(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Мольфарський тур в Карпати на травневі

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
тур по Україні
Регіон або місто:
Карпати
Транспорт:
Кількість днів:
6 днів, 5 ночей.
Регулярність:
подійний
Вартість (на одну особу):
от 1790 грн
тур в карпати на травневі
сходження на говерлу
травневі в карпатах

Скорочений опис туру:

В місцях сили ми зміцнюємо нашу віру, яка відчиняє двері, щоб увійти всюди. Примножуємо волю, що дає силу й бажання йти. Отримуємо знання, котрі дають вміння рухатись в правильному напрямку. Тут хочеться просто подякувати за найцінніший дар – Життя і відчувати Радість буття кожною клітиною свого тіла.

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Київ - Верховина - Київ

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

1 день (29 квітня, п'ятниця)
18:00 - 18.30 - збір групи на м. Житомирська (м. Київ). Знайомство з керівником групи АНГА ТРЕВЕЛ.
18:30 - Виїзд групи з Києва з гарним настроєм та позитивними емоціями.

   День 1 (опис програми):

2 день (30 квітня, субота)
08.00 – 08.30 – приїзд, поселення в готель «Верховель»
08.30 – 09.00 - сніданок в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL»
10:00 – 14:00 екскурсія на «ПИСАНИЙ КАМІНЬ» Буковецький перевал, Верховинського р-ну; висота: 1121 метр над рівнем Балтійського моря.
Маршрут: середньої складності.
Писаний камінь - кам'яна брила довжиною понад 80 метрів й висотою біля 40 метрів. На вершині мегалітища є 9 ритуальних чаш. За словами біоенергетиків вода в цих чашах - свята. До речі, вона майже ніколи не висихає. На камені безліч рисунків, петрогліфів та сучасних написів. Вважається, якщо викарбувати свої ініціали на ньому пам'ять про людину житиме вічно. Місце сприятливе як для чоловіків, так і для жінок. Всі практики, що проводяться біля каменю розголошуються лише під час екскурсії.
14.00 – 15.00 – обід в колибі садиби «Магурка» (за додаткову плату) або ж в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL» (за додаткову плату)
15:00 – 15:30 – вільний час
15:30 – 18:00 – відвідини музеїв «Тіні забутих предків» та «Гуцульська хата-стая»
18:00 – 18.30 – вільний час
18:30 – 19:30 – вечеря в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL» (за додаткову плату)
Вільний час для відпочинку та відвідання сірко-водневого чану, який знаходиться в садибі "Магурка" (сплачується додатково).

   День 2 (опис програми):

3 день (1 травня, неділя)
08.30 – 09.00 - сніданок в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL»
Для всіх бажаючих - відвідання служби Божої на честь Воскресіння Христового в дерев’яній церкві Різдва Богородиці – одному з найдавніших храмів Гуцульщини.
Це одна з самих старовинних серед збережених до нашого часу гуцульських церков, найстаріша споруда у Ворохті, про яку говорять як про цікаву пам’ятку Карпат, що має особливу енергетику і надихає всіх, хто бачить її на власні очі. Цей храм був побудований без єдиного цвяха в кращих традиціях дерев’яної народної архітектури гуцульської школи, будучи зовсім невеликим, проте, він здається урочистим і справляє яскраве враження.
ФАКУЛЬТАТИВНА ЕКСКУРСІЯ - СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ
Сходження на Говерлу - пригода, яку не варто пропустити!
Завдяки туру в Карпати можна відчути дивовижне захоплення і повну ейфорію, які подарують неохопні поглядом панорами Карпат, що лежать біля самих ніг величних гір. Зробивши піший підйом на Говерлу, кожна людина зможе відчути себе частинкою дивовижної загадкової природи. Коли стоїть ясна і тиха погода, вночі створюється враження, що над самою головою блищать тисячі зірок на небі, які одночасно здаються близькими і далекими.
Висота Говерли досягає 2061 метри, її називають величним центром Карпат.
Формою Говерла нагадує конус, покритий насипами каменів, чагарниками і альпійськими луками. Біля підніжжя гори знаходиться витік гірської річки Прут і Прутський водоспад, про яку складено велику кількість легенд. Шість водних каскадів висотою 80 метрів через великі брили в упор наближені до льодовикового кару.
Такі прогулянки-сходження очищають тіло, дають друге дихання. Долаючи круті стежки, робишся витривалішим і впевненішим у собі. Кількакілометровою дорогою вгору, до небес, понад хмари, минаєш три світи: хвойні і букові заповідні ліси, смугу низькорослого ялівцю впереміш з кущами афин (чорниць), і розлогих полонин, пропахлих вітром. Шляхом трапляються освячені мольфарами джерела і дикі рідкісні птахи…
Вільний час для самостійного відпочинку (сауна, чан з сірководневою водою чи на травах, більярд за додаткову оплату)

