(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

«ПРАГА ТА БУДАПЕШТ»

loading...
 
 
Країна:
Європа
Тип туру:
тур за кордон
Регіон або місто:
Центральна Європа
Транспорт:
Літак
Кількість днів:
8 днів, 7 ночей.
кожен понеділок
Регулярність:
кожен тиждень
Вартість (на одну особу):
від 7480 UAH

Скорочений опис туру:

4 ночі в Празі і 3 ночі в Будапешті

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

Прибуття в Прагу.

   День 1 (опис програми):

В аеропорту туристів зустрічає представник компанії.
Трансфер у готель. Поселення в готелі.
Далі туристи мають вільний від екскурсій день.

   День 2 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Вільний від екскурсій день. Туристам пропонується відправитися в факультативну автобусну екскурсію в курортне місто Карлові Вари, яка за часом займає 10 годин.
Карлові Вари - це один з найбільш відомих у всьому світі чеських термальних курортів. Перше термальне джерело в Карлових Варах було відкрито ще в XIV столітті, засновником якого був римський імператор і чеський король Карл IV. Ще з самого початку існування цей курорт відвідували багато знаменитостей - Бетховен, Шіллер, Гете, Паганіні, Шопен.
На сьогоднішній день для здійснення лікувальних і профілактичних процедур використовуються 12 цілющих джерел, вода в яких має унікальний хімічний склад. Вода з карловарских джерел робить багатобічну і значну дію на організм людини. Вода з усіх джерел в Карлових Варах має однаковий хімічний склад, але відрізняється тільки змістом СО2 і температурою. Пити цю воду рекомендується у самого ключа. Природні властивості води, яку набирають в цих джерелах, зберігаються протягом декількох годин.
Повернення в готель.

   День 3 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Вільний від екскурсій день. Туристам пропонується відправитися в факультативну пішохідну екскурсію по Празі під назвою «Дорогий чеських королів», яка за часом займає 3 години.
Екскурсія проходитиме по старовинній частині міста, яка є частиною Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО з 2009 року. Під час екскурсії туристи побачать будівлю Муніципалітету, Порохову вежу, Староместську площу, Королівську дорогу, що веде від Королівського палацу, будинок біля Дзвонів, Ратушу з Староміською вежею і астрономічним годинником, єврейське місто, Кинський палац, будинок Грановських, Тинський храм, Кліментіум, Віфлеємську каплицю. Крім того, ви зможете прогулятися по Карловому мосту, який є символом Праги. Карлів міст побудований у часи Середньовіччя (початок будівництва 9 липня 1357 року) і з'єднує райони Праги Старе Місто і Мала Країна. На ньому знаходиться 30 скульптур святих.
У зимовий час після закінчення оглядової екскурсії туристів очікує обід в затишному чеському ресторанчику, а в літній час - прогулянка на теплоході по річці Влтава .
У вечірній час додатково пропонується туристам «Винна вечірка з фольклорною програмою», тривалість якої 2,5 години.
Під час даної вечірки ви зможете пережити незабутній вечір з чеським фольклором і традиційним вечерею з найсмачніших страв чеської національної кухні з необмеженою кількістю різних напоїв.
Повернення в готель.

