(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Одноденна автобусна екскурсія до Вінниці

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
одноденна екскурсія
Регіон або місто:
Вінниця
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
1 днів, 0 ночей.
Регулярність:
Вартість (на одну особу):
890 UAH
Автобусна екскурсія у Вінницю
Вінницькі фонтани
Вінницькі фонтани

Скорочений опис туру:

Хочете побачити феєричне шоу найбільшого фонтану Європи?
Побувати в самому таємничому місці другої світової війни?
Дізнатися про незрівнянного хірурга всієї історії медицини?
«Вінниця - чарівнє і таємниче місце Україна»
Детальна программа туру у Вінницю

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Київ - Вінниця - Київ

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

07.30-08.00 Посадка в автобус. Південний залізничний вокзал.

   День 1 (опис програми):

12.30-13.00 Виставка зброї та техніки Великої Вітчизняної Війни. Зокрема представлені зразки зброї та спорядження Червоної Армії і Німецького Вермахту. Родзинкою виставки є те, що більшу частину експонатів можна помацати і сфотографуватися з ними
13.00-13.30 Обід, польова кухня "Землянка": (флотський борщ, партизанська гречка з тушонкою та салат).
13:40-14:40 Ставка Гітлера «Вервольф» розташована біля села Стрижавка Вінницької обл. У ході екскурсії Ви почуєте правдиву історію без міфів і легенд.
В даний час можна оглянути фундаменти підземних бункерів (бомбосховищ). Найбільш неушкоджений об'єкт польової ставки - протипожежний басейн.
15.00-17.00 Музей-садиба М. І. Пирогова.
Музей видатного вченого, законодавця військово-польової хірургії, до всього ще й талановитого лікаря, педагога, знаходиться в мальовничому і одному з найбільш привабливих місць Поділля, на славній Вінниччині, в його садибі Вишня. Експозиція музею М. І. Пирогова займає площу понад 1,2 тис. кв. метрів, де розміщено 1,5 тисячі старовинних музейних предметів. Кожна частинка експозиції, представлена тут, свідчить не тільки про життя, працю і великі звершення Миколи Пирогова, але і відображає той час, в якому жив великий вчений-лікар.
17.00-19.00 Оглядова екскурсія містом. Основні об'єкти: комплекс "Мури", що включає кілька католицьких монастирів поч. XVII - XVIIIст.; костел Святої Діви Марії Ангельської; Миколаївська церква 1746р.; парк ім. Горького; архітектурний символ та візитна картка міста - Водонапірна башта; Соборна площа із вдало збереженим архітектурним ансамблем старої Вінниці.
21.00-23.00 Кульмінацією дня буде водно-світлове лазерне шоу найбільшого фонтана Европи. У вересні 2011 року у Вінниці відкрито дивовижний світломузичний фонтан. За сукупністю характеристик цей фонтан найбільший в Європі, і за оцінками різних світових експертів входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу. Висоти центральної частини фонтана і основного струменя досягають 65-70 м, розмір водного проекційного екрану - приблизно 16 м у висоту, а в ширину він досягає - 45 метрів. Для фонтанного шоу в місті Вінниці використані суперпотужні світлодіодні ліхтарі, завдяки яким Ви можете споглядати неповторне, яскраве і дивовижне підсвічування, що з легкістю демонструє глядачам колосальні зорові ефекти.
23.20 Посадка в автобус.
02.30 Орієнтовний час прибуття в Київ.
Автобусна екскурсія до Вінницьких фонтанів
Автобусна екскурсія у Вінницю
екскурсія до Вінницьких фонтанів
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Екскурсії
Вхідні квитки
Страхування
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Особисті витрати
Додаткове харчування
 
witch.hand