   День 3 (опис програми):

4 день (2 травня, понеділок)
9:00 – 10:00 - сніданок в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL»
10:00 – 14:00 екскурсія на ТЕРНОШОРСЬКЕ СВЯТИЛИЩЕ, або ЛАДА (с. Снідавка, Косівського району; прис. Безулька).
Маршрут: легкий (не передбачає стрімких підйомів). Факультативно - 90 грн з людини.
Терношорська Лада - цілий мегалітичний комплекс, який умовно дослідники поділяють на три рівні. Перший представлений Каменем-лицем, другий - порталом (який умовно розділяє два світи: видимий та невидимий), й останній, третій - Ладою - антропоморфною каменюкою висотою понад 40 метрів, яка нагадує вагітну жінку.
Сьогодні дослідники намагаються довести, що проходження порталу в цьому місці знищує онкоклітини в тілі людини. Проте поки науковці шукають підтвердження, практики вже давно цим користуються.
Особливо активними в цьому місці є сили енергії землі.
14:00-15:00 – обід в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL» (за додаткову плату)
15:00 – 15:30 – вільний час
15:30 – 18:00 пішохідна екскурсія на оглядову вишку, гора Швейкова(940м), та відвідання музею «Народних інструментів Романа Кумлика». Факультативно - 60 грн з людини.
18:00 – 18.30 – вільний час
19:00 – 21:00 – вечеря в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL» з супроводом гуцульських музик. Майстер-клас гуцульського танцю.
За додаткову плату - 290 грн з людини.

   День 4 (опис програми):

5 день (3,травня, вівторок)
9:00 – 10:00 - сніданок в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL»
10:00 – 14.00 Пішохідна екскурсія в «Жаб’євський каньйон» та в гості до знахарки.
«Жаб’євський каньйон» - це неповторний куточок краси природи, людини, високої духовності. Край оповідей, легенд, мольфарства, знахарства. Тут гори овіяні народними переказами, легендами, міфами. Збережені з сивої давнини народні традиції та обряди дивують та зачаровують кожного. А слава про смерековий край, цілюще повітря, лікувальне зілля, мінеральні води та кришталеві джерела, про оспівані плаї та квітучі полонини, зцілення лікарським зіллям і магічними ритуалами.
Відома знахарка відгадає та розповість, секрети вашого майбутнього.
14:00-15:00 – обід в ресторані «PANORAMA-VERHOVEL» (за додаткову плату).
15:00 – 18.00 – автобусна екскурсія в село Криворівня з відвіданням хати-музею Івана-Франка та музею гуцульської архітектури під відкритим небом «Гуцульська – гражда», церкви Різдва Пресвятої Марії Богородиці.
Неможливо побувавши у Карпатах не завітати у хату-гражду. Вона відтворює типову оселю гуцулів. За формою вона нагадує маленьку фортецю. Хата – гражда має закритий дві, який складається з хати і прибудованих до неї господарських приміщень. Входом до двору служила брама, яку на ніч закривали. Оскільки часто гуцульські оселі розміщувались не суцільно, а були розкидані в горах, то гражду добре укріплювали, переважно для захисту від хижаків, чужинців та сильних вітрів.
В церкві пресвятої Богородиці познайомимося з отцем Іваном Рибаруком. Слова отця Івана пробуджують, змінюють і залишаються надовго.
18:00 – виїзд додому.
6 день (4 травня, середа)
06:00 - 07:00 - орієнтовний час прибуття до Києва в гарному настрої та з позитивними емоціями.

   Умови проживання:

2-місні номери в готелі "Верховель"
великдень в карпатах
мольфарський тур
екскурсійний тур в карпати
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Адміністративний супровід
Проживання
Екскурсійний супровід по маршруту
Раннє заселення
Сплачується додатково:
Особисті витрати
Інші послуги, не включені в програму туру
Факультативні екскурсії
Обіди
Вечері
 
witch.hand