(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

«ЗАМКИ БАВАРІЇ І АВСТРІЇ»

loading...
 
 
Країна:
Європа
Тип туру:
тур за кордон
Регіон або місто:
Центральна Європа
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
5 днів, 4 ночей.
Регулярність:
через тиждень
Вартість (на одну особу):
від 200 €
Баварія та Австрія
Замки Австрії
Замки Баварії

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Київ-Будапешт - Відень - Зальцбург - Замки Баварії - Мюнхен - Егер - Київ

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

10:00 - виїзд з Києва
(збір туристів проводиться з боку південного терміналу залізничного вокзалу).
Можливо, також приєднання туристів в наступних містах (час вказано орієнтовно):
- 12:00 у Житомирі
(біля заправки «WOG», яка знаходиться при в'їзді в місто з боку столиці);
- 15:00 у Рівному
(ресторан-готель «Айвенго», який знаходиться на окружній дорозі);
- 19:00-20:00 у Львові
(автобусний паркінг залізничного вокзалу).

   День 1 (опис програми):

Перетин кордону «Україна-Угорщина»
Для туристів, які приєднуються до маршруту туру у Львові,
в 15:00 буде організована екскурсія під назвою «Елегії стародавнього Львова».

   День 2 (опис програми):

Прибуття в угорську столицю - Будапешт.
(Будапешт - це приголомшливої краси місто, яке удостоєне назвою «Перлина Дунаю». Тут знаходиться величезна кількість найцінніших пам'яток різних епох, багато з яких віднесені до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Крім того, Будапешт - це єдина в світі столиця, в якій знаходиться майже 100 джерел цілющої термальної води, на підставі яких зараз діють 12 водолікарень, і з яких щодня на поверхню виходить приблизно 19 галонів цілющої води.)
Відвідування термальною купальні «Сечені», яка знаходиться в Міському парку Варошлігет. Вартість вхідних квитків становить 14-17 євро або 4600-4800 форинтів.
Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія по Будапешту.
(Під час екскурсії туристи зможуть побачити головні визначні пам'ятки угорської столиці - Рибацький бастіон, Парк Варошлігет (або «Міська Роща»), Площа Героїв і Пам'ятник Тисячоліття Угорщини, Базиліка Святого Іштвана, будівля Угорського Парламенту, Будайськая Фортеця (Королівський палац), Собор Святого Матяша. На Ланцюговому мосту Сечені, який став символом Будапешта, перед очима туристів відкриється чудова панорама на центральну Будайску частину міста, яка стала частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Вечірня прогулянка по Дунаю на кораблику (вартість прогулянки - 20 євро).
Прогулянка по Дунаю на кораблику у вечірній час вважається однією з найкращих екскурсійних програм Будапешта, адже вона відкриває унікальну панораму добре ілюмінованих будапештських набережних, Королівського палацу, Рибальського бастіону та інших прекрасних місць столиці.
Переїзд по Угорщині.
Поселення в готелі. Ночівля на території Угорщини.

   День 3 (опис програми):

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Прибуття до Відня.
Оглядова екскурсія по Відні. (Екскурсія - пішохідна у супроводі з гідом (російськомовним).)
(Імператорський вид австрійської столиці приваблює до себе туристів з усіх країн світу, його помітно в кожному куточку міста. Величний імператорський стиль Відня майстерно і гармонійно поєднується з сучасним активним і бурхливим стилем життя, музикою, мистецтвом і архітектурою. Відень - це справжня музична скарбниця світу, в атмосфері якої витає неперевершений ритм вальсу, яка просто потопає в сліпучих вогнях підсвічування і ілюмінації, пахне квітковими ароматами і оточена зеленим кільцем лісу. Під час екскурсії туристи побачать головні визначні пам'ятки Відня, які і створюють неповторний блиск і славу столиці колишньої Великої Імперії династії Габсбургів, - площа Марії Терезії, Ринг, Грабен, Оперний театр, Хофбург, Собор Святого Стефана і багато іншого.)
Після цього у туристів вільний від екскурсій час, під час якого пропонується відвідати одну з наступних екскурсій:
1. Скарбниця імператорів
(вартість вхідних квитків - для дорослих - 20 €, для дітей до 12 років - 15 €).
У цьому музеї представлені унікальні колекції коштовностей, майна імператорських родин, таких як австрійська імперська корона, Корона Священної Римської Імперії, реліквії і коштовності Бургундського герцогства і ордена Золотого Руна, «Спис Долі», «Чаша Грааля», церемоніальний одяг і окремий зал «Бургундської скарбниці» регалії.
2. Екскурсія «Віденський Ліс»
(вартість екскурсії - для дорослих - 30 € , для дітей до 12 років - 25 €).
3. Sisi Museum - Музей імператриці Єлизавети
(вартість вхідних квитків - для дорослих - 20 €, для дітей до 12 років - 15 €).
Імператрицю Єлизавету називають однією з найулюбленіших, найпрекрасніших, найзагадковіших жінок XIX століття. Це була приголомшлива жінка, життя якої проходило за її власними правилами, і яка померла за досить дивним, практично містичним збігом обставин. У даному Музеї зібрані колекція експонатів, що розповідає про історію і вельми неспокійне життя імператриці Єлизавети.
4. Екскурсія в замки Шенбрунн і Бельведер
(вартість екскурсії - для дорослих - 30 €, для дітей до 12 років - 25 €. У дану вартість включена оплата вхідних квитків в замок Шенбрунн).
Замок Бельведер - це прекрасна будівля, в якій гармонійно поєднується парадна велич і невимушена простота, широкий розмах і доступність людини. Замок Шенбрунн - це чудова літня резиденція Габсбургів, яка створена подібно Версалю і Петергофу, тобто це ансамбль, в якому гармонійно з'єднується природа і архітектура, і парковий комплекс перетворюється в продовження палацу.
Транзит по австрійській території.
Поселення в готелі. Ночівля на території Австрії чи Німеччині.

