(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

«ЧУДОВА НIМЕЧЧИНА+КРАКIВ»

loading...
 
 
Країна:
Європа
Тип туру:
тур за кордон
Регіон або місто:
Центральна Європа
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
5 днів, 4 ночей.
Регулярність:
через два тижні
Вартість (на одну особу):
від 229 €
Тур в Німеччину
Тур в Краків
Автобусний тур в Німеччину та Краків

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Львів - Дрезден - Мейсен – Берлін - Потсдам - палац Сан-Сусі - Краків - Величка - Львів

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

Збір групи у Львові.

   День 1 (опис програми):

09:00 - виїзд групи на автобусі зі Львова.
Перетин кордону «Україна - Польща».
Транзитний нічліг в Польщі.

   День 2 (опис програми):

Сніданок в готелі. Звільнення номерів. Перетин кордону «Польща - Німеччина».
Прибуття в Дрезден.
Екскурсія в старовинну саксонську столицю - місто Дрезден.
Дрезден заслужено носить звання однієї з перлин Німеччини. Раніше це місто називали «Флоренцією на Ельбі». На всю Європу Дрезден прославився своїми чудовими архітектурними пам'ятками і художніми скарбами. Під час Другої Світової війни місто дуже сильно постраждало, а на його реставрацію пішло дуже багато часу. На сьогоднішній день Дрезден знову став привабливим туристичним містом, а в культурі Європи він знаменитий найбільше своїми унікальними колекціями живопису. Після екскурсії туристи зможуть самостійно відвідати знамениту Дрезденську галерею (вартість вхідних квитків - 10 євро) або відправитися на екскурсію в Мейсен (вартість екскурсії - 20 євро для дорослих, 10 євро для дітей до 12 років).
Мейсен є історичною столицею регіону Саксонія. Це дивовижне місто наповнене виноградниками, вузенькими вуличками епохи Середньовіччя і приголомшливими, мальовничими видами на річку Ельба. У Мейсені туристи зможуть відвідати замок Альбрехтсбург. У ньому ви відчує себе дітьми, які перенеслися в казку. Поруч з цим замком розташований Мейсенський собор, який вважається одним з самих старовинних соборів у Німеччині.
Ночівля на території Німеччини.

   День 3 (опис програми):

Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів в готелі.
Прибуття в Берлін.
Оглядова пішохідна екскурсія по німецькій столиці - Берліні, під час якої туристи головні визначні пам'ятки старої і нової частини міста - Рейхстаг, Бранденбурзькі ворота, Червону ратушу, Берлінський собор, Александерплатц, вулиці Унтер ден Лінден і Курфюрстендам.
Далі у туристів вільний від екскурсій час.
Бажаючі можуть відвідати:
1. Берлінський зоопарк (вартість вхідних квитків для дорослих 20 євро, для дітей до 12 років - 15 євро).
У Берліні знаходиться найбільший зоопарк в Європі, а також один з найбільших зоосадів у всьому світі. Тут є все - озера, ставки, водоспади, фонтани, акваріум, різні екзотичні рослини, а також великі і маленькі всілякі звірятка.
2. Музей Пергамон (вартість вхідних квитків для дорослих 25 євро, для дітей до 12 років - 20 євро).
Музей Пергамон - цікавий музей, в якому в якому представлені унікальні шедеври архітектури та культури Стародавнього світу. В оригінальному вигляді тут можна побачити ворота Мілетського ринку, вавилонські ворота Іштар, Пергамський вівтар - знаменитий вівтар, який є одним з семи чудес світу.
Ночівля на території Німеччини.

