(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

РЕГУЛЯРНИЙ АВТОБУСНИЙ ТУР В КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ З КИЄВА.
ХОТИН,
ЧЕРНІВЦІ, БАКОТА, КРИВЧЕ.
«КОРОЛІВСЬКИЙ КАМ'ЯНЕЦЬ»

девушка которая взрывала воздушные замки

ДНІВ ТУРУ: 4 дні / 3 ночі.
(з них 1 нічний переїзд - перша ніч).

МАРШРУТ  ТУРУ
:
Київ - Кам'янець-Подільський  - Чернівці - Хотин - Київ.

ПРОЖИВАННЯ
: ГОТЕЛЬ 
«КЛЕОПАТРА» 4****

ХАРЧУВАННЯ: 
3 сніданки, 2 обіди.

ДАТИ ТУРУ:

23.08*, 31.08*, 14.09, 28.09, 13.10*, 26.10, 09.11, 23.11, 07.12, 21.12.

ВАРТІСТЬ ТУРУ:.
Доросла особа - 2750 грн.
Дитина 2475 грн (на основному місці). Одномісне розміщення - 3550 грн.

*ВАРТІСТЬ ТУРУ НА СВЯТА: 2950 грн. / дорослий, 2655 грн. / дитина до 12 років, одномісне розміщення 3750 грн. / особа.

ІНФО: 23.08 День Незалежності України; 31.08 в Кам'янці-Подільському проводиться щорічний музичний фестиваль Respublica 2017. Вартість вхідних квитків варіюється від 250 до 400 грн. / чол.; 13.10 - свято Святої Покрови.


День 1: (четвер)

22:30 Збір групи в місці, вказаному в рубриці ІНФОЛИСТИ.

23:00 Виїзд із Києва.

Нічний переїзд. По дорозі робимо зупинки кожні 2-3 години. 

День 2: (п`ятниця)

07:00 Прибуття в місто Кам'янець-Подільський.

Поселення в готель КЛЕОПАТРА 4 ****.
Сніданок в готелі.
09:00  Пішохідна екскурсія по Кам'янець-Подільському:

Заповідна частина - Старе місто - розташована на скелястому острові висотою 20-30 м, утвореному каньйоном Смотрича. Своєрідність і унікальність її полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи природні властивості терену, створили фортифікаційну систему, яка не має аналогів в Європі. 
Невід'ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитівкою Кам'янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам'яних скель височать башти фортеці.

13:00 - Обід в готелі

14:00 - Виїзд на екскурсію в печеру Кривче.

Кришталева печера являє собою вимиту підземними водами 20 млн. років тому розгалужену гіпсову систему ходів загальною довжиною 23 км, з них екскурсійний маршрут складає близько 2500 метрів.
Стіни печерних галерей покриті білосніжними або забарвленими у різноманітні кольори кристалами гіпсу, які, в свою чергу, і дали назву печері - «Кришталева». 
18:00 Орієнтовний час повернення. Вільний час у місті для романтичних прогулянок. 
День 3: (субота)
09:00 Сніданок та виїзд на факультативну екскурсію «Хотин та Чернівці» (250 грн. / дор., 200 грн. / дит). При оплаті в офісі вартість: 230 грн. / дор., 180 грн. / дит.).

У програмі дня:

Екскурсія до Хотинської фортеці.

Укріплення в Хотині почали з’являтися у 10 столітті за часів правління Київською Руссю Володимира Святославовича. Фортеця слугувала південно-західним рубіжом руської держави. Сама фортеця розташована на високому правому березі річки Дністер. За віки існування Хотинську фортецю багато разів руйнували і відбудовували, так як вона відігравала важливу роль в обороні кордонів різних держав та імперій. 

Переїзд в Чернівці.

13:30 Комплексний обід в Чернівцях.

Пішохідна оглядова екскурсія вулицями Чернівців: «Маленький Відень».

Чернівці - чудове місто, яке розкинулося біля підніжжя мальовничих Карпатських гір, на пагорбах річки Прут.

