(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

«СЛОВАЧЧИНА ДЛЯ КОЖНОГО»

loading...
 
 
Країна:
Словаччина
Тип туру:
тур за кордон
Регіон або місто:
Південно-Східна Європа
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
5 днів, 4 ночей.
Регулярність:
через два тижні
Вартість (на одну особу):
від 205 € при умові бронювання за 6 тижнів

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Львів – Попрад – Братислава – Кошіце – Львів

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

Збір групи у Львові.

   День 1 (опис програми):

Зустріч туристів проводиться у супроводі представника туристичного оператора.
08:30 - виїзд групи на автобусі зі Львова.
Перетин кордону «Україна - Словаччина».
Прибуття у місто Попрад.
Туристам пропонується провести весело і приємно час у відомому на території всієї Словаччини водному розважальному центрі «Аквасіті» (вартість вхідних квитків для дорослих становить 20 €, а для дітей – 15 €).
«Аквасіті» - один з найбільших і найпопулярніших аквапарків Словаччини. Це так звана, Країна Мрій, в якій мріють побувати бодай лише раз в житті, як дорослі так і діти. Аквапарк розташований над великим озером, що знаходиться під землею і наповнений геотермальною водою. Аквасіті – це місце поєднання позитивних емоцій, заспокійливого відпочинку і стрімкої фізичної активності від екстремальних пригод на гірках і атракціонах. Прохання до туристів – не забувати брати з собою купальний костюм і рушник!
Розміщення в готелі. Ночівля в Попраді.

   День 2 (опис програми):

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Виїзд в Братиславу.
Після прибуття в столицю Словаччини туристи відправляються на оглядову екскурсію по місту під назвою «Перлина Дунаю».
Братислава – це одне із прекрасних міст, що затишно розташувалося на березі Дунаю. Багато сотень років це місто вабить до себе гостей з усіх куточків світу своєю красою, величчю і цікавою багатовіковою історією. В Братиславі можна побачити споруди, що представляються архітектурні стилі різних епох – древні фортеці, розкішні палаци, старовинні каплиці і церкви, більшість з яких побудовані під час правління Марії Терезії. Братиславі впродовж всього часу існування притаманні такі характерні риси як спокій, краса і мудрість. Під час екскурсії «Перлини Дніпра» туристи познайомляться з головними визначними місцями словацької столиці.
Після екскурсії ми рекомендуємо туристам відвідати дегустацію вин Словаччини з обідом (вартість цього задоволення для дорослих – 25 €, а для дітей – 15 €).
Розміщення в готелі. Далі туристи мають вільний від програмних екскурсій час.
Ночівля в Братиславі.

   День 3 (опис програми):

Сніданок в готелі.
Туристи мають вільний від програмних екскурсій час, який ми рекомендуємо провести наступним чином:
- Відправитись в екскурсію «Віденська симфонія» (вартість екскурсії 35 €).
Відень – це невимовно просторе і красиве місто, в атмосфері якого витає розкошний, в якійсь мірі марнотратний, але неповторний розмах колишньої імперії. Відень - це дивовижне місто, місто справжніх цінителів мистецтва у всіх його проявах, це місто архітекторів, художників і музикантів. А що стосується музики, то вона, без перебільшення, у Відні зведена в особливий культ, у тому числі, як і особи таких відомих композиторів – Моцарта, Штрауса та інших..
Під час нашої екскурсії туристи побачать головні визначні пам'ятки угорської столиці - вулицю Рінгштрассе, Палац Бельведер, побудований в стилі бароко, церкви Карлськірхе і Вотівкірхе (цей будинок є одним з найцінніших шедеврів неоготичного мистецтва), віденську резиденцію австрійських імператорів - палац Шенбрунн, Будинок Хундертвассера, найвідоміший віденський драматичний театр - Бургтеатр, парк атракціонів "Пратер" - це найвідоміший парк розваг в Австрії.
Далі туристи мають час на обід. Після чого бажаючі можуть відправитись на екскурсію в «Скарбницю імператорської династії Габсбургів» (вартість вхідних квитків для дорослих становить 20 €, а для дітей – 10 €). Скарбниця знаходиться в замку імператорів Габсбургів. Тут, за розкішними дверима імператорського замку, можна побачити унікальні колекції коштовностей, майна імператорських родин, таких як австрійська імперська корона, корона Священної Римської Імперії, реліквії і коштовності Бургундського герцогства і ордена Золотого Руна, єдина в світі корона восьмикутної форми, «Спис Долі», «Чаша Грааля з рогом Єдинорога», найбільший в усьому світі смарагд, церемоніальний одяг і окремий зал «Бургундської скарбниці» регалії, зброя, скіпетри. Ця скарбниця вражає кожного, хто в ній побував своїм багатством, розкішшю і красою, в її кімнатах можна дізнатися про долі представників династії – їх біди і радості, падіння і злети, легенди і міфи, розкіш та багатство.
Повернення в готель. Ночівля в Братиславі.