   День 4 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Вільний від програмних екскурсій день в Берліні.
Туристи також можуть відвідати:
1. Tropical Islands (вартість вхідних квитків для дорослих 35 євро, для дітей до 12 років - 30 євро).
Цей унікальний розважальний комплекс складається з тропічного лісу «Квітковий світ», басейну «Лагуна Балі», басейну «Південне море», в якому є ще два острови, східного базару, майданчика для гри в пляжний волейбол, тропічного села, що складається з кількох тематичних зон: «Амазонка», «Балі», «Конго», «Малайзія/Борнео», «Полінезія». У кожній їх цих зон є кафе з національною кухнею, а також на території Tropical Islands є ресторан «Banquet Dinner» на 1600 осіб і «бістро» на 700 осіб. Кожні 2 години в тропічному селі проходить півгодинна програма з виступом музикантів, співаків і танцюристів з різних екзотичних країн.
2. Потсдам і палац Сан-Сусі (вартість екскурсії для дорослих 25 євро, для дітей до 12 років - 20 євро).
Старовинне місто Потсдам - це дуже цікавие німецьке містечко, яке складається з декількох частин: Голландського кварталу (подібним є Латинський квартал у Парижі), Олександрівка - це російське село, в якому до цього часу живуть нащадки російських кріпацьких співаків, яких на початку XIX сторіччя прусський двір отримав у подарунок, 2-3-поверхові прусські особняки, побудовані у XVIII-XIX століттях, і ресторанчики в споконвічно старонімецькому стилі, Науенер Тор - неоготичні ворота... При всій цій багатій спадщині різних епох архітектурний вигляд Потсдама виглядає дуже мило, гармонійно і як одне ціле. Потсдам одночасно є адміністративним центром федеральної землі Бранденбург і все тією ж «літньою резиденцією», яка не перетворилася, на щастя, досі у великій мегаполіс з божевільним ритмом життя.
Найголовнішою пам'яткою Потсдама вважається палац Сан-Сусі, який довгий час був літньою резиденцією Фрідріха Великого. Цей палац є німецькою святинею. Побудований він був ще в середині XVIII століття, і зберігся до наших днів практично в первозданному вигляді, не постраждавши навіть під час Другої Світової війни. Своїх придворних в цьому палаці Фрідріх розважав грою на флейті. Тепер на згадку про нього перед палацом Сан-Сусі постійно грає флейтист.
Звільнення номерів. Виїзд до Польщі.
Ночівля на території Польщі.
День 5 (опис програми):
Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Виїзд до Кракова. Поселення в готелі.
Оглядова екскурсія по Кракову за маршрутом «Королівський шлях».
«Королівський шлях» - це маршрут, по якому багато років, а то й сторіч проїжджали королі Польщі. Це місце переплетення легенд та історій, це найстаровинніша частина Кракова. Тут ви побачите Ринкову площу, Ягелонський університет (один з найстаріших вищих навчальних закладів Європи), торгові ряди - це центр торгівлі в часи Середньовіччя (тут можна придбати подарунки і сувеніри, які нагадуватимуть про приємно проведений час в цьому місті).
Далі у туристів вільний від екскурсій час.
Бажаючі можуть відвідати:
1. Вавельський замок (вартість вхідних квитків для дорослих 25 євро, для дітей до 12 років - 20 євро).
Вавельський замок (Польський Акрополь) - це один з кращих пам'ятників культури Ренесансу в Польщі, який був створений найвідомішими майстрами Європи. У вишуканих інтер'єрах королівського палацу знаходяться унікальні колекції - розкішні королівські покої з бельгійськими гобеленами і красивими меблями, колекція польських обладунків та зброї, а також зазубрений меч (коштовність польської корони, яка використовувалася під час коронації монархів).
2. Аквапарк (вартість вхідних квитків для дорослих 20 євро, для дітей до 12 років - 15 євро).
Відвідування одного з найбільших в Європі аквапарків доставить кожному море адреналіну і приємних вражень. А аквапарку є три басейни, багато гірок, довжина яких більше 768 м, гідромасаж, джакузі і підводні течії.
Ночівля на території Польщі.
День 6 (опис програми):
Сніданок в готелі. Звільнення номерів готелю.
Бажаючі можуть відправитися в факультативну екскурсію в Велічку (вартість даної екскурсії для дорослих - 45 євро, для дітей до 12 років - 40 євро).
Величко - це унікальний історико-архітектурний комплекс на території Польщі, соляні копальні якого розроблялися протягом більше семи століть. Величко став частиною Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Тунелі Величко, що складаються з 9 ярусів, загальною протяжністю близько 300 км, спускаються на глибину до 327 метрів. Під час даної екскурсії туристи спустяться на глибину 115 метрів, оглянуть підземні каплиці, озера, соляні скульптури і гроти, барельєфи, а також музейні експозиції, які повідають цікаві історії соляних розробок.
Перетин кордону «Польща - Україна».
Прибуття у Львів - 20:00 (орієнтовний час).

   Умови проживання:

Вартість проживання в готелях вказана з розрахунком на одну людину при двомісному розміщенні в номері (DBL). При розміщенні SNGL доплата становить 75 €.

Примітки:

* - У ці дні можлива зміна програми туру на виїзд або ж його вартості
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Шановні туристи!
Туристична фірма має право змінити порядок проведення екскурсій або ж замінити їх на інші відвідування або екскурсії, рівноцінні за вартістю.
У вільний від екскурсій або поїздок час автобусне обслуговування не проводиться.
Документи на поїздку приймаються не пізніше, ніж за 21 днів до початку поїздки.
Для проведення факультативних екскурсій встановлено мінімальну кількість туристів - 25 осіб.
Туристи, які відправляються в поїздку з дітьми, повинні мати при собі нотаріально завірений дозвіл від батьків на вивіз їх дитини за межі країни.
Туристи, які вирушають у подорож одні, можуть оселитися в окремий номер (за умови додаткової оплати) або ж підселитися у тримісний номер.
Туристична фірма не несе відповідальності за затримки в турі або інші можливі незручності, які пов'язані з роботою дорожніх служб, прикордонних і митних служб України, несприятливими погодними умовами і пробками на дорозі.
Тури по Європі автобусом
Тур в Краків та Мюнхен
Автобусний тур в Європу
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Адміністративний супровід
Проживання
Транспортний супровід
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Особисті витрати
ЖД проїзд
Консульский збір
Проїзд в громадському транспорті та таксі
Страхування
 
witch.hand