(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Одноденний тур до Києва для школярів 1 день

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
екскурсія по Києву
Регіон або місто:
м. Київ
Транспорт:
Автобус
Заїзд:
з 10-9-2016 по 10-9-2016
Регулярність:
на замовлення
Вартість (на одну особу):
під запит
Одноденний тур до Києва для школярів 1 день
Оглядова екскурсія по Києву
музей води в Києві

Скорочений опис туру:

Ласкаво просимо до Києва! Київ місто, яке захоплює своїми пейзажами і багатющою історією. У столиці Україні величезна кількість пам'яток, тут кожен будинок і камінь має свою дивовижну історію. Оглядова екскурсія по Києву, це прекрасна можливість за короткий час познайомить Вас зі столицею України.

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

08:00 – орієнтовний час зустрічі групи на залізничному вокзалі м.Київ

   День 1 (опис програми):

Субота (10.09.2016)
08:00 – зустріч групи на залізничному вокзалі
08:30 – 09:00 – сніданок в Пузатій хаті або МакДональдс (за бажанням!)
09:00 – 12:00 – оглядова автобусна екскурсія по місту
Київ - місто каштанів, але не тільки цим славиться столиця України. Оглядова екскурсія по Києву, познайомить Вас ближче з знаменитим Володимирським собором, Майдан незалежності, відомим університетом ім. Т.Г.Шевченка, історичними Золотими воротами, Софіївською площею, Європейською площею, Маріїнським парком. Ви відвідаєте парк Вічної Слави, закінчимо нашу екскурсію по Києву на Подолі.
12:30 – 13:30 – комплексний обід
14:00 – на вибір відвідування музею чи то розважального комплексу для дітей:
- Музей води: Один з найпопулярніших київських музеїв. Старовинна водонапірна башта лифтом опускає нас під землю - і потрапляєш у казковий атракціон, де головна героїня - вода у всіх можливих проявах і видах. Величезні акваріуми, гігантський унітаз, моделі артезіанської свердловини та каналізаційного колектора – й як це все вміщається тут?
У музеї стаєш... співтворцем світу. Саме так. Ну де ще можна самому прокласти річкове русло? Ми потрапляємо в самий початок творіння: над нами гримить доісторичний грім, ллється дощ і шумлять перші гейзери, тають льодовики та ревуть водоспади: ми бачимо, як вода змінює природу, несе життя, формує нашу планету, у кінцевому рахунку, наповнюючи нас з вами - адже ми на 70% складаємось з води.
- Агропарк розваг «Кукулабія»: Найбільша споруда і предмет гордості «Кукулабії» — величезний лабіринт, вирізаний просто неба у кукурудзяному полі у вигляді зображення на національну тематику. Крім нього, в «Кукулабії» є величезний спільний город, на якому можна практикуватися в городництві, безліч дитячих майданчиків та атракціонів, зона відпочинку з гамаками в лісопосадці, зона для пікніка, фуд-корт.Тут проводитимуться практичні й освітні майстер-класи для школярів і студентів, різноманітні фестивалі,. Приїжджайте до нас, з нами весело!
18:00 - трансфер на залізничний вокзал (по дорозі до вокзалу заїзжаємо в супермаркет і купуємо все необхідне в дорогу: воду, печиво або за бажанням в МакДональдс).

   Умови проживання:

Без проживання

Примітки:

* Загальна вартість туру на одну особу складає 500грн. з розрахунку
на групу _20_ осіб
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Екскурсії
Адміністративний супровід
Вхідні квитки
Страхування
Сплачується додатково:
Особисті витрати
 
witch.hand