(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ТАТАРБУНАРИ

Одеська область - це один з небагатьох регіонів України, який може запропонувати широкий вибір різноманітного відпочинку на морі. На курортах Одеської області можна сміливо поєднувати різні види пасивного та активного відпочинку. Одним з таких курортів є Татарбурани - це місце, де буде весело і цікаво, як дорослим, так і маленьким туристам.Татарбунари

Татарбунари - це прекрасне курортне містечко, яке також є районним центром Одеської області. Розташоване воно на березі лиману Сасик в оточенні, з одного боку, прекрасного і чистого лісу, а з іншого боку, - в оточенні золотистого піску і теплого моря.

Це курортне містечко має вельми загадкову і, можливо, не дуже характерну, для України назву, - Татарбунари, що перекладається з татарської мови як «джерело, струмок». Татарбунарам характерна багата красива і мальовнича природа, в оточенні якої є безліч прекрасних можливостей для проведення відмінного відпочинку з дітьми. Відпочиваючі в Татарбунарах можуть знайти широкий варіант вибору харчування, житла та дозвілля.

Відпочинок в Татарбунарах різноманітний - молодіжний, сімейний відпочинок, відпочинок з дітьми. При цьому кожен може тут вибрати собі те, що буде йому найбільше до душі і більш доступно по кишені. Відпочинок в Татарбунарах - це чудова можливість відпочити повсякденної суєти, побутових проблем, напруги і втоми, які накопичилися за час до початку відпустки, від міської суєти і важкого повітря. Відпочинок в Татарбунарах - це справжня насолода чарівною красою природи, піщаним узбережжям на березі лиману, чистими пляжами, теплою і прозорою водою Чорного моря.

Курорт в Татарбунарах зараз ще на стадії активного розвитку, але, тим не менш, інфраструктура пляжного сектора тут вже створена на хорошому рівні, і дає можливість провести відпочинок в Татарбунарах цікаво, весело, активно і пізнавально. Причиною цього є те, що ціни на курорті Татарбунари все ще низькі і доступні, в той час, як на інших подібних курортах вони вже набагато вище. Пансіонати, готелі, ресторани, бари, кафе, атракціони, розважальні центри та багато іншого - все це доступно кожному відпочиваючому в Татарбунарах.Татарбунари

У Татарбунарах переважає степовий клімат, при цьому тут яскраво відчувається вплив морського вітру, літні дні хоч і дуже спекотні, але з прохолодою.

Однією з головних відмінних особливостей курорту Татарбунари є те, що тут немає якоїсь домінуючої культури, як ми звикли бачити на інших курортах. Тут гармонійно переплітаються різні культури - українська, молдавська, російська, грецька, румунська, татарська, турецька. Це пояснюєтьсямісцем розташування курорту Татарбунари, який розташований у прикордонній зоні України з Румунією та Молдовою, а також багатою історією, насиченою різними подіями. Злиття вище перерахованих культур можна побачити, прогулюючись вулицями міста, в його архітектурі, у звичаях і традиціях місцевого населення, в особливості місцевої кухні, в старовинних особняках, пам'ятниках різних століть. Все це робить відпочинок в Татарбунарах ще більш цікавим і захоплюючим.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по Україні, тури в Татарбунари, відпочинок в Татарбунарах, відпочинок на морі в Україні, відпустка у Татарбунарах, проживання в Татарбунарах, курорт Татарбунари, визначні місця в Татарбунарах, що подивитися в Татарбунарах, куди поїхати на море в Україні 2014, Татарбунари, готелі в Татарбунарах , проживання в Татарбунарах, розваги в Татарбунарах, дешеві тури в Татарбунари, цікава інформація про Татарбунари.

witch.hand