(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Екскурсія по Києву на Лисогорський форт

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
екскурсія по Києву
Регіон або місто:
м. Київ
Транспорт:
Пішохідна
Кількість днів:
1 днів, 0 ночей.
під запит
Регулярність:
на замовлення
Вартість (на одну особу):
під запит
Екскурсія по Києву
Лисогірський форт
Лиса гора в Києві

Скорочений опис туру:

Лиса гора - це унікальне, історичне і містичне місце в Києві. Екстрасенси вважають, що тут знаходяться потужні геопатогенні розломи, через які виходить аномальна енергія, чим і пояснюється "дурна" слава гори. Між тим, це унікальний природно-ландшафтний парк, де збереглася незаймана людиною рослинність, де колись розташовувався Лисогірський форт, потужні вали і похмурі потерни якого й досі розбурхують уяву. Тут і донині розташовується радіоцентр, який знаходитися під грифом секретності.
Побувавши з нами на цій екскурсії, Ви довідаєтеся не про відьом і шабаші - (хоча містика теж буде), а про те, як будувався, і використовувався «Лисогірський форт». Ви побачите вали і патерни, дослідите глибоку штольню і помилуєтесь панорамами Києва, заглянете на капище сучасних язичників. В ході екскурсії, Ви почуєте не тільки міфи і легенди, пов'язані з цим місцем, але й почнете розбиратися в питаннях артилерії.
Отже, вас чекає 4 години історії на горі відьом довжиною близько 6,5 км - які з легкістю долають у тому числі і пенсіонери.
Одягайте зручне взуття, беріть з собою бутерброди - якщо не з'їсте самі на сучасному капищі, куди ми обов'язково заглянемо, язичницькі ідоли із задоволенням приймуть їх у підношення - і приєднуйтесь до екскурсії. Також рекомендуємо взяти з собою ліхтарик - він Вам обов'язково знадобиться.

Програма туру

Примітки:

Тривалість екскурсії - біля 4 годин
Включено у вартість:
Екскурсії
Сплачується додатково:
Особисті витрати
 
witch.hand