвойних дерев; компактна та доглянута територія – музейні об’єкти розташовані на відстані 10-15 м один від одного, екскурсійний маршрут пролягає від хати до хати чистими стежками, викладеними дерев’яними кружальцями; цікава та захоплююча екскурсія – зважаючи на вік екскурсантів, екскурсоводи музею, адаптують свої цікаві розповіді та роблять їх ще «живішими»: для найменших – в пригоді стають українські народні казки, а старші – мають змогу відкрити стару хату справжнім кованим металевим ключем, подудіти у карпатську трембіту, зазирнути до скрині; Ласкаво просимо до хати! - діти пізнають сільську архітектуру з середини хати, а не дивляться через поріг та не зазирають у вікна; Зоопарк – під час екскурсії діти знайомляться зі свійськими та дикими тваринами – мешканцями нашого міні-зоопарку, дізнаються які імена мають тваринки, чим вони харчуються; За бажанням можна організувати - майстер-класи з народних ремесел – унікальна можливість навчитись стародавньому ремеслу у народних майстрів;
11:00 – 12:30 - Етнографічний комплекс "Українське село" дає унікальну можливість усім хто бажає приєднатися до української культури через навчання багатьом українським ремеслам. Досвідчені майстри народних промислів і ремесел, проводячи майстер-клас, навчать будь-кого і будь-якого віку, хто, лише, має бажання.
12:30 – 13:30 – обід в Етно-селі – смачні українські страви
14:00 – 14:30 – трансфер до міста
14:30 – 17:00 – екскурсія в Експерементаріум: У Музеї розміщено близько 250 інтерактивних експонатів, які демонструють наукові закони чи природні явища. Постійна експозиція має розділи: механіка, акустика, оптика, електромагнетизм, інтелектуаніум, у Музеї є чимало оптичних ілюзій, лазерний та дзеркальний лабіринти, ігрові експонати.
17:30 - трансфер на залізничний вокзал (по дорозі до вокзалу заїзжаємо в супермаркет і купуємо все необхідне в дорогу: воду, печиво або за бажанням в МакДональдс).

   Умови проживання:

Проживання в хостелі (4-х та 5-ти місні номерм зручності на поверсі).

Примітки:

* Загальна вартість туру на одну особу складає 1200грн./1300грн. з майстер-класом в Етно-селі з розрахунку на групу _20_ осіб.
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Екскурсії
Адміністративний супровід
Вхідні квитки
Проживання
Страхування
Сплачується додатково:
Особисті витрати
 
witch.hand