(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО СЛОВАЧЧИНУ
"ТАТРАНСЬКА ЛОМНІЦА"

Татранська ЛомніцаСхідну частину Високих Татр прикрашає один з кращих гірськолижних курортів Словаччини - Татранська Ломніца. Це місце популярне і взимку, і влітку. Багато туристичних маршртівпо Словаччині беруть свій початок саме з Татранської Ломниці. З грудня до кінця квітня тут лежить відмінний сніг, тому Татранська Ломніца дуже популярнасеред любителів гірськолижного відпочинку.

Знаходиться Татранська Ломніца на відстані від:

 •  Кошице - 120 км,
 • Ліптовського Мікулаша - 70 км,
 • Попрада - 17 км,
 • Смоковця - 7 км,
 • Ужгорода - 223 км,
 • Штребського Плеса - 22 км.

Найвища точка Татранської Ломниці - Ломницький Штіт, Татранська Ломніцаякий підноситься на висоті 2632 м над рівнем моря. Ломницький Штіт є другою за висотою вершиною в Словаччині, куди можна дістатися за допомогою підйомників. На вершині облаштовано оглядовий майданчик, звідки відкривається дивовижний вид на мальовничу панораму Високих і Низьких Татр.

Характеристика гірськолижного курорту Татранська Ломніца:

 • Три зони катання - Скальнате Плесо, Ломницький Сідло (для професіоналів і добре підготовлених лижників), Jamy (для новачків у лижному спорті), з великою різноманітністю трас.
 • Перепади висот на курорті коливаються в діапазоні 785-2200 м.
 • 9 сучасних, обладнаних трас: 3 легких, 5 середніх і 1 складна траси.
 • Підйомники: 7 бугельних, 1 крісельний підйомники і 4 кабінних фунікулера.
 • Протяжність бігових трас - 15 км.
 • Загальна протяжність гірськолижних трас - 12 км.
 • Наявність на курорті трас для новачків.
 • Можливість штучного засніження трас.
 • Катання на санях, сноубордах.
 • Пропускна здатність трас - 3030 осіб/рік.
 • Сезон роботи курорту - з початку грудня до кінця квітня.

Гірськолижний курорт «Татранська Ломніца» має три зони катання:

 1. Lomnicke Sedlo.
 2. Skalnate Pleso.
 3. Jamy.

Татранська Ломніца

Всі три зони катання знаходяться на різних висотах вздовж схилу гори Ломницький Штіт. Біля підніжжя гори розташовуються легкі траси, ближче до вершини гори - найцікавіші і складні траси цього курорту. Вибір трас вельми багатий, тому Татранська Ломніца підійде як для досвідчених лижників, так і для новачків у цьому спорті.

Кілька порад при виборі трас на гірськолижному курорті «Татранська Ломніца»

Ідеальним місцем для катання на лижах для початківців лижників стане Jamy - один з популярних центрів катання в Татранській Ломніці. Траси в цьому центрі катання позначені червоним і синім кольорами, ввечері добре освітлюються. Вони ідеально підходять як для новачків, так і для більш підготовлених лижників. Гірськолижний центр Jamy оснащений 2 бугельними підйомниками, довжина яких становить 450 і 780 м відповідно.

Татранська ЛомніцаДля лижників середнього рівня підготовки підійде друга зона катання Татранської Ломниці - Скальнате Плесо. Скальнате Плесо - це найпопулярніший лижний центр Татранської Ломниці, дістатися до якого можна в кабіні канатної дороги, що йде від готелю «Morava», або за допомогою підвісної канатної дороги, що тягнеться від готелю «Grand Praha». Тут розташовані спуски середньої складності і довжини. Від замерзлого озера Скальнате Плесо йде траса середньої складності, що відповідає міжнародним стандартам (ФІС), довжина якої становить 4800 м, перепад висот на цій трасі 870 м. Закінчується вона біля проміжноїстанції підвісної канатної дороги «Start», звідки веде ще один спуск у бік самого селища Татранська Ломніца. Довжина останнього спуску 2600 м, а перепад висот становить 270 м.

