(044) 383 32 78 (068) 943 49 42 (066) 054-12-16
 

РЕГУЛЯРНИЙ АВТОБУСНИЙ ТУР В КАМ'ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ З КИЄВА,
ХОТИН,
ЧЕРНІВЦІ, БАКОТА та КРИВЧЕ
"
КОРОЛІВСЬКИЙ КАМ'ЯНЕЦЬ"

девушка которая взрывала воздушные замки

ДНІВ ТУРУ: 4 дні/3 ночі
(з них 1 нічний переїзд - перша ніч).

МАРШРУТ  ТУРУ
:
Київ - Кам'янець-Подільський  - Чернівці - Хотин - Київ.

ПРОЖИВАННЯ
: ГОТЕЛЬ "КЛЕОПАТРА" 4****

ХАРЧУВАННЯ: 
3 сніданки, 2 обіди.

ДАТИ ТУРУ:

 02.06*, 15.06, 29.06, 06.07, 20.07, 03.08, 23.08*, 31.08*, 14.09, 28.09, 13.10*, 26.10, 09.11, 23.11, 07.12, 21.12

ВАРТІСТЬ ТУРУ:.
Доросла особа - 2750 грн
Дитина 2475 грн (на основному місці). Вартість при одномісному розміщенні - 3550 грн

*ВАРТІСТЬ ТУРУ НА СВЯТА: 2950 грн/дорослий, 2655 грн/дитина до 12 років, одномісне розміщення 3750грн/особа


День 1

22:30 Збір групи в місці, вказаному в рубриці ІНФОЛИСТИ

23:00 Виїзд з Києва
Нічний
переїзд.

День 2

07:00 - Прибуття в місто Кам'янець - Подільський.
Поселення в готель КЛЕОПАТРА 4 ****.
Сніданок в готелі.
10:00 Пішохідна екскурсія по Кам'янець-Подільському :

Заповідна частина - Старе місто - розташована на скелястому острові висотою 20-30 м, утвореному каньйоном Смотрича. Своєрідність і унікальність її полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи природні властивості терену, створили фортифікаційну систему, яка не має аналогів в Європі. У Старому місті розташовані Руська брама, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.
Невід'ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам'янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам'яних скель височать башти фортеці. До складу фортеці входять одинадцять башт і кожна має свою назву і свою історію. Наприклад, найвища вежа названа Папською, тому що була побудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув'язнений Устим Кармелюк.

13:00 Обід в готелі

14:00 Виїзд на факультативну екскурсію в Бакоту (дорослий 150грн, дитячий до 12 років - 100грн)

На території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться справжній шматочок раю. На жаль, села Бакота більше не існує на карті України, оскільки воно було затоплене при побудові Дністровського гідровузла в 1981 році.
У 13 столітті місто Бакота була важливим політичним і адміністративним центром Дністровського Пониззя. За ці землі боролися монголо-татари, литовці, поляки. Коли монголо-татари захопили місто, монахи і частина жителів міста сховалися в лабіринті печер монастиря, щоб їх не змусили здатися і відректися від віри. Не отримавши бажаного, монголи засипали вихід камінням і поховали населення в їх же притулку, а також зруйнували Бакотський замок.
Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир знаходиться на схилі Білої гори на висоті 70 м в обриві берега. Скоріш за все монастир виник в 11-12 столітті.
На вершині Білої гори в 1884г виявлений підземний хід, який виводив на дві невеликі келії. Також в глибині гори було виявлено жіноче поховання і печера. Швидше за все велика частина монастиря була зруйнована монголо-татарами, а також зсувами і обвалами, які сходили з верхньої частини гори. На сьогоднішній день основними спорудами монастиря є 3 печери і розміщені в два яруси ніші, а також 19 гробниць, вирубаних в підлозі.

19:30 Повернення до готелю. Вільний час. Вечеря самостійно. Пропонуємо відвідати затишні ресторанчики Старого міста.
У вільний вечірній час пропонуємо скористатися приємним сюрпризом -
БЕЗКОШТОВНЕ відвідування СПА зони в готелі ( БАСЕЙН), або гра в БІЛЬЯРД ТА БОУЛІНГ.

День 3
08:30 - Сніданок.
09:10 - Виїзд на факультативну автобусну екскурсію у місто Чернівці (дор.-200грн, дитина до 12 років - 150грн)
11:00 - 14:00 Пішохідна оглядова екскурсія вулицями Чернівців: «Маленький Відень»

Чернівці - чудове місто, яке розкинулося біля підніжжя мальовничих Карпатських гір, на пагорбах річки Прут. Це неофіційна столиця регіону Буковина. Місто є одним з найбільш важливих культурних центрів Західної України.
Чернівці відрізняються від інших міст в регіоні завдяки яскравій індивідуальності, неповторній енергетиці і казковій атмосфері. Місто зачаровує своєю різноманітністю унікальної архітектури, багатою культурною спадщиною і лабіринтами старовинних вулиць і площ. Чернівці, без сумніву, можна назвати одним з найбагатших і найкрасивіших міст Європи.

