(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

«ІТАЛІЙСЬКИЙ WEEKEND»

loading...
 
 
Країна:
Європа
Тип туру:
тур за кордон
Регіон або місто:
Південно-Східна Європа
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
5 днів, 4 ночей.
Регулярність:
через два тижні
Вартість (на одну особу):
від 145 €

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Львів - Будапешт - Відень - Любляна - Венеція - Верона - о. Гарда - Львів

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

08:00 - початок реєстрації туристів на залізничному вокзалі у Львові.
Місце зустрічі - поруч з багажним відділенням.
08:15 - виїзд автобуса зі Львова.
Можливо, також приєднання туристів у місті Чоп в 13:30
(час вказано орієнтовно).

   День 1 (опис програми):

Перетин кордону «Україна - Угорщина».
Прибуття в угорську столицю - Будапешт.
Увечері - автобусно-пішохідна оглядова екскурсія по місту, в ході якої екскурсовод познайомить Вас з головними визначними пам'ятками столиці Угорщини - «Королеви Дунаю». Туристи побачать парк Варошлігет (його також називають ще «Міська Роща»), центральну вулицю столиці, з якою пов'язано безліч історичних і важливих для країни подій, - проспект Андраші, символ Будапешта - Ланцюговий міст Сечені, а також Базиліку Іштвана Святого, Площа Героїв з монументальним Пам'ятником Тисячоліття Угорської Республіки. Крім того екскурсія проходитиме в Будайській частини міста. Ця частина Будапешта увійшла до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. І звичайно ж, Будайська частина міста складається з Королівського палацу, Рибальського Бастіону і Собору Святого Матяша.
Після екскурсії поселення в готелі.
Ночівля на території Угорщини.

   День 2 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Вільний від екскурсій день.
Туристам пропонується відправитися в факультативну екскурсію до столиці Австрії - Відня (вартість екскурсії - 50 євро для дорослих і 35 євро для дітей до 15 років).
(Імператорський вид австрійської столиці приваблює до себе туристів з усіх країн світу, його помітно в кожному куточку міста. Величний імператорський стиль Відня майстерно і гармонійно поєднується з сучасним стилем життя, музикою, мистецтвом і архітектурою. Під час екскурсії туристи побачать головні визначні пам'ятки Відня, які і створюють неповторний блиск і славу столиці колишньої Великої Імперії династії Габсбургів, - площа Марії Терезії, Ринг, Грабен, Оперний театр, Хофбург, Собор Святого Стефана і багато іншого.)
У Відні туристи мають кілька годин вільного часу, під час якого пропонується відвідати Імператорську Скарбницю (вартість вхідного квитка - 20 євро), де можна побачити Священну Корону Римської Імперії, імператорську Корону Австрії, окремий зал «Бургундської Скарбниці», а також різні регалії, церемоніальні шати, реліквії і коштовності герцогів Бургундських і Золотого Руна, в тому числі і «Священний спис», яким, як стверджують, був розіп'ятий Ісус Христос.
Повернення в Будапешт.
Ночівля на території Угорщини.

   День 3 (опис програми):

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Виїзд в район Любляни. Туристам пропонується відправитися в оглядову автобусно-пішохідну екскурсію по Любляні (вартість екскурсії - 20 євро).
Під час екскурсії туристи побачать головні й неповторні пам'ятки словенської столиці - Любляни. А саме - старі міщанські будинки з черепичними дахами в Старому місті, будівля Парламенту, піднявшись на лісистий схил гори, ми побачимо Люблінський замок, Палац Архієпископа, Трьохмостьє і багато іншого. Всюди на невеликих старовинних вуличках, укритих старою бруківкою, тісняться модні кафе і ресторанчики. Атмосфера Любляни просякнута приголомшливим запахом свіжих булочок і кави, який витає над старовинною ратушею і квітковим ринком, який існує вже більше 500 років на одному і тому ж місці.
У Любляні туристи мають кілька годин вільного часу.
УВАГА! Туристи, які не вирушили в факультативну екскурсію по Любляні, чекатимуть решту групи в торговому центрі, який розташований біля Любляни.
Виїзд з Любляни до Північної столиці Італії.
Розміщення в готелі.
Ночівля на території Італії.