Ну, а професійних лижників порадують чорні траси для гігантського слалому і швидкісного спуску, які знаходяться на широкому пересіченому схилі сідловини Ломницьке Сідло. Довжина тутешнього схилу становить 2000 м, а ширина - 300-500 м. На території Ломницького Сідло катання на лижах триває до початку травня завдяки першокласному снігу .

На території курорту «Татранська Ломніца» знаходиться одна з найзнаменитіших лижних академій у Словаччині та найвідоміша у Високих Татрах лижна школа «Ternav-ski». Тут проводяться різні форми навчання спуску з гір на сноубордах і лижах: сімейне, групове (кількість осіб в группахне перевищує 4), індивідуальне, дитяче (навчання дітей проводиться у веселій ігровій формі).

Розваги після катання на лижах Apres-ski

 Гірськолижний курорт «Татранська Ломніца» після захоплюючого катання на лижах і активно проведеного часу своїм гостям пропонує широкий вибір розваг «Apres-ski» - затишні кафе, бари та ресторани, національний словацький ресторан «Koliba» з живою музикою, різноманітні магазини, величезний вибір SPA-салонів, тренажерний зал, басейни, сауни, більярд, центр відпочинку, дитячий куточок, нічні бари, дискотеки, кегельбан.

Татранська Ломніца

Визначні місця на курорті «Татранська Ломніца»

Відпочинок на курорті «Татранська Ломніца» можна прикрасити також відвідуванням місцевих пам'яток або покататися на легендарній і всім відомої Татранської електричці.

Всього лише за 15 км від Татранської Ломниці розташовується невелике селище Ждіар, яке отримало статус Національного заповідника дерев'яного народного зодчества. Дістатися до селища Ждіар можна через Татранську улоговину, недалеко від якої знаходиться одна з найкрасивіших і найпопулярніших серед туристів карстових печер - Беліанська печера. Татранська ЛомніцаВідвідування цієї печери подібно казковійподорожі - чудовоїкраси склепіння підземного залу прикрашені сталактитовими і сталагмітовими колонами, звуки органноїмузики разом з незвичайними акустичними здібностями цього місця заворожують кожного відвідувача. Беліанська печера - це воістину рідкісне творіння природи незвичайної краси.

У Татранській Ломниці є також не менш цікавий Музей Татранського національного парку.

Перебуваючи на відпочинку в ТатранськійЛомниці в екскурсійному бюро можна також замовити захоплюючі поїздки а аквапарк «Татраландія», Спішський середньовічний замок, Бойніцкий замок привидів, екскурсії по національно-історичних пам’яткаху містах Кежмарок,Левоча, Попрад.

Словаччина > Термальні курорти Словаччини :: Загальна інформація про Словакію :: Бардеєевскі купелі :: Бойніце :: Курортне місто-Попрад :: Вишні Ружбахи :: Пієштяни :: Аквапарк Татраландія :: Віза в Словаччину :: Шенген в Словаччину :: Печери Словаччини :: Чому Словаччина? :: Гірськолижні курорти Словаччини :: Низькі Татри :: Високі Татри :: Гірськолижний курорт Ясна :: Липтовський Микулаш :: Деменівська Долина :: Татранська Ломніца :: Гірськолижний курорт Смоковці :: Штребське Плесо :: Дитячий табір в Словаччині :: Чудеса Братислави :: Прешов :: Кошице :: Замки Словаччини :: Екскурсійний тур до Словаччини :: Автобусний гірськолижний тур до Словаччи :: Тур на Різдво до Словаччини :: Новий рік в Бардєєвських Купелях :: Новий рік в Смоковці :: Новий рік на курорті Вишні Ружбахи :: Трансфер в Словаччину

тури в словаччину, тури в татранську ломніцу, відпочинок в словаччині, гірськолижні курорти словаччини, термальні курорти словаччини, визначні місця словаччини, татранська ломніца, аквапарки словаччини, міста словаччини, курорти словаччини, тури на курорти словаччини, зимовий відпочинок в словаччині, екскурсії в татранській ломниці, екскурсії по словаччині, цікава стаття про татранську ломніцу, гірськолижний курорт татранська ломніца, печера в татранській ломниці, беліанська печера, де відпочити в словаччині, тури в словаччину з києва, тури в словаччину з україни, тури в татранську ломніцу з україни, тури в татранську ломніцу з києва.

witch.hand