(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Екстрим рафтинг по Південному Бугу

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
екстримальний тур
Груповий та індивідуальний
Регіон або місто:
Центральні області України
Транспорт:
Автобус
Кількість днів:
2 днів, 1 ночей.
кожні вихідні
Регулярність:
кожен місяць
Вартість (на одну особу):
850 грн

Скорочений опис туру:

Прекрасна можливість відкрити в собі та закріпити свої вольові якості й характер. Учасники екстрим туру мають пройти нескладні пороги (до 2ї категорії складності). Похід радіального типу, з базовим табором на одному місці, також на Вас чекають переходи вгору і вниз за течією. Група їде у супроводі машини, яка завозить вгору за течією. Це ще одна чудова можливість для друзів та робочих колективів відчути свою згуртованість!

Маршрут (які міста чи об’єкти відвідуємо):

Київ - селище Мигія (Миколаївська обл.) - Подорож до гирла річки Велика Корабельна - селище Мигія (Миколаївська обл.) - Київ

Програма туру

Програма туру

   Прибуття чи місце початку маршруту:

Від'їзд з Києва - 7:00, м. Либідська, вул. Горького/Антоновича, 180, під "тарілкою" будівлі УкрІНТЕІ

   День 1 (опис програми):

11:00 Прибуття до Миколаївської області, селище Мигія (Первомайський район). Тут знаходиться рафтинг-табір "Адмірал". Навколо табору мальовничі береги річки та територія заповідника «Гранітно-Степове Побужжя». Вільний час для знайомства з табором і обід. Теоретико-практична підготовка, під час якої Ви пройдете інструктаж і тренування перед самим рафтингом по порогам Південного Бугу. Початковим етапом проходимо відпрацювання елементів управління плотами на відповідному місці зі спокійною водою. Переходимо до довгоочікуваної активної частини - багаторазове проходження Мігейського порогу. Бодірафтинг - проходження порогів самостійно без плавзасобу, в рятувальному жилеті та шоломі. Унікальне й незабутнє купання в природньому джакузі. Не обмежена кількість сплавів по порогах річки! Отримавши неабияку кількість адреналіну, виходимо на пішохідну прогулянку до закинутого гранітному кар'єру, де Ви побачите озеро з воістину смарагдовою водною гладдю. Повернення в табір, де на Вас чекає ситна вечеря.

   День 2 (опис програми):

Прокидаємося і йдемо на сніданок. Продовження сплавів по Південному Бугу. Цього разу нам випадає проходження великих Мігейских порогів і найбільш екстремального рафтингу в нашій подорожі - сплав по каньйону і ландшафтному парку «Гранітно-Степове Побужжя». Проходимо численні перекати і пороги. Під час маршруту у Вас буде можливість відпочити під час привалів, скупатися, пострибати зі скелястих берегів у річку. Кінцева станція рафтингу - в гирлі річки Велика Корабельна. Прогулянка і огляд гранітного каньйону з висоти пташиного польоту. Далі повертаємось на територію табору і обідаємо. Виїжджаємо назад до Києва.

   Умови проживання:

Проживання в наметовому таборі з повноцінним гарячим харчуванням (перші та другі страви, салати, чай та кава).
Включено у вартість:
Харчування за програмою
Трансфер за маршрутом
Проживання
Oренда спорядження
Сплачується додатково:
Особисті витрати
 
witch.hand