(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

«ЧАРІВНІСТЬ СЛОВАЧЧИНИ ТА ЧЕХІЇ»

loading...
 
 
Країна:
Європа
Тип туру:
тур за кордон
Регіон або місто:
Південно-Східна Європа
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
7 днів, 6 ночей.
Регулярність:
кожен місяць
Вартість (на одну особу):
від 245 €
Автобусний тур в Словакію
Тур в Словакію
Тури в Словакію

Скорочений опис туру:

ТУР НЕ ВКЛЮЧАЄ НІЧНІ ПЕРЕЇЗДИ!

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Львів - Ужгород - Попрад - Відень - Братислава - Прага - Дрезден - Карлові Вари - Глубока над Влтавою - Крумлов - Львів

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

08:00 - початок реєстрації туристів у Львові на автобусному паркінгу залізничного вокзалу.
08:30 - виїзд зі Львова. Приєднання інших туристів можливо в наступних містах:
- Стрий (заправка Окко на окружній) в 09:45,
- Ужгород (окружна) в 13.00.

   День 1 (опис програми):

Перетин кордону «Україна - Словаччина».
Приїзд в місто Попрад.
(Попрад - популярний у всьому світі словацький курорт, який володіє приємною і затишною атмосферою і чудовими визначними місцями, серед яких найпопулярніші - костел Святого Георгія, Татранський національний парк, красивий Національний парк «Словенський Рай», який є одним з найкращих європейських парків, величезний аквапарк, в якому буде цікаво людям всіх вікових категорій, і безліч ресторанів, кафе, барів, магазинів, готелів, пансіонатів.)
Невелика прогулянка по вечірньому Попраду, або ж Ви можете відвідати аквапарк (вартість вхідного квитка в аквапарк не включена у вартість туру).
Поселення в готелі.
Ночівля в Словаччині.

   День 2 (опис програми):

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Виїзд до Відня.
Оглядова екскурсія по Відні. (Екскурсія - пішохідна у супроводі з гідом (російськомовним). Дана екскурсія дасть можливість побачити основні визначні пам'ятки австрійської столиці - Ратуша, Парламент, площа Марії Терезії, Віденський Будинок Опери, собор Святого Стефана, колишня резиденція імператорської династії Габсбургів.)
Після цього у туристів вільний від екскурсій час, під час якого пропонується відвідати одну з наступних екскурсій:
1. Sisi Museum - Музей імператриці Єлизавети
(вартість вхідних квитків - для дорослих - 20 €, для дітей до 12 років - 15 €)
Імператрицю Єлизавету називають однією з найулюбленіших, найпрекрасніших, найзагадковіших жінок XIX століття. Це була приголомшлива жінка, життя якої проходило за її власними правилами, і яка померла за досить дивним, практично містичним збігом обставин. У даному Музеї зібрана колекція експонатів, що розповідає про історію і вельми неспокійне життя імператриці Єлизавети.
2. Скарбниця імператорів
(вартість вхідних квитків - для дорослих - 20 €, для дітей до 12 років - 15 €)
У цьому музеї представлені унікальні колекції коштовностей, майна імператорських родин, таких як австрійська імперська корона, Корона Священної Римської Імперії, реліквії і коштовності Бургундського герцогства і ордена Золотого Руна, «Спис Долі», «Чаша Грааля», церемоніальний одяг і окремий зал «Бургундської скарбниці» регалії.
Після екскурсій в обумовлений час - виїзд до Братислави.
(Братиславу часто називають «Прагою в мініатюрі». Це дійсно дивовижної краси місто, яке з кожним роком стає ще цікавіше і красивіше, і більш привабливішим для туристів зі всього світу. У цьому місті гармонійно поєднані пам'ятки різних епох і різних архітектурних і культурних стилів. У Братиславі є все, що може задовольнити навіть самого примхливого і досвідченого туриста - широкі проспекти і вузькі вулички, модерн та історія, променади і парки, нічні клуби і музеї, вишукані ресторани і різні магазини для шопінгу... Тут добре розвинена туристична транспортна система. По місту курсують червоні фургончики, маршрут яких проходить вздовж основних визначних пам'яток столиці, в тому числі і Братиславський Град - символ Братислави. З пагорба , на якому розташований цей середньовічний замок, відкривається приголомшлива панорама Братислави.)
Вечірня оглядова пішохідна екскурсія по Братиславі.
Поселення в готелі.
Ночівля в Словаччині.