Це неофіційна столиця регіону Буковина. Місто є одним з найбільш важливих культурних центрів Західної України.

Чернівці відрізняються від інших міст в регіоні завдяки яскравій індивідуальності, неповторній енергетиці і казковій атмосфері. 

17.00 Тематична екскурсія в Чернівецький державний університет. 

Монументальна захоплююча дух будівля - пам'ятник архітектури, колишня резиденція православних митрополитів. Об'єкт знаходиться під захистом ЮНЕСКО (входить до переліку об'єктів світової спадщини) - так званий «український Оксфорд».

Тур на 8 березня Кам’янець, екскурсія по Чернівцям
19:30 Орієнтовний час повернення у Кам`янець. Вільний час.
День 4: (неділя)
09:00 Смачний сніданок у готелі, шведський стіл.
10:00 Виїзд на факультативну екскурсію в Бакоту з купанням! (200 грн. / дор., 150 грн. / дит.). При оплаті в офісі 180 грн. / дор.,  130 грн. / дит).
На території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться справжній шматочок раю. На жаль, села Бакота більше не існує на карті України, оскільки воно було затоплене під час будови Дністровського гідровузла у1981 році.
Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир знаходиться на схилі Білої гори на висоті 70 м, в обриві берега. Скоріш за все, монастир виник в 11-12 столітті.
На вершині Білої гори в 1884г виявлений підземний хід, який виводив на дві невеликі келії. Також, в глибині гори було виявлено жіноче поховання і печера.
14:00 Повернення у Кам`янець. Комплексний обід в одному з ресторанів міста.
16:30 Виїзд до Києва.
23:30 Орієнтовне прибуття до Києва.
 

 

Входить у вартість туру
до Кам'янець-Подільського:
Сплачується додатково:
 • проїзд  автобусом з Києва та назад, і транспортний супровід протягом трьох днів;
 • проживання в 2-  і 3 -місних номерах в готелі КЛЕОПАТРА 4****;
 • харчування: 3 сніданки, 2 обіди;
 • басейн в готелі, боулінг і більярд;
 • супровід професійного адміністратора;
 •  4 екскурсії:
      - оглядова екскурсія по Кам'янець-Подільському;
      - екскурсія по Кам'янець-Подільській фортеці;
         - екскурсія в печеру «Кришталева
  »
 • особисті витрати;
 • додаткове харчування;
 • факультативні екскурсії:
  - Хотин та Чернівці - столиця Буковини - 250 грн. / дорослий, 200 грн. / дитина до 12 р. (При оплаті в офісі вартість: 230 грн. / дор., 180 грн. / дит.).
  - Бакотський скельний монастир (дорослий - 200 грн., дитячий 6-12 років - 150 грн. з вхідними квитками).  При оплаті в офісі 180 грн. / дор., 130 грн. / дит).

ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ «КЛЕОПАТРА»:

Готель
Кам’янець-Подільський
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Кам’янець-Подільський
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

Тур в Кам’янець автобусом з Києватури по україніТур на 8 березня в Кам’янець автобусом з Києватури україною

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тури в кам'янець-подільський, тур в кам'янець, тур в кам'янець, тур в чернівці, тур по замках Поділля, травневі свята в Україні, тури по замках Поділля, тури 2017 в Кам'янці, травневі тури в чернівці, тур в кам'янець-подільський, тури у Чернівці, тур в чернівці, тур в кам'янець, автобусний тур в камянець з києва, тури з києва в камянець подільський та чернівці, поїздка в камянець подільський та чернівці, відпочинок в камянці, автобусний тур з києва у камянець подільський, Поїхати на вихідні в Камянець та Чернівці, поїхати в Чернівці, що подивитися в Чернівцях, що подивитися в Камянці, замки Хмельниччини, відвідати Камянець Подільський, відвідати Чернівці, , Відвідати Кам'янець-Подільський, відвідати Чернівці, Оглядова екскурсія по Кам'янець-Подільському, Екскурсія в Кам'янець-Подільську фортецю, Екскурсія в Хотинську фортецю, Екскурсія в Меджибізька фортеця

witch.hand