   День 4 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Вільний від екскурсій день. Туристам пропонується відправитися в факультативну автобусну екскурсію в австрійську столицю «Відень - мелодія в ритмі вальсу», яка за часом займає 14 годин.
Відень - це старовинне європейське місто, чудова столиця Австрії, яка знаходиться в її східній частині. Місто на березі Дунаю існує вже майже 2000 років. І протягом усього цього часу тут, у центрі Європи, у Відні, народжувалися, жили багато великих і широко відомихі сьогодні людей, а разом з ними і їх великі творіння. Відень - це дивовижне місто, місто справжніх цінителів мистецтва у всіх його проявах, це місто художників і музикантів. А що стосується музики, то вона, без перебільшення, у Відні зведена в особливий культ, у тому числі, як і особа одного з великих світових композиторів - Вольфганга Амадея Моцарта. На честь цього композитора у Відні названо багато провулків, скверів, кафе і ресторанів.
Під час нашої екскурсії туристи побачать головні визначні пам'ятки угорської столиці - вулицю Рінгштрассе, Палац Бельведер, побудований в стилі бароко, церкви Карлськірхе і Вотівкірхе (цей будинок є одним з найцінніших шедеврів неоготичного мистецтва), віденську резиденцію австрійських імператорів - палац Шенбрунн, Будинок Хундертвассера, найвідоміший віденський драматичний театр - Бургтеатр, парк атракціонів "Пратер" - це найвідоміший парк розваг в Австрії, протяжність якого залишає більше 5 км.
Повернення в готель.
День 5 (опис програми):
Сніданок в готелі.
Вільний від екскурсій день.
Виселення з готелю. Туристи повинні самостійно приїхати на автовокзал «Florenc». Точний час відправлення автобуса повідомить Вам гід.
Виїзд в Будапешт на комфортабельному рейсовому автобусі.
У Будапешті на автовокзалі туристів зустрічає представник компанії, яка приймає.
Трансфер у вибраний туристами готель.
Розміщення в готелі.
День 6 (опис програми):
Сніданок в готелі.
Зустріч в заздалегідь обумовлений час в центрі Будапешта з гідом.
Оглядова чотиригодинна автобусно-пішохідна екскурсія по Будапешту.
Під час даної екскурсії туристи зможуть побачити найвідоміші пам'ятки Будапешта, його головні перлини - Королівський палац, замок Вайдахуняд, церква Святого Матяша, Рибацький бастіон, Площа Героїв з Пам'ятником Тисячоліття Угорщини, Ланцюговий міст Сечені, який є символом угорської столиці. Крім цього, маршрут екскурсії проходить через Будайску частину міста, яка стала частиною Всесвітньої культурної спадщини Юнеско. Тут туристи побачать Фортечний район Будапешта і відому гору Геллерт з Цитаделлю.
Також туристи побачать Пештську частину міста, кінцевим пунктом екскурсії стане пішохідна вулиця Ваци.
Повернення в готель. Вільний від екскурсій час.
День 7 (опис програми):
Сніданок в готелі.
Вільний від екскурсій день. Туристам пропонується відправитися в факультативну автобусну екскурсію «Тата - Паннонхалма» (орієнтовний час екскурсії - 7-8 годин).
Тата - це невелике, але дуже мальовниче угорське містечко, яке привертає до себе увагу туристів з усіх країн своїми унікальними старовинними визначними місцями, а саме: чудовим озером з водяним млином, стародавньою фортецею і палацом Естерхазі.
Паннохалма - це також порівняно невелике містечко на території Угорщини. У цьому місті розташовано абатство, яке заснував ще батько короля Іштвана Святого в далекому 996 році. Знаходиться воно на горі, на висоті більше 280 метрів над рівнем моря. В архітектурі монастирського комплексу гармонійно поєднуються риси різних архітектурних стилів - готика, бароко, неокласицизм і романський стиль. Головною спорудою цього комплексу є базиліка Святого Мартіна, яка була побудована ще в XII столітті. У бібліотеці при цьому монастирі зібрана найбільша недержавна колекція книг Угорщини, яка налічує більше 360 тисяч томів. Якщо вірити переказам, то родом з абатства Паннонхалма походить найвідоміший святий у Франції Мартін Турський. Абатство Паннонхалма займає друге місце в світовому рейтингу після абатства в Монте Кассіно.
У вартість екскурсії включені також вхідні квитки в абатство Паннонхалма і смачний обід з вином.
День 8 (опис програми):
Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Виїзд з готелю в аеропорт Будапешта.
Авіапереліт за маршрутом «Будапешт-Київ»

   Умови проживання:

Категорія готелів в обох містах категорії 3 * - 4 * - 5 *
Включено у вартість:
Трансфер за маршрутом
Авіапереліт
Страхування
Транспортний супровід
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Особисті витрати
Інші послуги, не включені в програму туру
Віза
Одномісне розміщення
 
witch.hand