   День 3 (опис програми):

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Виїзд до Праги.
Оглядова екскурсія по Празі.
(Прага - унікальне місто, яке неможливо порівняти ні з яким іншим містом світу. Не дарма Прагу часто називають «Серцем Європи». У цьому місті можна побачити величезну кількість прекрасних пам'яток архітектури різних епох, фортечних споруд і готичних замків, величезних площ і вузьких звивистих вулиць, вимощених бруківкою. Природні ландшафти столиці Чехії, а також її околиць відрізняються дивовижною і незабутньою красою. У цьому місті кожен турист зможе знайти багато цікавого для себе).
У вільний від екскурсій час туристам пропонується прогулянка по романтичній річці Влтава на теплоході (вартість вхідних квитків - для дорослих - 25 €, для дітей до 12 років - 20 €).
Поселення в готелі. Ночівля в Чехії.

   День 4 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Вільний день. На вибір туристам пропонується відвідати наступні екскурсії:
1. Поїздка в Мейсен
(вартість екскурсії - для дорослих - 20 €, для дітей до 12 років - 15 €)
Під час екскурсії в місто Мейсен туристи зможуть побачити Мейсенський собор Святого Іоанна Богослова, Ратушу, замок Зібенайхен, замок і палац Альбрехтсбург, Ворота сукнороби, колодязь Генріха, а також інші собори і церкви Мейсена.
2. Замок Сихров
(вартість екскурсії - для дорослих - 20 €, для дітей до 12 років - 15 €, а також додатково оплачується вхідний квиток в замок - 280 крон для дорослих і 210 крон для дітей до 12 років).
3. «Саксонська Швейцарія»
(вартість екскурсії - 35 €, в ціну включена і вартість вхідного квитка в Кенігштайн).
«Саксонська Швейцарія» - це найвідоміший у Німеччині природно-ландшафтний заповідник, територія якого пролягає вздовж долини річки Ельби і тягнеться до передгір'я Чеських Рудних гір. У цьому заповіднику цінителі чудової природи зможуть побачити безліч приголомшливих пісковикових скель і глибоких екзотичних ущелин, які оточені прекрасним незайманим лісовим морем. В оточенні цієї чудової краси, вік якої налічує вже більше ста мільйонів років, знаходиться одна з найстаріших військових фортець, яка ніколи не підкорювалась, - фортеця Кенігштайн. На іншому березі річки Ельби, з протилежного від фортеці боку розташована гірська вершина Саксонської Швейцарії - Бастай, на якій встановлені оглядові майданчики, звідки відкривається чудова панорама національного заповідника «Саксонська Швейцарія». Тут також знаходиться відомий кам'яний міст між скелями, і екзотична кам'яна фортеця, побудована в XV столітті на скелястих вершинах, а також красивий серпантин підйому на Бастай, який починається ще з берега Ельби.
4. Пішохідна екскурсія «Празький Град»
(вартість екскурсії - для дорослих - 10 €, для дітей до 12 років - 5 €)
Чудовий Празький Град - це справжній символ і центр чеської столиці, що є предметом особливої гордості чеського народу. В ході екскурсії туристи побачать Скарбницю Лоретта, Собор Святого Віта, Страговський монастир, Празький Град, Президентський палац, «Золоту вуличку», Карлів Міст, на якому загадуються найзаповітніші бажання.
5. Екскурсія в місто Дрезден
(вартість екскурсії - для дорослих - 40 €, для дітей до 12 років - 30 €)
Місто Дрезден або Флоренція на Ельбі - популярне німецьке місто, яке має багато архітектурних пам'яток і музеїв, відомих у всьому світі. Дрезден вважається однією з найбільших культурних європейських столиць. Тут можна побачити скарбницю саксонських князів, збройну палату, яка поряд з Віднем і Мадридом вважається найбільшою в Європі, галерею Старих Майстрів, в якій представлені полотна Тиціана, Рафаеля, Веласкеса, Рубенса і багатьох інших, галерею Нових Майстрів, Музей Порцеляни, Музей гігієни зі скляним людиною.
Повернення в готель. Ночівля в Чехії.
День 5 (опис програми):
Сніданок в готелі.
Вільний день.
Туристам пропонується відправитися на екскурсію в курортне місто Карлові Вари і в Королівський пивний завод «Крушовіце» (вартість екскурсії - для дорослих - 40 €, для дітей до 12 років - 25 €).
У Королівському пивному заводі «Крушовіце» дорослі туристи зможуть відвідати дегустацію декількох сортів пива в необмеженій кількості, за умови доплати 15 € за вхідний квиток із сувеніром.