   День 4 (опис програми):

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Виїзд в Кошіце.
Після прибуття в Кошіце туристи відправляються на оглядову екскурсію по місту.
Кошіце – це одне з найпопулярніших, найбільших і найкрасивіших міст Словаччини, яке має досить цікаву і багату історію. Під час даної екскурсії туристи ознайомляться з найвидатнішими і най унікальнішими архітектурними пам’ятками, а саме Кальвіністською церквою,Міським театром, музичним фонтаном, Монастирем домініканців і францисканців, знаменитим Собором Святої Єлизавети, який являється одним з найкрасивіших храмів світу, побудовані в готичному стилі, а також багато інших цікавих місць.
Розміщення в готелі. Ночівля в Кошіце.
День 5 (опис програми):
Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Виїзд в Україну.
Орієнтовний час прибуття до Львову – 19:00.
Туристи отримують цікавий подарунок від туристичної фірми – захоплюючу пішохідну екскурсію «Львів – королівське місто». Львів – це красиве, романтичне, доброзичливе, затишне, місто з багатою історією, чудовими історичними пам’ятками, архітектурними шедеврами, запашною кавою і смачним шоколадом. Це місто, в якому ніколи не буває нудно і в якому ніхто нікуди не спішить. Насолодіться приємними митями і поласуйте львівськими солодощами в затишних кав’ярнях «Вероніка» або «Цукерня».

   Умови проживання:

- Вартість проживання в готелях вказана з розрахунком на одну людину при двомісному розміщенні в номері (DBL).
- Проживання в готелях категорій 2* і 3*.
- При розміщенні SNGL доплата становить 10 € за ніч.

Примітки:

- На ті дати виїзду, які вище позначені зірочкою, існує сезонна доплата, що становить 5 €.
- Вартість туру визначається не днем оформлення замовлення, а днем його оплати.
Подарунки від фірми:
В даному турі фірми надає своїм клієнтам два безкоштовних подарунка – пішохідну екскурсію по старовинному Львові і приємний подарунок на згадку про відпочинок у Словаччині.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Шановні туристи!
Туристична фірма має право змінити порядок проведення екскурсій або ж замінити їх на інші відвідування або екскурсії, рівноцінні за вартістю.
У вільний від екскурсій або поїздок час автобусне обслуговування не проводиться.
Для проведення факультативних екскурсій встановлено мінімальну кількість туристів - 30 осіб.
У вартість факультативних екскурсій входить вартість транспортного обслуговування (за необхідності) та/або резервації, та/або послуги гіда-екскурсовода, та вхідних квитків.
Якщо турист оплатив, але не використав додаткові послуги, їх вартість не повертається.
Туристи, які відправляються в поїздку з дітьми, повинні мати при собі нотаріально завірений дозвіл від батьків на вивіз їх дитини за межі країни.
Туристична фірма не несе відповідальності за затримки в турі або інші можливі незручності, які пов'язані з роботою дорожніх служб, прикордонних і митних служб України, несприятливими погодними умовами і пробками на дорозі.
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Адміністративний супровід
Проживання
Транспортний супровід
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Особисті витрати
Факультативні екскурсії
Консульский збір
Проїзд в громадському транспорті та таксі
Страхування
Одномісне розміщення
 
witch.hand