(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

РУБРИКА: МОЛОДІ ФОТОГРАФИ УКРАЇНИ.
"ЯК Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ..."

Тури по Україні та в Закарпаття

 

 Зацвітає калина,
Зеленіє ліщина,
Степом котиться диво-луна,
Це моя Україна,
Це моя Батьківщина,
що, як тато і мама, одна.


Анатолій Камінчук

За що ж я люблю Україну?  
За що ж я люблю свою Батьківщину?

Я люблю Україну хоча ще нічого не встигла вагомого зробити для її процвітання. Але однозначно я можу стверджувати: Я люблю свою Батьківщину – УКРАЇНУ!

За її красу, за її природу, за її родючу землю, де на світі більше такої немає.

За сніжну гарну зиму, за осінь, яка дивує нас своєю красою, за весну барвисту та за літо, яке іноді буває дуже жарким.

За те що на Україні самі найгарніші жінки.

За мову, яка дуже гарна та мелодійна, і яка із року в рік цвіте та розквітає, не дивлячись на репресії, які вона пережила за роки свого існування.

Люблю Україну за людей, які на ній живуть, які зробили нашу Україну відомою на весь світ. Завдяки яким про нашу Україну заговорили. На нашій Батьківщині дуже багато талановитих людей в галузі літератури, науки, мистецтва та спорту.

Люблю нашу Батьківщину за її барвисту природу, якою можливо милуватися довго і отримувати величезне задоволення.
Хоч я і народилася у Києві, але дуже любила в дитинстві їздити до своїх бабусі та дідуся у село, яке знаходиться на Кіровоградщині. Дуже любила милуватися соняшниками, на які завжди була можливість споглядати, коли прогулювались з друзями по селу. Також око раділо від ставка, в якому хоч і не можливо було купатися та ловити рибу, але можна було просто сидіти на березі та милуватися природою та кваканням жабок…

А ще я люблю Україну за хліб. Ніколи не забуду як бабуся витягала з печі свіжоспечений хліб, який був дуже смачний та ароматний. Я ніколи не чекала доки він вистогне, так як не могла встояти перед ароматом. Хліб для Українців – є святиня, яка має духовну силу.
Хліб Українці називають „Божим даром”, „Святим”, „Батьком”, „Головою”, „Годувальником”, „Розпорядником”. Без Хліба в Україні не обходиться жодна важлива подія. В Обрядах Хліб символізує “Життя”, а такі слова як „жити” й „жито” в українській мові мають один корінь.

Я дуже люблю фотографувати. Фотографувати наших гарних українок, які своєю красою дивують кожного з нас.

                                 

Дуже люблю фотографувати дітей, серед яких улюбленцем є мій синочок. І який дуже любить мені позувати…
На Україні дуже гарні та щирі діти, яких можливо знімати фотокамерою нескінченно: їхні посмішки, їхні сльози, те як вони сплять і взагалі їхні щирі почуття…

                       

Люблю фотографувати природу, яка кожного разу дивує своєю красою. Пейзажі, які розкриваються у різних куточках нашого краю і від краси яких зупиняється дихання…

                          

Дуже подобається мені фотографувати талановитих людей та витвори мистецтва, які вони роблять. Серед таких людей є моя дуже гарна подруга Тетяна Ганич, яка займається валянням виробів з вовни. Найулюбленішим у її роботах є українська тематика (віночки, обручі з польових квітів, намисто з червоної смородини, яблуневий цвіт і т.д.).

                          

Також мені випала така нагода, як фотографувати українське весілля і за що я дуже вдячна життю, тому що отримала від цього процесу величезне задоволення.

                                     

І на при кінець хочу додати, що люблю Україну за мирне голубе небо, за те що вона є в житті кожного громадянина, за те, що це моя Батьківщина! І я вірю і впевнена в тому, що якщо всі ми почнемо по-справжньому любити Україну, то нам обов’язково буде під силу змінити життя на краще!!!


З повагою, Поповська Вікторія!

Тури по Україні, українці, українські вироби, український хліб, українські вироби з вовни, калина, намисто, віночок, діти, українське весілля, каравай, природа, пейзажі, соняшник, українські жінки, родюча земля, осінь, літо, зима, любов до фотографіі, фото дітей, фото України, Батьківщина, громадянин України, українська мова, талановиті люди, мистецтво, наука, спорт, таланти України, молоді таланти України, фотографи України, любов до України, любов до Батьківщини, українські обряди та звичаї, весілля, весільні обряди та звичаї

witch.hand