Карлові Вари - це один з найбільш відомих у всьому світі чеських термальних курортів. Перше термальне джерело в Карлових Варах було відкрите ще в XIV столітті, засновником якого був римський імператор і чеський король Карл IV.
В ході екскурсії буде проведена також пішохідна прогулянка по старій частині міста.
За умови замовлення факультативної екскурсії туристи отримують в подарунок екскурсію на завод Яна Бехера з можливістю відвідати дегустацію його цілющого напою - бехеровки.
- Вечірнє празьке шоу «Співаючі фонтани» (вартість вхідних квитків - для дорослих - 15 €, для дітей до 12 років - 10 €)
Співаючі фонтани - це приголомшливий калейдоскоп світлового, водного та сценічного шоу. На сцені Співочих фонтанів постійно оживають різні сценічні проекти, в яких при використанні численних світлових та водних ефектів народжуються оригінальні шоу-програми та музичні композиції, на основі сучасних хітів і класичної музики. З 2000 року тут показуються чудові композиції, які використовують проекцію фільму на водний екран.
Повернення в готель.
Ночівля в Чехії.
День 6 (опис програми):
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Виїзд в Південну Чехію.
У Південній Чехії туристам пропонується відвідування замків
(вхідні квитки взамкі оплачуються окремо).
Квітень-листопад - замок Глубока над Влтавою
(вартість вхідних квитків - для дорослих - 270 крон, для дітей до 12 років - 190 крон)
Замок Глубока над Влтавою - це один з найбільш відвідуваних і найромантичніших замків на території Чехії. Унікальність цієї споруди полягає в тому, що в Чехії він є єдиним замком, який побудований у стилі англійської готики. Але насправді замок Глубока над Влтавою - це копія Віндзорського замку.
Листопад-квітень - замок Крумлов
(вартість вхідних квитків - для дорослих - 150 крон, для дітей до 12 років - 100 крон).
Замок Крумлов - це один з найважливіших архітектурних , історичних пам'яток в Центральній Європі і другий за величиною (після Празького Граду) палацово-парковий комплекс в Чехії.
Виїзд в місто Чеський Крумлов.
По приїзду в Чеський Крумлов туристи відправляться в оглядову пішохідну екскурсію по місту.
Чеський Крумлов - це воістину незабутнє і чарівне місто з приємною, зачаровуючою атмосферою. Річка Влтава петляє по території міста і тричі повертається практично в одне і теж місце, для того щоб оточити історичний центр Чеського Крумлова. У ході екскурсії можна відвідати також фірмовий магазин з сертифікованим «Чеським гранатом».
Виїзд до Словаччини.
Поселення в готелі.
Ночівля в Словаччині.
День 7 (опис програми):
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Виїзд в Україну. Орієнтовне прибуття у Львів
(автобусний паркінг на залізничному вокзалі) - 20:00.
УВАГА!
Час прибуття автобуса в зазначений час є орієнтовним!

   Умови проживання:

- Проживання в готелях категорії 3*
Вартість проживання в готелях вказана з розрахунком на одну людину при двомісному розміщенні в номері (DBL).
При розміщенні SNGL доплата становить 110 €.

Примітки:

Шановні туристи!
Туристична фірма має право змінити порядок проведення екскурсій або ж замінити їх на інші відвідування або екскурсії, рівноцінні за вартістю.
Закордонні паспорти всіх туристів під час поїздки знаходяться у керівника групи!
У вільний від екскурсій або поїздок час автобусне обслуговування не проводиться.
Документи на поїздку приймаються не пізніше, ніж за 20 днів до початку поїздки.
Для проведення факультативних екскурсій встановлено мінімальну кількість туристів - 20 осіб.
Туристи, які вирушають у подорож одні, можуть оселитися в окремий номер (за умови додаткової оплати) або ж підселитися у тримісний номер.
Тур в Братиславу
Тури в Братиславу
Замки Словаччини
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Адміністративний супровід
Транспортний супровід
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Особисті витрати
ЖД проїзд
Інші послуги, не включені в програму туру
Віза
Консульский збір
Проїзд в громадському транспорті та таксі
Страхування
Одномісне розміщення
 
witch.hand