(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Тур "Дорогою кохання"

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
подійний
Регіон або місто:
Волинь
Транспорт:
Автобус
Заїзд:
з 28-1-2017 по 29-1-2017
11-12.02.2017; 18-19.02.2017; 25-26.02.2017; 11-12.03.2017
Регулярність:
подійний
Вартість (на одну особу):
1650 грн
10% Знижка на дитину до 12 років
Музей бурштину
Бурштинова корона
Комплекс Айвенго

Скорочений опис туру:

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

м. Київ - м. Радомишль - м. Житомир - м. Дубно - м. Рівне - м. Корець

Програма туру

   День 1 (опис програми):

Екскурсійна програма дня:
- Екскурсія по замку "Радомисль" - романтичне місце, облюблене місцевою молоддю. Адже це не лише музей, а й шикарний готель для заможних відвідувачів. Особливість такого місця - це поєднання комфорту та заглиблення у історію. Комплекс є дуже вдолою трансформацію, адже на місці замка колись був старий млин. Сьогодні це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. Після проведеної реставрації «Замок-музей Радомисль» являє собою повністю відновлену середньовічну фортифікаційну споруду з відтворенням автентичних інтер’єрів XVII-XIX ст. Тут розташований єдиний у світі Музей української домашньої ікони з експозицією «Душа України».
- Оглядова екскурсія містом Житомир. Ми покажемо вам найцікавіші об'єкти міста.
Комплексний обід у кафе. Переїзд до м. Дубно.
- Екскурсія по Дубенському замку – одному із найцікавіших замків Волині. Знаменитий скарбами, які тут зберігались у XVI-XVІI ст., легендами, підземними ходами. На території замку розмістились одразу два палаци: палац князів Острозьких та князів Любомирських. На території є кузня, у якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з луку.
20:30 Поселення у готель "Айвенго". Номери із зручностями. У номерах є рушники (2 для рук, 2 для тіла, 1 для ніг), мило та шампунь у дозаторах, туалетний папір, одноразові зубні щітки з пастою, фени (у всіх номерах, окрім трьох). Відпочинок.

   День 2 (опис програми):

Сніданок у готелі. Звільняємо номери і продовжуємо нашу подорож. У програмі дня:
- Оглядова екскурсія містом Рівне з відвідуванням музею бурштину.
Здавна люди вірили у магічні властивості цього каменя, вважали талісманом щастя. Використовували як оберіг, прикрасу і навіть як горошову одиницю. Намисто із нешліфованого бурштину є лікувальним - лікує щитовидну залозу. Окрасою музею є бурштинова корона та єдиний у світі вишитий Кобзар. Раз на рік у Рівному проводять одноіменний конкурс краси. За право приміряти прикрасу на собі знагаються по дві учасниці з кожної області.
При музеї є крамниця у якій навіть найвибагливіша леді зможе обрати собі прикрасу.
Серед експонатів музею шматочки бурштину віком до 40 мільйонів років, які були знайдені в Рівненській області. Крім самих каменів, ви можете побачити прикраси, виготовлені з його використанням. Серед колекції — диск-амулет віком 2 тисячі 500 років, який є найдавнішою бурштиновою прикрасою в Україні.
- Оглядова екскурсія містом Острог та екскурсія першим вищий навчальним закладом у Східній Європі - Острозька академія. Це найстаріша українська науково-освітня установа.
У 1576 році князь Острозький Костянтин-Василь заснував слов’яно-греко-латинську академію в Острозі. Огляд замку князів Острозьких.
- Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир.
22:00 орієнтовний час прибуття до столиці.

   Умови проживання:

комплекс "Айвенго". Номери класу "Стандарт" із зручностями

Примітки:

замок Радомисль
Тури на 8 березня 2016
Тири з Києва 8 березня
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Екскурсії
Вхідні квитки
Проживання
Страхування
Транспортний супровід
Сплачується додатково:
Особисті витрати
Додаткове харчування
 
witch.hand