(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Гуцульська забава!

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
тур по Україні
Груповий
Регіон або місто:
Західні області України
Транспорт:
Залізниця + Автобус
Кількість днів:
2 днів, 1 ночей.
21.05.2016
Регулярність:
кожен місяць
Вартість (на одну особу):
720 грн
5% Знижка на дитину до 12 років
Тур вихідного дня Гуцульська забава Гуцулка
Тур вихідного дня Гуцульська забава
Тур вихідного дня Гуцульська забава Гуцули

Скорочений опис туру:

На Вас чекають безліч відкриттів:
- звичаї, культура та історія незвичного та унікального етносу світу – гуцулів;
- безмежність та специфіка кращих страв гуцульських господинь;
- видатні природні та національно-історичні пам’ятки дивного краю гуцул: річки, водоспади, мальовничі гірські краєвиди, храми, музеї,
- ярмарка за участі народних умільців Гуцульщини ( дерев’яні вироби з різьбою, колоритні музичні інструменти, вироби майстрів ткацтва, ліщиноплетіння, різнобарв’я вишивок, славнозвісні писанки, іграшки з сиру).
Кожен в цьому турі знайде забаву до душі, а в доповнення ми пропонуємо прийняти участь у справжній «Гуцульській забаві» з танцями та співами, музиками та частуванням смачними гуцульскими стравами.

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Львів – Рогатин – Яремче – Буковель– Верховина – Коломия– Львів

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

07:45 - збір групи у Львові (готель "Львів"). Відправлення - 08:00

   День 1 (опис програми):

Виїзд зі Львова (08:00).
Рогатин - огляд церкви.
Яремче - огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід(самостійно).
Буковель - підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами.
Поляниця - поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава.
Рогатин. Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).
Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).
Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Щороку тисячі людей заворожують водоспад “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”.
Буковель. Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

   День 2 (опис програми):

Сніданок і виїзд (08:00)
Верховина - екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею хата-стая. Обід в Ясінях(самостійно).
Коломия - екскурсія в музеях Гуцульщини та Писанки.
Львів - повернення до 23:00.
Верховина. Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.
Коломия. Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. В місті також Вас чекають: один з найкращих музеїв України - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, одна з найстаріших в Україні дерев’яна церква Благовіщення (1587р.) та ратуша (1877р.), яка знаходиться не в центрі пл. Ринок, а на розі вулиць.

   Умови проживання:

готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.

Примітки:

Вартість вхідних квитків:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі - 10 грн.; студенти - 5 грн.; діти - 3 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний - 65 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 45 грн. в обидві сторони;
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 15 грн., діти – 10 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний – 15 грн., пенсіонери і студенти – 10 грн.,
- музей “Хата-стая”: загальний – 10 грн., пенсіонери і студенти – 7 грн., діти – 5 грн.;
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний і пенсійний - 20 грн., студентський - 15 грн., діти – 10 грн.;
- музей писанки: загальний і пенсійний - 15 грн., студентський - 10 грн., діти – 5 грн.
Тур вихідного дня Карпати
Тур вихідного дня Гуцульська забава
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Екскурсії
Адміністративний супровід
Проживання
Страхування
Сплачується додатково:
Особисті витрати
ЖД проїзд
Додаткове харчування
 
witch.hand