(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Тур в Санкт-Петербург з Києва. Класика

loading...
 
 
Країна:
Росія
Тип туру:
тур за кордон
Регіон або місто:
м. Санкт-Петербург
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
6 днів, 5 ночей.
Регулярність:
кожен тиждень
Вартість (на одну особу):
від 115$

Скорочений опис туру:

Санкт-Петербург - одне з найкрасивіших міст світу з великою кількістю історичних пам'яток і визначних пам'яток. Приголомшливе місто, яке просто заворожує своєю красою та величчю. Всі ті, хто хоч раз побували тут, неодмінно захочуть повернутися сюди ще не один раз.

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Київ - Санкт-Петербург-Київ

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

Київ. Залізничний вокзал "Південний".

   День 1 (опис програми):

06:30 Збір групи
07:00 Виїзд.Транзитний переїзд по території Білорусії.

   День 2 (опис програми):

Прибуття в Санкт-Петербург.
Екскурсійна програма:
Оглядова екскурсія по місту: Невський проспект, площа міста Головна - Дворцова. Зимовий палац і будівлю Головного Штабу. Стрілка Василівського острова. Марсове поле, ну і звичайно Сенатська площа.
Відвідування Трійці - Ізмайловського Собору -самий монументальний Собор в північній Європі.
Відвідування Петропавлівської Фортеці - перша військова фортеця, що поклала початок закладки міста.
ОБІД. Вільний час.
Додаткова Екскурсія в Кронштадт: Морський Собор, купол якого названий "Пуп землі", Пам'ятник Петру Першому, Адмірала Макарова, Беллінгаузену, Морякам підводникам, Художнику-мариніста Айвазовського. Прогулянка по місту, дорога з тунелем, який відкритий в 2011 році.
Поселення в готель. Відпочинок.

   День 3 (опис програми):

СНІДАНОК.
Екскурсійна програма:
Додаткова екскурсія на човні по річці і каналам
Ви зробите подорож по численних протоках "Російського Амстердама".
Набережні Неви, Архітектурні ансамблі палаців і соборів, Грандіозні мости через річку Неву і, маленькі ажурні містки. У цього водного подорожі по Санкт Петербургу дуже романтична атмосфера
Екскурсія в місто Пушкін. У Пушкіна знаходиться парадно-літня резиденція російських імператорів. Катерининський палац. Унікальністю якого є Бурштинова кімната. Прогулянка по красивому Єкатерининському парку.
Додаткова екскурсія до Павловська. Відвідуємо Великий Павловський палац. Побачите палацову церква, картинну галерею, пілястровий, малиновий та інші кабінети, спальні, будуари, туалетні, вестибюлі. Прогулянка по найбільшому парку (понад 600 гектарів) пейзажному парку світу - Павловському парку, який є унікальним пам'ятником садово-паркового мистецтва.
ОБІД. Вільний час.
Додаткова екскурсія: "Розвід мостів в Нічному Петербурзі". Нічна панорама нічних набережних і площ в підсвічуванні. Ви на власні очі побачите як мости розкриють свої крила для пропуску морських суден. Красиві нічні враження від архітектури і поезії ночей Санкт Петербурга.

   День 4 (опис програми):

СНІДАНОК.
Екскурсійна програма:
Екскурсія в Ісаакіївський Собор "Головний храм Росії" - один з найбільших музеїв Росії. Собор займає четверте місце в світі за величиною.
Обід. Вільне Час.
Додаткова екскурсія в Юсуповський палац. Його часто називають енциклопедією Петербурзького аристократичного інтер'єру.
Додаткова екскурсія Петергоф - літню резиденцію російських імператорів, парковий ансамбль XVIII-XIX СТОЛІТЬ. Унікальні фонтани Петергофа відомі на весь світ. Комплекс палаців і парків включає в себе: 20 музеїв, палаців, паркових павільйонів, а також підземних гротів, ставків, каналів. Протягом екскурсії ми відвідуємо нижній парк Петергофа.
5 день.
Сніданок. Виселення з номерів
ПосещеніеКазанского собору. Головна святиня в храмі ікона Казанської Божої матері. Культова споруда.
Відвідування Ермітажу. Найзнаменитіший музей Санкт Петербурга, один з найвідоміших музеїв світу. Ермітаж складається з п'яти будівель: Зимовий палац, Малий Ермітаж, Новий Ермітаж, Великий Ермітаж, Ермітажний театр.
Додаткова екскурсія. Відвідування Смоленського кладовища. Каплиця Ксенії Петербурзької.
Орієнтовно до 15:00 від'їзд до Києва.
6 день
Прибуття до Києва (орієнтовно о 15:00)

