(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Страхування

Застрахування здоров’я Застрахування Застрахування

Під час відпочинку за кордоном ми, в пошуках нових вражень, переносимо свою увагу на вивчення місцевих туристичних об’єктів, часто забуваючи про пильність.

У цей час на нас можуть чекати різноманітні непередбачувані неприємності. 

Застрахувати здоров’я на час подорожі – це надійний спосіб вберегти себе від несподіваних проблем.

В такій ситуації дуже важливо отримати своєчасну і якісну допомогу.

Туристична компанія “Анга Тревел” співпрацює лише з надійними, неодноразово перевіреними Страховими Компаніями і пропонує своїм туристам Страхування, що покриває наступні випадки:

  • медичне страхування,
  • страхування від нещасних випадків,
  • страхування багажу на час подорожі,
  • цивільна відповідальність перед третіми особами.

Наші партнери по страхуванню:

  • Европейське Туристичне Страхування, 
  • страхова компанія "Фінекс",
  • "AXA Страхування",
  • АСК "ІНГО Україна ЖИТТЯ".
Напрямок подорожі Медичний захист Страхові платежі,
грн/добу
Країни Шенгенської угоди від 30 000 Євро від 5,00
Країни Азії, Північної Америки, Південної Америки, Австралії та Океанії від 50 000 USD від 10,00

Туреччина, Єгипет, Туніс, Чорногорія

15 000-30 000 USD від 4,00 - 5,00

 Обмеження:  особи, віком від 75 років не страхуються.

Надбавки:  для осіб, віком від 60 до 75 років тариф збільшується на 100 %

 особам, що виїжджають для заняття активними видами спорту, надбавка 100%

Напрямок подорожі Захист від нещасного випадку Страхові платежі,
грн/добу
В усі країни 1000/ 3000/ 5000 грн від 1,00/ 1,50/ 2,00 грн

Ціни в таблицях вказані орієнтовно і можуть змінюватися. Для уточнень звертайтеся до наших кваліфікованих консультантів на контактні тел.:

Додатково

«Зелена Карта»

Якщо ви відправляєтеся за кордон на автомобілі, вам необхідно мати міжнародний поліс страхування автоцивільної відповідальності «Зелена Карта», який забезпечить захист майна третіх осіб, у випадку їх пошкодження.

Страховий договір "Зелена карта" розповсюджується на кожного водія, що буде знаходитись за кермом автомобіля під час подорожі на базі законодавства.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ СТРАХУВАННЯ
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Готелі України > Готелі та пансіонати Криму! :: Готелі та пансіонати Криму! :: Готелі та пансіонати Криму! :: Відпочинок в Криму :: Відпочинок в Криму :: Відпочинок в Криму :: Готель Форум :: Готель Зелений мис :: Курортний комплекс Аквамарин :: Міні-готель Вілла Касабланка в Затоці :: Комплекс Хутір Тихий :: Готель Під Липами :: Пансіонат Шацькі Озера :: Готель Україна у Луцьку :: Готель Залєскі в Луцьку :: Готель КЛЕОПАТРА :: Готель НТОН :: Пансіонат Славський :: Комплекс Світлиця :: Готель Вікторія :: Готель Фемелі :: Угорські садиби зеленого туризму :: Гостинний двір у Клари :: Проживання в селищі Ясіня :: Садиба Річка :: Вілла Квітка :: Готель Фантазия :: Готелі мережі Reikarts :: Садиба Карпатський Затишок :: Відпочинковий комплекс НЕБОКРАЙ :: Готель ’’Міжгір’я’’ 3* (Яремче) :: Готель Петрос :: Готель Піги :: Міні-готель Едем :: Готель Три Підкови :: Приватні садиби. Микуличин :: Київ. Готель Пролісок :: Готель Верховина :: Київ. Готель Русь 3* :: Мережа готелів Royal Hospitality Group :: База відпочинку та рибалки Куба

тур по Україна, тури по Україна, тур в Україну, тури в Україну, тур в Україна, тури в Україна, України тур, туроператор по Україна, туркомпания в Україну, українські тури, України екскурсії, багатоденний тур по Україна, тур по Україна на вихідні, поїздка в Україна, поїздка в київ, куди поїхати в Україна, що подивитися в Україну, цікаві тури по Україна, тур за кордон

witch.hand