14:00-15:00 Обід в одному з ресторанів міста.

15: 00 Тематична екскурсія в Чернівецькому державному університеті (Монументальна захоплююча дух будівля - пам'ятник архітектури, колишня резиденція православних митрополитів). Об'єкт знаходиться під захистом ЮНЕСКО (входить до переліку об'єктів світової спадщини) - так званий "український Оксфорд".

Тур на 8 березня Кам’янець, екскурсія по Чернівцям

17:00 - Вільний час .
18:00 - Переїзд назад в Кам'янець- Подільський.

День 4
Сніданок в готелі (шведський стіл)

Звільнення номерів.
09:00 - Автобусна екскурсія– Хотинська фортеця

Укріплення в Хотині почали з’являтися у 10 столітті за часів правління Київською Руссю Володимиром Святославовичем. Фортеця слугувала як південно-західний рубіж руської держави. Сама фортеця розташована на високому правому березі річки Дністер. За віки існування Хотинську фортецю багато разів руйнували і відбудовували, так як вона відігравала важливу роль в обороні кордонів різних держав та імперій. Свого часу фортеця перебувала під владою Галицько-Волинського та Молдавського князівств, Угорського та Польського королівств, Османської та Російської імперій. В наші дні найкраще зберігся замок. За часів незалежної України тут створили Державний історико-архітектурний заповідник.

Переїзд в с. Кривче. Екскурсія в печеру "Кришталева".

Кришталева печера являє собою вимиту підземними водами 20 млн. років тому розгалужену гіпсову систему ходів загальною довжиною 23 км., З них екскурсійний маршрут складає близько 2500 метрів.
Стіни печерних галерей покриті білосніжними або забарвленими у різноманітні кольори кристалами гіпсу, які, в свою чергу, і дали назву печері - «Кришталева». Середньорічна температура в печері 12 С, а вологість - 95%. Особливість «Кришталевої» полягає в тому, що в ній є стабільний мікроклімат в будь-яку пору року, абсолютна тиша, підвищена іонізація, майже повна відсутність хвороботворних мікробів. До речі, з цієї причини новорічну ялинку в печері міняють лише один раз в десять років.

Повернення до Кам'янця- Подільського. Обід.

16:30 - Виїзд до Києва.
23:30 - Орієнтовне прибуття до Києва.
 

Входить у вартість туру
до Кам'янець-Подільського
Сплачується додатково
 • Проїзд  автобусом з Києва та назад, і транспортний супровід протягом трьох днів,
 • Проживання в 2-  і 3 -місних номерах в готелі КЛЕОПАТРА 4****
 • Харчування: 3 сніданки, 2 обіди.
 • Басейн в готелі, боулінг і більярд.
 • Супровід професійного адміністратора.
 • У вартість туру включено 4 екскурсії:

    - Оглядова екскурсія по Кам'янець-Подільському,
    
- Екскурсія по Кам'янець-Подільській фортеці

    - Екскурсія в Хотинську фортецю
    - Екскурсія в печеру "Кришталева"

 • Особисті витрати.
 • Додаткове харчування
 • Факультативні екскурсії:
  - Чернівці - столиця Буковини - 200 грн/дорослий, 150 грн/дитина до 12 р.
  - Бакотський скельний монастир (дорослий - 150 грн., дитячий 6-12 років - 100 грн. з вхідними квитками)

ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ "КЛЕОПАТРА":

Готель
Кам’янець-Подільський
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Кам’янець-Подільський
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

Тур в Кам’янець автобусом з Києватури по україніТур на 8 березня в Кам’янець автобусом з Києватури україною

Екскурсії по Україні > Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тури в кам'янець-подільський, тур в кам'янець, тур в кам'янець, тур в чернівці, тур по замках Поділля, травневі свята в Україні, тури по замках Поділля, тури 2017 в Кам'янці, травневі тури в чернівці, тур в кам'янець-подільський, тури у Чернівці, тур в чернівці, тур в кам'янець, автобусний тур в камянець з києва, тури з києва в камянець подільський та чернівці, поїздка в камянець подільський та чернівці, відпочинок в камянці, автобусний тур з києва у камянець подільський, Поїхати на вихідні в Камянець та Чернівці, поїхати в Чернівці, що подивитися в Чернівцях, що подивитися в Камянці, замки Хмельниччини, відвідати Камянець Подільський, відвідати Чернівці, , Відвідати Кам'янець-Подільський, відвідати Чернівці, Оглядова екскурсія по Кам'янець-Подільському, Екскурсія в Кам'янець-Подільську фортецю, Екскурсія в Хотинську фортецю, Екскурсія в Меджибізька фортеця

witch.hand