   День 4 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Екскурсія «Баварські Королівські замки»
(вартість екскурсії - для дорослих - 55 €, для дітей до 12 років - 45 €).
У XVII столітті кролем в Баварії був Максиміліан II. Його син Людвіг, будучи ще кронпринцем, дуже любив музичну творчість Ріхарда Вагнера. Після того, як в придворному театрі Вагнер виконав «Лоенгріну», принц Людвіг став одним з найбільш захоплених його творчістю шанувальником, і надалі до кінця життя Людвіг був меценатом композитора. Людвіг став королем у 18-річному віці, ставши при цьому Людвігом ІІ Баварським. Він був самотній, вів досить незвичайний стиль життя і пристрасно любив будівництво, за що його прозвали «Казковим королем». Махінації уряду дуже розчарували Людвіга, і він намагався бути більш віддаленим від Мюнхена, якого він так не любив. При цьому Людвіг ІІ Баварський створив свій власний рай, зі своїми власними цінностями та ідеалами. Король побудував два чудових замки, в яких втілив свої мрії, - Линдерхоф і Нойшванштайн. Саме ці замки туристи побачать під час екскурсії, проїхавшись по чудовим передгір'ям Альпійських гір. Замок Нойшванштайн ми побачимо тільки зовні і піднімемося на шатлі в гори, а тому спустимося на конях (у вартість екскурсії це включено). Казковий замок Линдерхоф туристи побачать не тільки зовні, але і всередині (у вартість екскурсії вхідні квитки включені).
Замок Линдерхоф Людвіг ІІ Баварський вирішив побудувати після того, як побачив Паризький Версаль. Замок Нойшвантштайн знаходиться в оточенні дивовижної краси околиць. Особливою пам'яткою тут є міст Марії, який перекинутий через ущелину Пеллатом. Міст Марії названий на честь принцеси Прусської, королеви Марії і матері короля Людвіга ІІ, який з'явився тут задовго до будівництва палацу Нойшфанштайна. Міст перетинає ущелину на висоті 92 метри над водоспадом 45 -метрової висоти.
Повернення в готель. Ночівля на території Австрії чи Німеччини.
День 5 (опис програми):
Сніданок в готелі.
Вільний від екскурсій день.
Туристам пропонується відправитися в факультативну автобусну екскурсію в відомий німецьке місто Мюнхен (вартість екскурсії - для дорослих - 40 €, для дітей до 12 років - 30 €).
Мюнхен - це одне з найкрасивіших і найвеселіших міст в Німеччині, в якому немає звичної для інших німецьких міст кам'яної манірності і суворості. Тому баварці не завжди називають себе німцями. Під час даної екскурсії туристи побачать Стару і Нову Ратуші, Королівський палац, площа Марієнплац, Королівську площу і старовинні пивні. У Мюнхені туристи мають кілька годин вільного часу, після чого екскурсія триває відвідуванням палацово-паркового комплексу Німфенбург.
Повернення в готель. Ночівля на території Австрії чи Німеччини.
День 6 (опис програми):
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
Туристи відправляються в автобусно-пішохідну екскурсію по місту Зальцбург з відвідуванням фортеці Хоензальцбург чи Палацу Хельбрунн (вартість екскурсії - для дорослих - 35 €, для дітей до 12 років - 25 €).
Зальцбург - дивовижної краси місто, одне із самих чудових європейських міст, яке є яскравим прикладом міст, побудованих в стилі бароко. Цей стиль в Зальцбурзі постає у всьому своєму блиску, красі і величі. Підтвердження цього - відомий і прекрасний сад Марібель з його фонтанами і мармуровими скульптурами, з терасами. Зальцбург прославився на весь світ своєю неземною красою і музикою, хоча розбагатів сіллю. Це місто є батьківщиною Моцарта і літньою резиденцією імператорів Австрії, а також місто Герберта фон Караяна і Моцарта.
У весняно-літній період екскурсія продовжується відвідуванням Палацу Хельбрунн, який розташований в південній частині міста з чудовими потішними фонтанів (у вартість екскурсії вхідні квитки включені).
В осінньо-зимовий період екскурсія продовжується відвідуванням фортеці Хоензальцбург (у вартість екскурсії вхідні квитки та проїзд на фунікулері включені).
Виїзд в Будапешт.
Розміщення в готелі. Ночівля на території Угорщини.
День 7 (опис програми):
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
Виїзд в місто Егер.
(Егер - популярне серед багатьох туристів місто, яке є класикою угорського бароко. Місто знаходиться в 130 км від столиці, на перетині гір Матра і Бюкк, в мальовничій долині. Егер прославився на весь світ своєю фортецею епохи Середньовіччя, величними архітектурними пам'ятками, виконаними в стилі бароко, вогняними винами, які виробляються в місцевих винних погребах і цілющими термальними джерелами. Екскурсія передбачає прогулянку по місту і його основних визначних пам'яток, а також відвідування винних погребів в Долині Красунь з дегустацією вин (вартість вхідного квитка для дорослих становить 15 євро, для дітей віком до 12 років - 10 євро).
Поїздка в селище Егерсалок.
(Егерсалок - мальовниче селище, яке знаходиться неподалік від міста Егер, в долині річки Лашко в оточенні чудової краси природи. Головна визначне місце Егерсалок - цілюще термальне джерело. Туристи мають прекрасну можливість відвідати Wellness-купальні (вартість вхідного квиток складає 12 євро), які обладнані спеціальними сидячими басейнами, басейном для дітей, бульбашковою ванною, а також басейном вражень і басейнами з ароматичними і звуковими ефектами. Крім того, тут ви можете скористатися доріжкою Кнейпа, саунами, спеціальними косметологічними і масажними послугами.)
Виїзд з Егерсалок.
Транзит по Угорщині.
Розміщення в готелі. Ночівля на території Угорщини.
День 8 (опис програми):
Сніданок в готелі. Виселення з готелю.
7:00 - виїзд з готелю.
Перетин кордону «Угорщина - Україна».
Час прибуття автобуса в наступні міста:
- 10:30 - Чоп
(зупинка здійснюється на заправці «ОККО», на окружній дорозі);
- 16:00 - Львів
(зупинка здійснюється на автобусному паркінгу залізничного вокзалу);
- 19:30 - Рівне
(зупинка здійснюється біля ресторану- готелю «Айвенго», який знаходиться на окружній дорозі);
- 22:30 - Житомир
(біля заправки «WOG», яка знаходиться при в'їзді в місто з боку столиці);
- 01:00-03:00 - прибуття в Київ
(на південний термінал центрального залізничного вокзалу (9-й день)).

