(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Краса Чернігівщини: Козелець - Чернігів - Седнів

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
одноденна екскурсія
Груповий
Регіон або місто:
Чернігівська область
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
1 днів, 0 ночей.
17.06; 15.07; 05.08; 02.09; 30.09; 21.10; 18.11
Регулярність:
Вартість (на одну особу):
450UAH

Скорочений опис туру:

Чернігівщина багата своєю історією і незрівнянними краєвидами. Старовинні храми та інші пам'ятки архітектури, вік яких обчислюється більш ніж тисячею років, мають як загальнодержавне, так і світове значення. Це дозволяє назвати Чернігівщину справжньою колискою української історії. Окрім самої "північної столиці України" - Чернігова, у Вас буде можливість побачити ще інші міста - Козелець і Седнів, прогулятися їх вулицями, пізнати передісторію архітектури.

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Київ - Козелець - Чернігів - Седнів - Київ

Програма туру

       Чернігівщина багата своєю історією і незрівнянними краєвидами. Старовинні храми та інші пам'ятки архітектури, вік яких обчислюється більш ніж тисячою років, мають як загальнодержавне так і світове значення. Це дозволяє назвати Чернігівщину справжньою колискою української історії. Окрім самої північної столиці України - Чернігова, у Вас буде можливість побачити ще інші міста Козелець і Седнів, прогулятися їх вулицями, пізнати передісторію архітектури.

       Першим місцем на екскурсійному маршруті ми зупиняємося в маленькому, але дуже гордому містечку - Козельці. Неповторна екскурсія в собор Різдва Богородиці. Прекрасна споруда, котра збереглася в Чернігівському краю, незважаючи на безліч історичних подій. Мати Олексія та Кирила Розумовських - Наталія, за свої кошти побудувала тут собор разом із чудовою дзвіницею. Храм був зведений завдяки її вірі та подяки Богові за щасливу долю своїх синів. Цей собор відомий збереженим унікальним дерев'яним іконостасом, який був виконаний за проектом В. Растреллі - прославленого придворного петербурзького архітектора. Так само, ми відвідуємо дзвіницю собору. Місцеві подейкують про те, що з верху цієї дзвіниці можна побачити одночасно два величних міста - Київ і Чернігів.

       Переходимо до смачного обіду (самостійно).

       Продовжуємо нашу екскурсію вулицями Чернігова: Чорна Могила, Болдіна гора, Курган Гульбище, Антонієві печери, Троїцький собор ...

       Їдемо далі, до Стародавнього Седнева! Місто розташоване в 25 км на північ від Чернігова, на берегах притоки Десни - річки Снов. Центр Седнева прикрашає велична старовинна Воскресенська церква (1690 р.). Прогулюючись від Воскресенської церкви, всього за кілька хвилин ми опинимося біля дерев'яної Юріївської церкви. Її будівництво почалося ще в XVII столітті на місці давнього городища «Коронний замок». Юр'ївська церква вважається місцевої кінозіркою. Головні сцени з екранізації однойменної повісті Гоголя «Вій»! Прекрасна «молода» Успенська церква. Місцеві жителі вважають її зовсім юною, так як побудована вона в 1860 року. Від центру сюди за тутешніми поняттями далеченько, близько двох кілометрів. Після огляду цього храму наша екскурсія перейде до ще однієї визначної пам'ятки - Святої криниці. Обов'язково випийте води з неї і навіть візьміть ще з собою, ця вода чиста, і, люди кажуть, що навіть цілюща …

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

Відправлення - 8:00, станція м. Лісова.
Від'їзд на Київ - 18:00. Повернення - близько 20:00.

   День 1 (опис програми):

Першим місцем на екскурсійному маршруті ми зупиняємося в маленькому, але дуже гордому містечку - Козельці. Цікава екскурсія до собору Різдва Богородиці. Прекрасна споруда, що історія залишила Чернігівським краям. Мати Олексія та Кирила Розумовських - Наталія, за свої кошти побудувала тут собор разом із чудовою дзвіницею. Цей собор відомий збереженим унікальним дерев'яним іконостасом, який був виконаний за проектом Б. Растреллі - прославленого придворного петербурзького архітектора. Так само, ми відвідуємо дзвіницю собору. Місцеві подейкують про те, що з верху цієї дзвіниці можливо побачити одночасно два величних міста - Київ і Чернігів.
Прибуття до Чернігова
Початок екскурсії по місту: Стародавній вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор,
Борисоглібський собор, Колегіум, Пам'ятник Хмельницькому, П'ятницька церква.
Переходимо до смачного обіду (самостійно).
Продовжуємо нашу екскурсію вулицями Чернігова: Чорна Могила, Болдіна гора, Курган Гульбище, Антонієви печери, Троїцький собор ...
Їдемо далі, до Стародавнього Седнева. Місто розташоване за 25 км на північ від Чернігова, на берегах притоки Десни - річці Снов. Центр Седнева прикрашає велична старовинна (1690 р.) Воскресенська церква. Прогулюючись від Воскресенської церкви, всього за кілька хвилин ми опинимося біля дерев'яної Юріївської церкви. Її будівництво почалося ще в XVII столітті на місці давнього городища «Коронний замок». Юр'ївська церква вважається місцевої кінозіркою (головні сцени з екранізації однойменної повісті Гоголя «Вій») Також ми побуваємо в будинку Лизогубів, оглянемо старовинну кам,яницю, прогуляємося парком та помилуємося краєвидами з альтанки Глібова.
Включено у вартість:
Трансфер за маршрутом
Екскурсії
Вхідні квитки
Страхування
Екскурсійний супровід по маршруту
Сплачується додатково:
Особисті витрати
Харчування
 
witch.hand