   День 4 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Вільний від екскурсій день.
Туристам пропонується відправитися в факультативну екскурсію до столиці любові і романтики - Верону і в термальний курорт Сірміоне, який розташований на озері Гарда (вартість екскурсії 50 євро).
Під час екскурсії туристи побачать головні визначні пам'ятки романтичної Верони. У першу чергу, це - Arena di Verona - амфітеатр, побудований тут ще в часи Римської Імперії, за своєю величиною він займає третє місце в світі після Римського Колізею та арени в Капуа. З XIX століття в веронськім амфітеатрі регулярно організовуються оперні спектаклі, тому на сьогоднішній день цей амфітеатр є найбільшим оперним театром, який розташований прямо під відкритим небом. У Вероні побудовано також дуже багато красивих і церковних будівель, серед яких особливе місце займає San Zeno Maggiore (Базиліка Сан- Дзено), який відноситься до числа кращих досягнень романської архітектури. Туристи побувають також на Трав'яній площі, на якій за часів давньоримської імперії знаходився Римський Форум, побачать будівлю Ратуші і Будинок Купців, виконаний у споконвічно готичному стилі. І звичайно ж, відвідавши романтичну Верону, не можна не побачити Будиночок Джульєтти, який є одним з найпопулярніших романтичних місць в Італії. Тисячі закоханих пар приїжджають до цього будиночка, щоб залишити на його стіні записку з любовним побажанням...
Після перегляду головних визначних пам'яток Верони туристи вирушають до озера Гарда, яке просто заворожує всіх своєю красою і величиною, неймовірно чистою водою бірюзового кольору, пальмами і засніженими гірськими вершинами на горизонті. На березі озера б'ють гарячі термальні джерела, завдяки яким купання тут можливо в будь-який час року.
Повернення в готель.
Ночівля на території Італії.
День 5 (опис програми):
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Виїзд до Венеції. Оглядова екскурсія по Венеції
(додатково необхідно оплатити екскурсійний збір і проїзд у громадському транспорті в розмірі 30 євро).
У романтичну Венецію - знамените місто на островах - туристи потраплять на катері вапоретто - місцевий «морський трамвайчик». Під час екскурсії туристів ознайомлять з Площею і Собором Святого Марка, який був побудований у візантійському стилі, з Мармуровою морською набережною і Палацом Дожів, найбільшим венеціанським мостом - Ріальто і Каналом Гранде (Великий Канал). Поруч з Собором Святого Марка на вежі встановлена оглядовий майданчик, на який можна піднятися за додаткову плату і побачити приголомшливу панораму міста. Також туристи можуть покататися на гондолах по місту (вартість проїзду не включена у вартість екскурсії).
На вибір туристам пропонується відвідати наступні екскурсії (це необхідно попередньо узгодити з керівником групи):
1. Екскурсія в Палац Дожів
(вартість екскурсії - 35 євро для дорослих і 30 євро для дітей до 12 років).
2. Екскурсія на знамениті острова Мурано і Бурано
(вартість екскурсії 35 євро)
Острів Мурано - це місце склодувів. У 1291 році Венеціанською міською радою було прийнято рішення перемістити майстерні з виготовлення скла на острів Мурано, з метою зберегти в таємниці від конкурентів секрети венеціанських майстрів і вберегти місто від можливих пожеж, які могли статися через розпечені горна і печі майстрів по склу. Склодуви мали нечувані привілеї, але їм було заборонено виїжджати з острова Мурано. Кожна скляна майстерня має свої секрети виробництва скла, які передаються тільки в спадщину. Незважаючи на те, що історія скляного виробництва у Венеції вже занадто тривала досі в місті немає школи склодувів. Навчитися муранській майстерності, на жаль, не можна, знання передаються дітям, оскільки це сімейне ремесло муранских жителів. Цікаво, що склодув вчить свого учня не менше 15 років, перш ніж останній почне виготовляти різноманітні прикраси, і його стануть називати «маестро». Назвати «Скляшка» муранське прикраси не можна, адже ці «скельця», які вийшли з печей майстрів з Мурано, є дивовижними зразками склодувного мистецтва, які багато хто сприймає як коштовності.
На чарівному острові Бурано туристи побачать приголомшливі мережива ручної роботи. Острів також має свою особливість - кожен будинок на острові має свій колір.
Збір групи і виїзд з Венеції.
Вечірній та нічний транзит по Італії, Словенії, Угорщини.
День 6 (опис програми):
Перетин кордону «Угорщина - Україна».
Приїзд до Львова орієнтовно в 18.00.

   Умови проживання:

- Проживання в готелях категорій 3*
Вартість проживання в готелях категорії 3* вказана з розрахунком на одну людину при двомісному розміщенні в номері (DBL).
При розміщенні SNGL доплата становить 78 €.

Примітки:

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Час прибуття до кожного з перерахованих вище міст є орієнтовним, тому до туристів, які продовжують свою дорогу в інші міста, прохання купувати квитки на потяги та автобуси з мінімальним запасом часу в 2-3 години.
Шановні туристи!
Туристична фірма має право змінити порядок проведення екскурсій або ж поміняти їх на інші відвідування або екскурсії, рівноцінні за вартістю.
У вільний від екскурсій або поїздок час автобусне обслуговування не проводиться.
Документи на поїздку приймаються не пізніше, ніж за 18 робочих днів до початку поїздки.
Для проведення факультативних екскурсій встановлено мінімальну кількість туристів - 15 осіб.
Туристи, які вирушають у подорож одні, можуть оселитися в окремий номер (за умови додаткової оплати) або ж підселитися у тримісний номер.
У разі, якщо Консульський відділ видав відмову в одержанні туристичної візи, оплата за консульський збір не повертається клієнтові.
Туристична фірма не несе відповідальності за затримки в турі або інші можливі незручності, які пов'язані з роботою дорожніх служб, прикордонних і митних служб України, несприятливими погодними умовами і пробками на дорозі.
Закордонні паспорти всіх туристів під час поїздки знаходяться у керівника групи!
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Адміністративний супровід
Проживання
Транспортний супровід
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Особисті витрати
ЖД проїзд
Інші послуги, не включені в програму туру
Віза
Консульский збір
Проїзд в громадському транспорті та таксі
Страхування
Одномісне розміщення
 
witch.hand