(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
 

Тематична екскурсія "Андріївський узвіз та Контрактова Площа"

loading...
 
 
Країна:
Україна
Тип туру:
екскурсія по Києву
Груповий та індивідуальний
Регіон або місто:
м. Київ
Транспорт:
Пішохідна
Кількість днів:
1 днів, 0 ночей.
під запит
Регулярність:
на замовлення
Вартість (на одну особу):
під запит
Екскурсія тематична
Екскурсія по Києву на Замовлення
Екскурсія по Подолу на замовлення

Скорочений опис туру:

Пішохідна екскурсія "Андріївський узвіз та Контрактова площа" .
Екскурсія дозволить познайомитися з найстарішою вулицею Києва, що з'єднала Верхнє місто Київ з Подолом - торговельно-ремісничим посадом.
Оглядова екскурсія по Подолу відкриє Вам Контрактову площу, Гостинний двір і старий корпус Києво-Могилянської академії 16 століття, Ви побачите самобутність однієї з найстаріших і оригінальних вулиць міста Києва - Андріївський узвіз; Послухаєте розповіді про київських відьом, замок Річарда Левове Серце, знаменитого лікаря Янівського і багато іншого.
Музей Булгакова на Андріївському узвозі - це зовсім інший світ, у який ви потрапляєте, переступивши поріг будинку під номером 13. Далі ви зможете побувати біля пам'ятника Проні Прокопівни та Свириду Голохвастову, персонажам, які зіграли в знаменитій комедії «За двома зайцями». Побачите шедевр епохи барокко - Андріївська церква, зможете насолодитися красою та унікальністю цієї архітектурної "родзинки" нашого рідного міста Київ.

Програма туру

Ця екскурсія дозволить познайомитися з найстарішою вулицею Києва, що з'єднала Верхнє місто з Подолом-торговельно-ремісничим посадом. Оглядова екскурсія по Подолу відкриє Вам Контрактову площу, Гостинний двір і старий корпус Києво-Могилянської академії 16 століття, Ви побачите самобутність однієї з найстаріших і оригінальних вулиць міста Києва - Андріївський узвіз; послухаєте про київських відьом, замок Річарда Левове Серце, знаменитого лікаря Янівського і багато іншого.

Музей Булгакова - це зовсім інший світ, у який ви потрапляєте, переступивши поріг будинку під номером 13. Далі ви зможете побувати біля пам'ятника Проні Прокопівни та Свириду Голохвастову, персонажам, які зіграли в знаменитій комедії «За двома зайцями». Поруч підноситься шедевр епохи бароко - Андріївська церква, зможете насолодитися красою та унікальністю цієї архітектурної "родзинки" нашого рідного міста. 

Екскурсія Андріївським узвозом
По андріївському узвозу
Екскурсія по Подолу
Включено у вартість:
Екскурсії
Сплачується додатково:
Особисті витрати
 
witch.hand