   Умови проживання:

- Проживання в готелях категорій 3*
Вартість проживання в готелях категорії 3* вказана з розрахунком на одну людину при двомісному розміщенні в номері (DBL).
При розміщенні SNGL доплата становить 110 €.

Примітки:

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!
Час прибуття до кожного з перерахованих вище міст є орієнтовним, тому до туристів, які продовжують свою дорогу в інші міста, прохання купувати квитки на потяги та автобуси з мінімальним запасом часу в 2-3 години.
Шановні туристи!
Туристична фірма має право змінити порядок проведення екскурсій або ж поміняти їх на інші відвідування або екскурсії, рівноцінні за вартістю.
У вільний від екскурсій або поїздок час автобусне обслуговування не проводиться.
Документи на поїздку приймаються не пізніше, ніж за 18 робочих днів до початку поїздки.
Для проведення факультативних екскурсій встановлено мінімальну кількість туристів - 20 осіб.
Туристи, які вирушають у подорож одні, можуть оселитися в окремий номер (за умови додаткової оплати) або ж підселитися у тримісний номер.
У разі, якщо Консульський відділ видав відмову в одержанні туристичної візи, оплата за консульський збір не повертається клієнтові.
Туристична фірма не несе відповідальності за затримки в турі або інші можливі незручності, які пов'язані з роботою дорожніх служб, прикордонних і митних служб України, несприятливими погодними умовами і пробками на дорозі.
Закордонні паспорти всіх туристів під час поїздки знаходяться у керівника групи!
Тур в Австрію
Автобусний тур в Австрію
Баварія тур автобус
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Адміністративний супровід
Проживання
Транспортний супровід
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Особисті витрати
Інші послуги, не включені в програму туру
Віза
Факультативні екскурсії
Консульский збір
Проїзд в громадському транспорті та таксі
Страхування
Одномісне розміщення
 
witch.hand