(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ТЕРМАЛЬНИЙ КУРОРТ НАДЬЄРДЕ

НадьєрдеНадьєрде - відомий термальний курорт в Угорщині. Розташований він у північній стороні міста Дебрецен. Надьєрде означає «Великий ліс», і це не випадково, адже курорт знаходиться на території парку, який в 1939 році здобув звання природного заповідника, причому таке звання було присвоєно в Угорщині вперше.

Надьєрде є найбільшим бальнеологічним курортом Угорщини, він відомий далеко за межами держави. Купальні курорту функціонують цілий рік, адже температура води від + 20 до +30 градусів за Цельсієм. У 1984 році в Надьєрде побудували новий оздоровчий комплекс, який представлений 140 приміщеннями зі здатністю розміщення 3200 чоловік, а на даху комплексу обладнана тераса-солярій, площа якої понад 3 тисячі квадратних метрів. Територія курорту займає 11300 квадратних метрів, на яких розміщені 18 басейнів це число складається з: 4 басейнів з термальною водою, 4 з штучними хвилями і 3 дитячих. Також на території знаходяться купальні, парні і аквапарк з назвою «Акватікум». Аквапарк обладнаний різними водними гірками, коридорами з течією, джакузі і купальнями печерами.

НадьєрдеНадьєрдеНадьєрде

Про цілющий курорт дізналися тільки в 1929 році, коли виявили термальні води. Але ще в 1826 році тут була невеликих розмірів купальня з декількома ваннами. У 1960 році провели ряд досліджень цих термальних вод, і результат був приголомшуючий, вода дійсно цілюща. Її складу притаманні такі хімічні елементи як: йод, бром, кальцій, магнезія, хлорид натрію і велика низка інших мінеральних елементів. З тієї пори курорт отримав нечувану популярність. Сюди приїжджають люди лікувати різні захворювання: звуження судин, ортопедичні захворювання, остеопороз, атеросклероз судин, екзему, міжхребетні грижі (післяопераційний стан), посттравматичні стани, захворювання верхніх дихальних шляхів, безпліддя і багато інших. Але протипоказано знаходиться в цій воді людям з інфекційними захворюваннями, гіпертонією, серцевою недостатністю, в алкогольному сп'янінні, вагітним і з гострими запальними процесами.Надьєрде

На курорті застосовують різні лікувальні процедури: ванни (електричні, вуглекислі, лікарські), грязелікування, фітотерапія, лікувальна гімнастика (індивідуальна, групова), струминний підводний масаж, інгаляції.

Головною родзинкою Надьєрденських купалень є неймовірна різноманітність тропічних рослин. А також унікальна можливість відвідати зоопарк і познайомиться з деревним розплідником, в якому ростуть 200-300 літні дуби!

Курорт Надьєрде подарує незабутню насолоду від відпочинку та оздоровлення, тут можна вдосталь насолодитися природою і тишею.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

курорти угорщини, надьєрде, курорт надьєрде, термальний курорт надьєрде, термальні курорти в угорщині, відпочинок в надьєрде, тури в надьєрде.

witch.hand