   Умови проживання:

Готель «ЛДМ» 3 * (центр міста), Покращені номери

Примітки:

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 115$ (6 екскурсій, без відвідування Пушкіна), 125 $ (7 екскурсій з відвідуванням Пушкіна) зі сніданками, 130$ (6 екскурсій, без відвідування Пушкіна), 140 $ (7 екскурсій з відвідуванням Пушкіна), сніданки+обіди
У вартість включено:
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, ТВ);
проживання готель "ЛДМ" 3*** в 2-х і 3-х місних номерах 4 дні / 3 ночі;
сніданки + обіди за програмою;
медична страховка;
всі вхідні квитки, згідно екскурсійної програми всього 6/7 екскурсій (1 передмістя в вартості);
обслуговування автотранспорту (всі екскурсії автобусні);
екскурсійне обслуговування;
супровід керівником.
Туристичний податок - 400 руб. з 1 туриста не залежно від віку, оплачується додатково перед поселенням у готель керівнику групи в рублях!
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ :
ДОРОСЛІ - паспорт громадянина України (нове фото в паспорті вклеєне 25 і 45 років!) Або закордонний паспорт , який дійсний не менше ніж протягом півроку після закінчення терміну планованої поїздки.
ДІТИ (до 16 років) подорожують з батьками - діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини)
Якщо дитина подорожує з одним з батьків обов'язково необхідно мати нотаріально завірений дозвіл (ОРИГІНАЛ) від батька, який не їде з ребенком.ВЗЯТЬ З СОБОЮ НА ГРАНІЦУ.Действітельно по території Білорусії і Росії.
АВТОБУС АБО ПОЇЗД З КИЄВА прямує через БЕЛОРУСІЮ. БІЛОРУСИ не ПРОПУСКАЮТЬ ДІТЕЙ за свідоцтвом про народження.
ПАСПОРТИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ У ВИГЛЯДІ ID- КАРТИ, введені з 1 січня 2016 року не приймаються ЯК ДІЙСНИЙ ДОКУМЕНТ ДЛЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ
УВАГА! Туристи бажаючі їхати в С- Пб автобусом разом з групою , а назад потягом - самостійно або , навпаки , в С- Пб самостійно - поїздом , назад з групою автобусом зобов'язані доплатити 1200 грн ( вартість формуляра INTERBUS « відкриті двері» АСМАП) .
Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ , А ТАКОЖ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ , КОРКИ НА ДОРОГАХ , РЕМОНТ ДОРІГ у країні перебування ( дорозі) , які можуть вплинути на ЗМІНИ У екскурсійній частині програми ТУРУ .
Фірма залишає за собою право змінювати кількість , порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
У вільний час автобусне обслуговування не передбачено .
Час у програмі вказано орієнтовний.
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Адміністративний супровід
Проживання
Страхування
Транспортний супровід
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Додаткове харчування
Курортний збір
Факультативні екскурсії
Проїзд в громадському транспорті та таксі
тур в санкт -петербург, тури в пітер з києва, тури в петербург, тури в санкт - петербург з києва, тур на автобусі в петербург, автобусний тур в санкт - петербург, тури в санкт -петербург автобусом, туроператор по Санкт Петербургу, туркомпанія санкт петербурга, тури з України в санкт петербург, екскурсії по санкт - Петербургу, багатоденний тур в санкт петербург, екскурсійний тур до питер, поїздка в санкт - петербург, екскурсія в санкт питербург, груповий тур до питер, що подивитися в санкт - петербурзі, цікаві тури в росію, поїздка в Санкт - Петербург, оглядовий тур по Санкт - Петербургу.
 
witch.hand